СЛАВУТИЧ – 32 роки по тому

26 квітня – День пам'яті загиблих в радіаційних аваріях і катастрофах. Цього року виповнилося 32 роки з моменту Чорнобильської катастрофи – найбільшої за всю історію ядерної енергетики в світі.

7 грудня 2003 року Генеральна Асамблея ООН підтримала рішення Ради голів держав Співдружності про проголошення 26 квітня Міжнародним днем ​​пам'яті жертв радіаційних аварій і катастроф, а також закликала всі держави-члени ООН відзначати цей Міжнародний день і проводити відповідні заходи в його рамках. У грудні 2016 року вона проголосила 26 квітня Міжнародним днем ​​пам'яті про чорнобильську катастрофу.

Читати далі: СЛАВУТИЧ – 32 роки по тому

 

EarthX 2018

19-22 квітня в Далласі, штат Техас в рамках EarthX відбулися зустрічі лідерів неурядових екологічних організацій та бізнесменів. Ідея такого формату святкування Дня Землі належить бізнесменові, філантропу, захиснику навколишнього середовища Треммел С. Кроу, який щорічно збирає разом ряд представників урядових і ділових установчих некомерційних організацій, вчених і лідерів світової спільноти для обговорення питань, пов'язаних зі зміною клімату та пошуку шляхів їх вирішення. Спільно на EarthX в Fair Park екологічне співтовариство створювало роботу в мережі, проходило навчання, встановлювалося нове партнерство. EarthX надихав і стимулював міжнародні діалоги і спілкування за допомогою численних шляхів, щоб сприяти сталому майбутньому. Завдяки ініціативі Треммел С. Кроу, неурядової організації Global Green і заходам з'явилися можливості розвитку і партнерства серед організацій.

Читати далі: EarthX 2018

 

Актуальність реалізації міжнародної програми SOCMED в Україні

Масштаби наслідків Чорнобильської катастрофи для навколишнього середовища, здоров'я людей, розвитку суспільства є значними. Внаслідок викиду радіонуклідів в навколишнє середовище на території України виникла несприятлива екологічна ситуація, що спричинила як зовнішнє опромінення багатомільйонної популяції людей, так і довгострокове надходження в організм радіоактивних ізотопів, що формують внутрішнє опромінення.

Внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС постраждало близько 5 млн. громадян, на забруднених територіях розташовано майже 5 тис. населених пунктів України, Республіки Білорусь та Російської Федерації, у тому числі в Україні число потерпілих від аварії  складає 1,7 млн. осіб, у тому числі понад 300 тисяч потерпілих дітей.

Читати далі: Актуальність реалізації міжнародної програми SOCMED в Україні

 

Сторінка 1 з 37

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Дякуємо за інтерес, проявлений Вами до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу  та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація “Зелений Хрест України”

АТ «Укрексімбанк» м. Києва, Україна

ЄДРПОУ – 26383599

МФО - 322313

р/р - 26002010047025

S.W.I.F.T.: EXBS UA UX

© 2019 GREEN CROSS UKRAINE. Всі права захищено.
Создание сайта: VM Production