А для вас проблеми води - актуальні?

 3  У наш час світове співтовариство зіткнулося з проблемами прісної та питної води води, а також проблеми управління води. Антропогенні перетворення досягли глобальних масштабів. Незважаючи на велику кількість стратегічних документів, прийнятих міжнародною спільнотою, сьогодні ситуація з прісною водою продовжує викликати серйозну тривогу.

Читати далі: А для вас проблеми води - актуальні?

 

Екологічні оздоровчі табори для дітей

«ГРІН КРОС УКРАЇНА» і «ГРІН КРОС ШВЕЙЦАРІЯ», а також партнери з України, уже протягом 10 років щоліта організовують у рамках міжнародної програми SOCMED проект «Екологічний оздоровчий табір», метою якого є оздоровлення, лікувальна профілактика, культурний, фізичний і духовний розвиток дітей з малозабезпечених і багатодітних сімей тих регіонів України, які найбільше зазнали екологічного забруднення внаслідок такої масштабної катастрофи як вибух на ЧАЕС (незважаючи на те, що з моменту аварії минуло 24 роки, невтішна статистика захворювань, особливо серед дітей та підлітків, зростає), а також внаслідок численних промислових відходів на території України. До таких регіонів належать, зокрема, Біла Церква, Славутич, Житомир, Переяслав-Хмельницький, Донецький регіон.

  

Читати далі: Екологічні оздоровчі табори для дітей

 

Резолюція на право доступу до чистої води

 

 2

«Визнання доступу до безпечної води та санітарних умов в якості права людини - важливий, необхідний крок у боротьбі за життя людей».

Михайло Горбачов

 У світовому співтоваристві стан здоров'я населення є найважливішою людської цінністю. Тому на даному етапі розвитку людства дуже важливо зберегти здатність бути здоровими і передати її прийдешнім поколінням.

Читати далі: Резолюція на право доступу до чистої води

 

Сторінка 35 з 37

«ПочатокПопередня31323334353637НаступнаКінець»

Дякуємо за інтерес, проявлений Вами до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу  та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація “Зелений Хрест України”

АТ «Укрексімбанк» м. Києва, Україна

ЄДРПОУ – 26383599

МФО - 322313

р/р - 26002010047025

S.W.I.F.T.: EXBS UA UX

© 2018 GREEN CROSS UKRAINE. Всі права захищено.
Создание сайта: VM Production