Віце-прем'єр-міністр України Володимир Семіноженко провів зустріч з парламентаріями та громадськими діячами Швейцарської Конфедерації

27.04.2010 р. - зустріч в Кабінеті Міністрів України Віце-прем'єр-міністра Володимира Семіноженка з представниками швейцарського парламенту, Зеленого Хреста Швейцарії (Green Cross Switzerland) і Зеленого Хреста України (Green Cross Ukraine).

Сьогодні Віце-прем'єр-міністр України Володимир Семіноженко зустрівся з представниками швейцарського парламенту, керівництвом екологічної організації «Зелений Хрест Швейцарія»(Green Cross Switzerland) і керівництвом благодійної організації «Зелений Хрест Україна» (Green Cross Ukraine). Віце-прем'єр-міністр зазначив, що зустріч проходить в дні 24-ї річниці аварії на Чорнобильській атомній електростанції та подякував Швейцарській стороні за допомогу у ліквідації її наслідків. За його словами, на окрему подяку заслуговують «Зелений Хрест Швейцарія», «Verein«Help-Point Sumy»,«Акція допомоги Західній Україні»,«Остерфреат »та інші благодійні організації Швейцарії, які здійснюють на території України ряд гуманітарних проектів, зокрема, запрошують українських дітей на лікування та відпочинок до Швейцарії, оснащують медтехнікою українські лікувальні заклади, впроваджують нові підходи до реабілітації дітей, що проживають в екологічно небезпечних регіонах, поширюють в Україні програми з екологічної освіти.

3

Читати далі: Віце-прем'єр-міністр України Володимир Семіноженко провів зустріч з парламентаріями та громадськими діячами Швейцарської Конфедерації

 

Благодійна місія «Віденського балу» у Переяслав-Хмельницькому завдяки підтримці спонсорів, меценатів та благодійної організації «ГрінКрос Україна»

8 березня 2010 року у Переяслав-Хмельницькому відбулася дуже цікава та колоритна подія: перший «Віденський бал» у місті. Організаторами події виступили молодіжна організація «Нова хвиля» та районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Головний підсумок цього заходу – благодійний збір коштів для підтримки творчої молоді з фізичними вадами здоров’я.

Голова ММГО «Нова хвиля» Наталія Онопрієнко проінформувала, що за цей вечір вдалося зібрати готівкою загалом понад сім тисяч гривень. Більше трьох тисяч гривень – це внесена готівка загалом, решта – виручка за лоти аукціону та соціальної лотереї. Крім того, окремі депутати районної ради пообіцяли цими днями перевести на рахунок певні суми для підтримки талановитих молодих людей, на вечорі прозвучали й конкретні пропозиції співучасті меценатів у житті і творчості героїв першого подібного заходу.

10  5

Читати далі: Благодійна місія «Віденського балу» у Переяслав-Хмельницькому завдяки підтримці спонсорів, меценатів та благодійної організації «ГрінКрос Україна»

 

Сторінка 36 з 37

«ПочатокПопередня31323334353637НаступнаКінець»

Дякуємо за інтерес, проявлений Вами до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу  та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація “Зелений Хрест України”

АТ «Укрексімбанк» м. Києва, Україна

ЄДРПОУ – 26383599

МФО - 322313

р/р - 26002010047025

S.W.I.F.T.: EXBS UA UX

© 2019 GREEN CROSS UKRAINE. Всі права захищено.
Создание сайта: VM Production