Youth in Action 2016: Молодь за зелене майбутнє

Цього року проект по молодіжному обміну зібрав разом молодих людей з 6 країн. У програмі міжнародного літнього табору Зеленого Хреста взяла участь група з 39 дітей з України, Білорусі, Молдови, Японії, Італії та Швейцарії. Молодіжний табір був реалізований за підтримки та організації ch.Stiftung та проведений завдяки програмі соціальної та медичної допомоги Зеленого Хреста за участю організацій Зеленого Хреста в Україні, Білорусі, Японії, Італії та Швейцарії.

Читати далі: Youth in Action 2016: Молодь за зелене майбутнє

 

Дитячий табір «Kinderdorf Senti» для дітей вимушених переселенців

Другий рік поспіль на запрошення і за підтримки GHS Nonprofit Közhasznü Kft. і SENAT Aktiengesellschaft Vaduz був організований дитячий табір в Угорщині для дітей-переселенців зі сходу України. Проект стартував в минулому році і успішно був реалізований цього літа завдяки координаційної підтримки Green Cross Switzerland у співпраці з Green Cross Ukraine за участю місцевих українських партнерів з Відділу молодіжної та сімейної політики Житомирської обласної державної адміністрації та Служби з питань дітей і сім'ї Київської обласної державної адміністрації.

Читати далі: Дитячий табір «Kinderdorf Senti» для дітей вимушених переселенців

 

Виїзна бригада лікарів в дії

Сучасна соціально-демографічна ситуація в Житомирській області залишається складною і неоднозначною. Демографічні показники на територіях, що зазнали радіоактивного забруднення, погіршилися: народжуваність зменшується, а смертність зростає, працездатне населення мігрує із цих територій на менш забруднені території, в інші міста та країни.

Сотні тисяч сімей та дітей живуть, ростуть та розвиваються в умовах довготривалого впливу малих доз іонізуючого випромінювання та інших несприятливих факторів після Чорнобильського періоду. У всіх дітей встановлено більш високий рівень патологічної ураженості. У дітей з дифузним нетоксичним зобом спостерігаються вірогідно вищі показники поширеності та інтенсивності  карієсу зубів і його ускладнень, більший відсоток ураження тканин парадонта, що вказує на необхідність подальшого детального вивчення стоматологічного статусу за умов супутньої патології щитоподібної залози для встановлення причинно-наслідкових зв’язків. У розрізі Житомирської області показники планової санації виглядають неоднорідно. Відзначається низький рівень санації порожнини рота у дітей, які проживають в Олевському, Ємільчинському, Новоград-Волинському, Коростенському, Овруцькому районах. Є потреба в лікуванні зубів при направленні на оздоровлення до центру ″ Профілактика карієсу″ на базі ЖОДКЛ. Майже кожна восьма людина, що проживає на забрудненій території перебуває у стані депресії, тривожності, емоційної нестійкості, песимістичної оцінки майбутнього, стресів, конфліктів, криз. Актуальним питанням залишається система соціального забезпечення та допомоги найбільш «незахищеним» верствам населення (багатодітним, малозабезпеченим, асоціальним сім’ям).

Читати далі: Виїзна бригада лікарів в дії

 

Сторінка 5 з 37

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Дякуємо за інтерес, проявлений Вами до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу  та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація “Зелений Хрест України”

АТ «Укрексімбанк» м. Києва, Україна

ЄДРПОУ – 26383599

МФО - 322313

р/р - 26002010047025

S.W.I.F.T.: EXBS UA UX

© 2019 GREEN CROSS UKRAINE. Всі права захищено.
Создание сайта: VM Production