Дитячий табір «Kinderdorf Senti» для дітей вимушених переселенців

Другий рік поспіль на запрошення і за підтримки GHS Nonprofit Közhasznü Kft. і SENAT Aktiengesellschaft Vaduz був організований дитячий табір в Угорщині для дітей-переселенців зі сходу України. Проект стартував в минулому році і успішно був реалізований цього літа завдяки координаційної підтримки Green Cross Switzerland у співпраці з Green Cross Ukraine за участю місцевих українських партнерів з Відділу молодіжної та сімейної політики Житомирської обласної державної адміністрації та Служби з питань дітей і сім'ї Київської обласної державної адміністрації.

Читати далі: Дитячий табір «Kinderdorf Senti» для дітей вимушених переселенців

 

Виїзна бригада лікарів в дії

Сучасна соціально-демографічна ситуація в Житомирській області залишається складною і неоднозначною. Демографічні показники на територіях, що зазнали радіоактивного забруднення, погіршилися: народжуваність зменшується, а смертність зростає, працездатне населення мігрує із цих територій на менш забруднені території, в інші міста та країни.

Сотні тисяч сімей та дітей живуть, ростуть та розвиваються в умовах довготривалого впливу малих доз іонізуючого випромінювання та інших несприятливих факторів після Чорнобильського періоду. У всіх дітей встановлено більш високий рівень патологічної ураженості. У дітей з дифузним нетоксичним зобом спостерігаються вірогідно вищі показники поширеності та інтенсивності  карієсу зубів і його ускладнень, більший відсоток ураження тканин парадонта, що вказує на необхідність подальшого детального вивчення стоматологічного статусу за умов супутньої патології щитоподібної залози для встановлення причинно-наслідкових зв’язків. У розрізі Житомирської області показники планової санації виглядають неоднорідно. Відзначається низький рівень санації порожнини рота у дітей, які проживають в Олевському, Ємільчинському, Новоград-Волинському, Коростенському, Овруцькому районах. Є потреба в лікуванні зубів при направленні на оздоровлення до центру ″ Профілактика карієсу″ на базі ЖОДКЛ. Майже кожна восьма людина, що проживає на забрудненій території перебуває у стані депресії, тривожності, емоційної нестійкості, песимістичної оцінки майбутнього, стресів, конфліктів, криз. Актуальним питанням залишається система соціального забезпечення та допомоги найбільш «незахищеним» верствам населення (багатодітним, малозабезпеченим, асоціальним сім’ям).

Читати далі: Виїзна бригада лікарів в дії

 

30 років потому

Цього року виповнилося 30 років з дня трагедії на Чорнобильській АЕС. Існує безліч міфів про аварію, офіційні дані також не завжди точні. Тим не менш, вона стала найбільш серйозною аварією за всю історію ядерної енергетики.

26 квітня 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС стався вибух, який повністю зруйнував реактор. Так звана активна стадія аварії тривала 10 діб. Весь цей час відбувалися надзвичайно інтенсивні викиди радіоактивних елементів. У тому числі - ізотопів урану, плутонію, йоду-131, цезію-134, цезію-137, стронцію-90.

За офіційними даними забруднення зазнало понад 200 000 кв. км. Приблизно 70% - на території Білорусі, Росії та України. Після аварії утворилася радіоактивна хмара, яка накрила не тільки сучасну Україну, Білорусь і Росію, які знаходилися поблизу ЧАЕС, але і Східну Фракію, Македонію, Сербію, Хорватію, Болгарію, Грецію, Румунію, Литву, Естонію, Латвію, Фінляндію, Данію, Норвегію, Швецію, Австрію, Угорщину, Чехію, Словаччину, Нідерланди, Бельгію, Словенію, Польщу, Швейцарію, Німеччину, Італію, Ірландію, Францію (разом з Корсикою), Великобританію і острів Мен.

Читати далі: 30 років потому

 

Сторінка 5 з 37

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Дякуємо за інтерес, проявлений Вами до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу  та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація “Зелений Хрест України”

АТ «Укрексімбанк» м. Києва, Україна

ЄДРПОУ – 26383599

МФО - 322313

р/р - 26002010047025

S.W.I.F.T.: EXBS UA UX

© 2018 GREEN CROSS UKRAINE. Всі права захищено.
Создание сайта: VM Production