Міжнародна програма SOCMED продовжує свою діяльність в 3 і 4 Чорнобильських зонах в Україні

Зелений Хрест продовжує активно працювати в регіонах України, зокрема в місті Славутич та прилеглих селах, де допомагає вирішувати ряд соціальних і медичних проблем в сім'ях, які проживають в 3 і 4 Чорнобильських зонах. Багато сімей є членами клубу «Матері і дитини» та мають можливість брати участь у проекті «Соціальні кооперативи», а також отримувати підтримку в рамках сімейної програми міжнародної програми SOCMED.

Нещодавно довгоочікувану допомогу отримала ще одна сім'я, яка має статус постраждалих від Чорнобильської аварії. Зелений Хрест почав працювати з сім'єю Алли Лутченко у важкий період, коли дізналися, що Алла втратила роботу. Також мама була в розпачі після того, як у обох синів виявили гіперплазію щитовидної залози і гастрит. Не було часу і можливості пройти додаткові медичні обстеження і вжити заходів щодо зміцнення здоров'я дітей. Про це подбав Зелений Хрест. З тих пір родина є активним учасником засідань клубу «Матері і дитини», а також в 2015 році родина отримала можливість розвивати мінікролеферму в рамках проекту «Соціальні кооперативи».

Читати далі: Міжнародна програма SOCMED продовжує свою діяльність в 3 і 4 Чорнобильських зонах в Україні

 

Співпраця з Житомирською обласною державною адміністрацією і управлінням сім'ї та молоді

3 березня на засіданні колегії управління сім'ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації в м. Житомирі були обговорені та підведені підсумки роботи в області сімейної, молодіжної та гендерної політики, а також інші питання, пов'язані з оздоровленням дітей та сімей. На засідання був запрошений Сапіга Юрій Станіславович, Голова правління Зеленого Хреста України, Координатор Міжнародної програми SOCMED.

Читати далі: Співпраця з Житомирською обласною державною адміністрацією і управлінням сім'ї та молоді

 

Діалог з місцевими органами влади і громадянським суспільством на тему екології та здоров'я в Україні

Завдяки координаційної та фінансової підтримки Green Cross Switzerland в рамках міжнародної програми SOCMED в Україні продовжується успішна реалізація проектів і проводиться діяльність у наданні допомоги найбільш незахищеним верствам населення. З початку нового року були здійснені робочі візити в регіони, підписані договори про співпрацю з новими партнерами для можливості й надалі продовжувати діяльність.

Читати далі: Діалог з місцевими органами влади і громадянським суспільством на тему екології та здоров'я в Україні

 

Сторінка 6 з 37

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Дякуємо за інтерес, проявлений Вами до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу  та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація “Зелений Хрест України”

АТ «Укрексімбанк» м. Києва, Україна

ЄДРПОУ – 26383599

МФО - 322313

р/р - 26002010047025

S.W.I.F.T.: EXBS UA UX

© 2018 GREEN CROSS UKRAINE. Всі права захищено.
Создание сайта: VM Production