Генеральна Асамблея Зеленого Хреста 2015

Під час Генеральної Асамблеї організації у 2015 році Михайла Горбачова було обрано на посаду Голови Ради директорів Міжнародного Зеленого Хреста. Членський склад проголосував за цю нову роль президента-засновника в Женеві 5 жовтня.

 

Джерело: http://www.gcint.org/mikhail-gorbachev-elected-to-chair-the-green-cross-board/

Читати далі: Генеральна Асамблея Зеленого Хреста 2015

 

Дитячі екологічні оздоровчі табори SOCMED 2015

Міжнародна програма SOCMED продовжує свою діяльність в Україні. Координація, фінансова підтримка Зеленого Хреста Швейцарії (GCCH) дуже важлива для продовження діяльності та реалізації проектів в Україні в рамках Міжнародної Програми SOCMED, керівником якої є Марія Вітальяно (GCCH).

Проект «Літні екологічні терапевтичні табори» в рамках Міжнародної програми SOCMED проводиться завдяки партнерству та фінансовій підтримці Зеленого Хреста Швейцарії (GCCH), а також місцевих партнерів в Україні.

Читати далі: Дитячі екологічні оздоровчі табори SOCMED 2015

 

Допомога в оздоровленні дітей

Завдяки новому співробітництву Зеленого Хреста України (GCU) з новими партнерами дитячого літнього центру відпочинку «Kinderdorf Senti» в Угорщині, які проявили солідарність і виступили з благодійною ініціативою в наданні допомоги дітям, які є вимушеними переселенцями з Донецької та Луганської областей і тимчасово проживають в Житомирської області, координації Марії Вітальяно (GCCH), Дітера фон Дайхмана і підтримки місцевих партнерів з Департаменту Сім'ї, Молоді та Спорту Житомирської обласної державної адміністрації було реалізовано перший спільний проект з реабілітації та відновленню здоров'я, психологічного та емоційного стану дітей у таборі «Kinderdorf Senti» на північному березі озера Балатон в Угорщині.

Читати далі: Допомога в оздоровленні дітей

 

Сторінка 6 з 34

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Дякуємо за інтерес, проявлений Вами до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу  та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація “Зелений Хрест України”

АТ «Укрексімбанк» м. Києва, Україна

ЄДРПОУ – 26383599

МФО - 322313

р/р - 26002010047025

S.W.I.F.T.: EXBS UA UX

© 2017 GREEN CROSS UKRAINE. Всі права захищено.
Создание сайта: VM Production