30 років потому

Цього року виповнилося 30 років з дня трагедії на Чорнобильській АЕС. Існує безліч міфів про аварію, офіційні дані також не завжди точні. Тим не менш, вона стала найбільш серйозною аварією за всю історію ядерної енергетики.

26 квітня 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС стався вибух, який повністю зруйнував реактор. Так звана активна стадія аварії тривала 10 діб. Весь цей час відбувалися надзвичайно інтенсивні викиди радіоактивних елементів. У тому числі - ізотопів урану, плутонію, йоду-131, цезію-134, цезію-137, стронцію-90.

За офіційними даними забруднення зазнало понад 200 000 кв. км. Приблизно 70% - на території Білорусі, Росії та України. Після аварії утворилася радіоактивна хмара, яка накрила не тільки сучасну Україну, Білорусь і Росію, які знаходилися поблизу ЧАЕС, але і Східну Фракію, Македонію, Сербію, Хорватію, Болгарію, Грецію, Румунію, Литву, Естонію, Латвію, Фінляндію, Данію, Норвегію, Швецію, Австрію, Угорщину, Чехію, Словаччину, Нідерланди, Бельгію, Словенію, Польщу, Швейцарію, Німеччину, Італію, Ірландію, Францію (разом з Корсикою), Великобританію і острів Мен.

Читати далі: 30 років потому

 

Міжнародна програма SOCMED продовжує свою діяльність в 3 і 4 Чорнобильських зонах в Україні

Зелений Хрест продовжує активно працювати в регіонах України, зокрема в місті Славутич та прилеглих селах, де допомагає вирішувати ряд соціальних і медичних проблем в сім'ях, які проживають в 3 і 4 Чорнобильських зонах. Багато сімей є членами клубу «Матері і дитини» та мають можливість брати участь у проекті «Соціальні кооперативи», а також отримувати підтримку в рамках сімейної програми міжнародної програми SOCMED.

Нещодавно довгоочікувану допомогу отримала ще одна сім'я, яка має статус постраждалих від Чорнобильської аварії. Зелений Хрест почав працювати з сім'єю Алли Лутченко у важкий період, коли дізналися, що Алла втратила роботу. Також мама була в розпачі після того, як у обох синів виявили гіперплазію щитовидної залози і гастрит. Не було часу і можливості пройти додаткові медичні обстеження і вжити заходів щодо зміцнення здоров'я дітей. Про це подбав Зелений Хрест. З тих пір родина є активним учасником засідань клубу «Матері і дитини», а також в 2015 році родина отримала можливість розвивати мінікролеферму в рамках проекту «Соціальні кооперативи».

Читати далі: Міжнародна програма SOCMED продовжує свою діяльність в 3 і 4 Чорнобильських зонах в Україні

 

Співпраця з Житомирською обласною державною адміністрацією і управлінням сім'ї та молоді

3 березня на засіданні колегії управління сім'ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації в м. Житомирі були обговорені та підведені підсумки роботи в області сімейної, молодіжної та гендерної політики, а також інші питання, пов'язані з оздоровленням дітей та сімей. На засідання був запрошений Сапіга Юрій Станіславович, Голова правління Зеленого Хреста України, Координатор Міжнародної програми SOCMED.

Читати далі: Співпраця з Житомирською обласною державною адміністрацією і управлінням сім'ї та молоді

 

Сторінка 6 з 37

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Дякуємо за інтерес, проявлений Вами до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу  та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація “Зелений Хрест України”

АТ «Укрексімбанк» м. Києва, Україна

ЄДРПОУ – 26383599

МФО - 322313

р/р - 26002010047025

S.W.I.F.T.: EXBS UA UX

© 2019 GREEN CROSS UKRAINE. Всі права захищено.
Создание сайта: VM Production