Вдячні жителі села Невгоди

Відбувся робочий візит Команди Зеленого Хреста України з представниками Південної Кореї, фотографом Jung. Sung-Tae і його асистентом Jeon Hwalgi, які наразі працюють над фото проектом на тему Чорнобильської катастрофи та її впливом на життя простих людей, які проживають в 3-4-й чорнобильській зоні і є переселенцями.

Цей візит був організований і координувався представниками Зеленого Хреста в Україні і партнерами з Овруцького району, главою сільської ради с. Невгоди і координатором проектів у м. Житомирі Н.А. Паламарчук.

Читати далі: Вдячні жителі села Невгоди

 
 

Робочий візит в Житомирський регіон з питань подальшої співпраці

10 грудня 2015 року відбувся робочий візит в Житомирський регіон Виконавчого директора Зеленого Хреста України, Координатора міжнародної програми SOCMED в Україні Сапіги Юрія Станіславовича.

Команда GCU відвідала Житомирську обласну дитячу клінічну лікарню, щоб обговорити з партнерами актуальні питання щодо подальшої співпраці в рамках програми SOCMED і розвитку нових напрямків діяльності. Головний лікар ЖОДКЛ Віктор Федорович Марченко, а також лікарі клініки, серед яких були присутні координатори медичних проектів Зеленого Хреста, обговорювали результати та досягнення. Не обійшли стороною складнощі, які виникали за поточний рік під час проведення планових заходів та діяльності в цілому. Заремба Віталій Ростиславович, завідувач відділенням дитячої хірургії, координатор проекту «Здоров'я для майбутнього» та Кравченко Людмила Іванівна, дитячий стоматолог, координатор проекту «Профілактика карієсу» представили інформацію про виконану роботи. Так, за звітний період в 2015 році всього було проведено 14 планових виїздів в райони і 10 виїздів, які вимагали підготовчої та організаційної роботи. На виїзди постійно їздить бригада у складі 7-8 докторів (хірург, ендокринолог, стоматолог, терапевт, імунолог, гастроентеролог, невролог, офтальмолог). Медиками виїзної бригади оглянуто 2615 дітей (проект «Здоров'я для майбутнього») і 477 дітей (проект «Профілактика карієсу»), проліковано 3197 дітей (проект «Профілактика карієсу») і 684 дітей (проект «Здоров'я для майбутнього»), проведено операцій - 111.

Читати далі: Робочий візит в Житомирський регіон з питань подальшої співпраці

 

Сторінка 7 з 37

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Дякуємо за інтерес, проявлений Вами до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу  та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація “Зелений Хрест України”

АТ «Укрексімбанк» м. Києва, Україна

ЄДРПОУ – 26383599

МФО - 322313

р/р - 26002010047025

S.W.I.F.T.: EXBS UA UX

© 2018 GREEN CROSS UKRAINE. Всі права захищено.
Создание сайта: VM Production