Вдячність сімей зі сходу України

Ще в липні 2014 року Національна екологічна благодійна організація Зелений Хрест України (GCU) надала допомогу матерям з дітьми, що були змушені виїхати з міста Горлівка, Донецького регіону. Троє матерів та п’ятеро дітей приймали участь у терапевтичному екологічному таборі, що проходить щорічно в Закарпатській області, в селі Лумшори на базі ЛОК «Полонина». В таборі приймали участь діти з Житомирської області, Білої Церкви, Переяслава-Хмельницького та міста Славутич (73 дітей).

Читати далі: Вдячність сімей зі сходу України

 

Відкриття літнього екологічного оздоровчого табору в Закарпатті

Завдяки багаторічній співпраці з партнерами Зеленого Хреста Швейцарії (GCCH) та Міжнародного Зеленого Хреста (GCI) 19 липня відбувся заїзд дітей і відкриття Літнього екологічного оздоровчого табору, який щорічно проходить в рамках міжнародної програми SOCMED. Директором міжнародної програми є Марія Вітальяно (GCCH), яка зі своєю командою прикладає багато зусиль для того, щоб кожен рік в Україні міг проводитися оздоровчий табір.

Команда Зеленого Хреста України (GCU) з січня 2014 почала підготовчу роботу для можливості і проведення табору для дітей, які проживають в 3 і 4 Чорнобильських зонах і мають статус постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

У таборі, який цього року триватиме до 9 серпня (21 день) в природній екологічно чистій гірській місцевості Закарпаття на базі ЛОК «Полонина» у селі Лумшори, беруть участь сімдесят три дитини.

З міста Славутич у таборі беруть участь 8 дітей, з Білої Церкви - 30, з Переяслава-Хмельницького - 11, з Житомира та області - 19, з Горлівки - 5.

Читати далі: Відкриття літнього екологічного оздоровчого табору в Закарпатті

 

Інавгурація Президента України

7 червня 2014 року в Києві відбулася церемонія інавгурації п'ятого президента України, на якій Петро Олексійович Порошенко прийняв присягу на вірність українському народу.

На інавгурацію прибули більше 50 іноземних делегацій. Церемонія транслювалася на шести мовах. Спікер Верховної Ради Олександр Турчинов закрив урочисте засідання Верховної Ради.

Читати далі: Інавгурація Президента України

 

Сторінка 9 з 35

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Дякуємо за інтерес, проявлений Вами до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу  та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація “Зелений Хрест України”

АТ «Укрексімбанк» м. Києва, Україна

ЄДРПОУ – 26383599

МФО - 322313

р/р - 26002010047025

S.W.I.F.T.: EXBS UA UX

© 2017 GREEN CROSS UKRAINE. Всі права захищено.
Создание сайта: VM Production