Відкриття літнього екологічного оздоровчого табору в Закарпатті

Завдяки багаторічній співпраці з партнерами Зеленого Хреста Швейцарії (GCCH) та Міжнародного Зеленого Хреста (GCI) 19 липня відбувся заїзд дітей і відкриття Літнього екологічного оздоровчого табору, який щорічно проходить в рамках міжнародної програми SOCMED. Директором міжнародної програми є Марія Вітальяно (GCCH), яка зі своєю командою прикладає багато зусиль для того, щоб кожен рік в Україні міг проводитися оздоровчий табір.

Команда Зеленого Хреста України (GCU) з січня 2014 почала підготовчу роботу для можливості і проведення табору для дітей, які проживають в 3 і 4 Чорнобильських зонах і мають статус постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

У таборі, який цього року триватиме до 9 серпня (21 день) в природній екологічно чистій гірській місцевості Закарпаття на базі ЛОК «Полонина» у селі Лумшори, беруть участь сімдесят три дитини.

З міста Славутич у таборі беруть участь 8 дітей, з Білої Церкви - 30, з Переяслава-Хмельницького - 11, з Житомира та області - 19, з Горлівки - 5.

Читати далі: Відкриття літнього екологічного оздоровчого табору в Закарпатті

 

Інавгурація Президента України

7 червня 2014 року в Києві відбулася церемонія інавгурації п'ятого президента України, на якій Петро Олексійович Порошенко прийняв присягу на вірність українському народу.

На інавгурацію прибули більше 50 іноземних делегацій. Церемонія транслювалася на шести мовах. Спікер Верховної Ради Олександр Турчинов закрив урочисте засідання Верховної Ради.

Читати далі: Інавгурація Президента України

 

Виїзд медичної бригади GCU

Спільно з партнерами з Житомирської обласної дитячої лікарні 29 квітня 2014 року відбувся виїзд медичної бригади Зеленого Хреста України (GCU) в село Бігунь Овруцького району Житомирської області. Виїзд в віддалений район був можливим завдяки спільній діяльності с партнерами в рамках реалізації міжнародної програми СОЦМЕД, директором якої є Марія Вітальяно (GCCH).

Читати далі: Виїзд медичної бригади GCU

 

Сторінка 9 з 34

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Дякуємо за інтерес, проявлений Вами до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу  та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація “Зелений Хрест України”

АТ «Укрексімбанк» м. Києва, Україна

ЄДРПОУ – 26383599

МФО - 322313

р/р - 26002010047025

S.W.I.F.T.: EXBS UA UX

© 2017 GREEN CROSS UKRAINE. Всі права захищено.
Создание сайта: VM Production