Допомога в оздоровленні дітей

Завдяки новому співробітництву Зеленого Хреста України (GCU) з новими партнерами дитячого літнього центру відпочинку «Kinderdorf Senti» в Угорщині, які проявили солідарність і виступили з благодійною ініціативою в наданні допомоги дітям, які є вимушеними переселенцями з Донецької та Луганської областей і тимчасово проживають в Житомирської області, координації Марії Вітальяно (GCCH), Дітера фон Дайхмана і підтримки місцевих партнерів з Департаменту Сім'ї, Молоді та Спорту Житомирської обласної державної адміністрації було реалізовано перший спільний проект з реабілітації та відновленню здоров'я, психологічного та емоційного стану дітей у таборі «Kinderdorf Senti» на північному березі озера Балатон в Угорщині.

Читати далі: Допомога в оздоровленні дітей

 

Електромобілі з Києва стартують до Монте-Карло

В Україні вперше стартує щорічний марафон електромобілів і пройде з 3 по 10 червня 2015 року за маршрутом Київ - Монте-Карло.

«Після кількох років проведення цього марафону до нас прийшла ідея. Ми звернулися до принца Монако Альберта ІІ c пропозицією в 2015 році вперше провести в Україні цей марафон, і він дав згоду», - повідомив Почесний Консул Монако в Естонії, директор ралі на електромобілях Юрі Тамм на прес-конференції в УНІАН, за підсумками якої було підписано меморандум про співпрацю між Міністерством екології України і Почесним Консульством Монако в Естонії.

Читати далі: Електромобілі з Києва стартують до Монте-Карло

 

Чорнобильська трагедія 29 років потому

26 квітня 2015 року виповнилося 29 років аварії на Чорнобильській АЕС, яка увійшла в історію України як одна з найважчих трагедій, наслідки якої будуть позначатися на житті ще не одного покоління людей у всьому світі.

У ніч 26 квітня, в 00.23 Юрій Сапіга, команда Зеленого Хреста України та Білорусії, а також гості, волонтери, учасники Форуму, ліквідатори та місцеві жителі поклали квіти до меморіалу Героїв Чорнобиля. Таким чином, висловивши свою солідарність і повагу ліквідаторам, які загинули під час аварії на Чорнобильській атомній електростанції, рятуючи людство.

Читати далі: Чорнобильська трагедія 29 років потому

 

Сторінка 9 з 37

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Дякуємо за інтерес, проявлений Вами до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу  та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація “Зелений Хрест України”

АТ «Укрексімбанк» м. Києва, Україна

ЄДРПОУ – 26383599

МФО - 322313

р/р - 26002010047025

S.W.I.F.T.: EXBS UA UX

© 2018 GREEN CROSS UKRAINE. Всі права захищено.
Создание сайта: VM Production