Виїзд медичної бригади GCU

Спільно з партнерами з Житомирської обласної дитячої лікарні 29 квітня 2014 року відбувся виїзд медичної бригади Зеленого Хреста України (GCU) в село Бігунь Овруцького району Житомирської області. Виїзд в віддалений район був можливим завдяки спільній діяльності с партнерами в рамках реалізації міжнародної програми СОЦМЕД, директором якої є Марія Вітальяно (GCCH).

Читати далі: Виїзд медичної бригади GCU

 

28 років подолання наслідків Чорнобильської аварії

28 років пройшло з моменту Чорнобильської катастрофи. У забруднених радіацією регіонах України, Білорусії та Росії проживають більше п'яти мільйонів чоловік. Аварія призвела до серйозних наслідків в економічній, соціальній, політичній та інших сферах життя населення найбільш постраждалих країн. Вплив на навколишнє середовище, екологічні проблеми, в результаті аварії на 4-му енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції призвели до змін територіальної організації та переселення, змін у способі життя, погіршення стану здоров'я, ментальності та культурних проявів значної частини населення, спрямованості його громадської активності. У 2000-х роках світова спільнота об'єднала свої зусилля для вирішення чорнобильських проблем, які актуальні до сьогодні та потребують допомоги.

Читати далі: 28 років подолання наслідків Чорнобильської аварії

 

80-річчя Київської середньої спеціалізованої музичної школи імені М.В. Лисенка

Національна екологічна організація «Зелений Хрест України» (GCU) на чолі з Президентом, Максимом Олеговичем Тимошенко, висловлює директору, Шерстюку Валентину Панасовичу, і всьому колективу Київської середньої спеціалізованої музичної школи імені М.В. Лисенка свої найщиріші привітання з нагоди 80-річчя з дня заснування школи та 70-річчя з дня присвоєння їй імені Миколи Лисенка.

Читати далі: 80-річчя Київської середньої спеціалізованої музичної школи імені М.В. Лисенка

 

Сторінка 10 з 35

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Дякуємо за інтерес, проявлений Вами до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу  та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація “Зелений Хрест України”

АТ «Укрексімбанк» м. Києва, Україна

ЄДРПОУ – 26383599

МФО - 322313

р/р - 26002010047025

S.W.I.F.T.: EXBS UA UX

© 2017 GREEN CROSS UKRAINE. Всі права захищено.
Создание сайта: VM Production