Відкриття представництва Українського Союзу Промисловців і Підприємців в Брюсселі. Квітень 2015 року.

Представництво українського бізнесу, відкриття якого відбулося 21 квітня в Брюсселі, включилось в процес пошуку  бізнес-партнерів, інвесторів та ринків збуту для вітчизняних  підприємців. Ця робота є вкрай важливою, оскільки відбувається напередодні запровадження з 1 січня 2016 р. поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі з ЄС.

Читати далі: Відкриття представництва Українського Союзу Промисловців і Підприємців в Брюсселі. Квітень 2015 року.

 

Десять найперспективніших країн по санації місць забруднень

Швейцарський Зелений Хрест та Інститут Блексміта представляють у звіті по джерелам забруднення навколишнього середовища за 2014 рік десять найперспективніших країн по санації місць забруднень:

Забруднення - найбільш важлива глобальна проблема у сфері охорони здоров'я та захисту навколишнього середовища

По всьому світі щорічно від наслідків впливу джерел забруднення довкілля вмирає 9 мільйонів чоловік; більшість з них -діти. Це майже в три рази більше, ніж від малярії, і в чотирнадцять разів більше, ніж від ВІЛ/СНІД. 5 мільйонів чоловік вмирає щорічно через зміни клімату - тобто істотно менше, ніж через забруднення навколишнього середовища.

Читати далі: Десять найперспективніших країн по санації місць забруднень

 

Благодійний концерт Грін Кросс у Цюріху

26 грудня 2014 року в центральному концертному залі Тонхолл, Цюріх Грін Кросс Швейцарія з партнерами організував різдвяний благодійний концерт Кирила Труссова та Берлінського камерного оркестру.

У період з 23 по 27 грудня 2014 року українська група: 3 дітей (юних музикантів зі Славутича - Катя Шехтер, Артур Худолій, Ростислав Максименко) у супроводі координатора Грін Кросс Україна в місті Славутич Олени Германович, - здійснили поїздку до Швейцарії (Цюріх). Візит був організований Грін Кросс Швейцарія для того, щоб діти з України мали можливість взяти участь у благодійному концерті, розповісти про Україну, а також проявити солідарність. Концерт відбувся 26 грудня 2014 року в центральному концертному залі Тонхолл, Цюріх.

Читати далі: Благодійний концерт Грін Кросс у Цюріху

 

Сторінка 10 з 37

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Дякуємо за інтерес, проявлений Вами до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу  та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація “Зелений Хрест України”

АТ «Укрексімбанк» м. Києва, Україна

ЄДРПОУ – 26383599

МФО - 322313

р/р - 26002010047025

S.W.I.F.T.: EXBS UA UX

© 2018 GREEN CROSS UKRAINE. Всі права захищено.
Создание сайта: VM Production