Терапевтичні табори SOCMED 2016

Завдяки співпраці з новими партнерами в рамках міжнародної програми SOCMED в Україні в цьому році був успішно реалізований проект «Літній екологічний терапевтичний табір».

Проект став можливим завдяки координації  та фінансовій підтримці Зеленого Хреста Швейцарії (GCCH) в рамках міжнародної програми SOCMED,  керівником якої є Марія Вітальяно, а також за підтримки і участі місцевих партнерів в Україні.

Читати далі: Терапевтичні табори SOCMED 2016

 

Youth in Action 2016: Молодь за зелене майбутнє

Цього року проект по молодіжному обміну зібрав разом молодих людей з 6 країн. У програмі міжнародного літнього табору Зеленого Хреста взяла участь група з 39 дітей з України, Білорусі, Молдови, Японії, Італії та Швейцарії. Молодіжний табір був реалізований за підтримки та організації ch.Stiftung та проведений завдяки програмі соціальної та медичної допомоги Зеленого Хреста за участю організацій Зеленого Хреста в Україні, Білорусі, Японії, Італії та Швейцарії.

Читати далі: Youth in Action 2016: Молодь за зелене майбутнє

 

Дитячий табір «Kinderdorf Senti» для дітей вимушених переселенців

Другий рік поспіль на запрошення і за підтримки GHS Nonprofit Közhasznü Kft. і SENAT Aktiengesellschaft Vaduz був організований дитячий табір в Угорщині для дітей-переселенців зі сходу України. Проект стартував в минулому році і успішно був реалізований цього літа завдяки координаційної підтримки Green Cross Switzerland у співпраці з Green Cross Ukraine за участю місцевих українських партнерів з Відділу молодіжної та сімейної політики Житомирської обласної державної адміністрації та Служби з питань дітей і сім'ї Київської обласної державної адміністрації.

Читати далі: Дитячий табір «Kinderdorf Senti» для дітей вимушених переселенців

 

Сторінка 2 з 34

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Дякуємо за інтерес, проявлений Вами до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу  та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація “Зелений Хрест України”

АТ «Укрексімбанк» м. Києва, Україна

ЄДРПОУ – 26383599

МФО - 322313

р/р - 26002010047025

S.W.I.F.T.: EXBS UA UX

© 2017 GREEN CROSS UKRAINE. Всі права захищено.
Создание сайта: VM Production