Україна вперше увійшла до Ради директорів Green Cross International

Під час Генеральної Асамблеї Міжнародного Зеленого Хреста, яка проходила в Женеві, Швейцарія на порядку денному 2 жовтня, 2017 року відбулося обрання нових членів до Ради директорів GCI. До чинних членів Ради приєдналася Болівія та за 25 років існування Зеленого Хреста вперше обрали Україну, яку представляє професор, доктор, Посол миру, Максим Тимошенко, Президент Зеленого Хреста в Україні.

«Для України це потужний прорив вперед і можливість, якої ми чекали 25 років! Те, що сталося є визнанням країни в цілому. Люди, які працювали в цьому напрямку, доклали дуже багато зусиль, щоб досягти такого результату. Тепер ми зможемо в ООН і ЮНЕСКО піднімати питання екології, пов'язані з Україною. Я буду робити все можливе, щоб наш голос був почутий. Тому що раніше нас просто не чули. Зараз же ситуація зміниться», – коментує Максим Тимошенко.

В подальшому новообраний член Ради директорів GCI має намір надалі привертати увагу громадськості до діяльності Зеленого Хреста, сприяти підвищенню іміджу організації і знаходити можливості підтримки існуючих програм і розвитку нових напрямків.

Читати далі: Україна вперше увійшла до Ради директорів Green Cross International

 

Діяльність програми SOCMED 2017

Завдяки координації та фінансової підтримки Зеленого Хреста Швейцарії, під керівництвом директора міжнародної програми SOCMED Марії Вітальяно і Команди GCCH продовжує проводитися робота в рамках проектів Зеленого Хреста в Україні.

Актуальність реалізації Міжнародної програми SOCMED в Україні визначена постійною потребою населення в соціально-медичній допомозі, яке схильне до негативного впливу навколишнього середовища внаслідок Чорнобильської аварії та інших несприятливих чинників.

Читати далі: Діяльність програми SOCMED 2017

 

Сторінка 2 з 37

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Дякуємо за інтерес, проявлений Вами до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу  та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація “Зелений Хрест України”

АТ «Укрексімбанк» м. Києва, Україна

ЄДРПОУ – 26383599

МФО - 322313

р/р - 26002010047025

S.W.I.F.T.: EXBS UA UX

© 2019 GREEN CROSS UKRAINE. Всі права захищено.
Создание сайта: VM Production