Україна вперше увійшла до Ради директорів Green Cross International

Під час Генеральної Асамблеї Міжнародного Зеленого Хреста, яка проходила в Женеві, Швейцарія на порядку денному 2 жовтня, 2017 року відбулося обрання нових членів до Ради директорів GCI. До чинних членів Ради приєдналася Болівія та за 25 років існування Зеленого Хреста вперше обрали Україну, яку представляє професор, доктор, Посол миру, Максим Тимошенко, Президент Зеленого Хреста в Україні.

«Для України це потужний прорив вперед і можливість, якої ми чекали 25 років! Те, що сталося є визнанням країни в цілому. Люди, які працювали в цьому напрямку, доклали дуже багато зусиль, щоб досягти такого результату. Тепер ми зможемо в ООН і ЮНЕСКО піднімати питання екології, пов'язані з Україною. Я буду робити все можливе, щоб наш голос був почутий. Тому що раніше нас просто не чули. Зараз же ситуація зміниться», – коментує Максим Тимошенко.

В подальшому новообраний член Ради директорів GCI має намір надалі привертати увагу громадськості до діяльності Зеленого Хреста, сприяти підвищенню іміджу організації і знаходити можливості підтримки існуючих програм і розвитку нових напрямків.

Читати далі: Україна вперше увійшла до Ради директорів Green Cross International

 

Діяльність програми SOCMED 2017

Завдяки координації та фінансової підтримки Зеленого Хреста Швейцарії, під керівництвом директора міжнародної програми SOCMED Марії Вітальяно і Команди GCCH продовжує проводитися робота в рамках проектів Зеленого Хреста в Україні.

Актуальність реалізації Міжнародної програми SOCMED в Україні визначена постійною потребою населення в соціально-медичній допомозі, яке схильне до негативного впливу навколишнього середовища внаслідок Чорнобильської аварії та інших несприятливих чинників.

Читати далі: Діяльність програми SOCMED 2017

 

Міжнародна програма SOCMED в Україні

В кінці квітня відбувся робочий візит директора міжнародної програми SOCMED Марії Вітальяно в Україну. Крім координації роботи та оцінки діяльності, директор Програми в першу чергу приурочила свою поїздку до річниці аварії на Чорнобильській атомній станції.

Спільно з Командою Green Cross Марія Вітальяно взяла участь в заходах, присвячених Чорнобильській аварії, які проходили в місті Славутич. Директор Програми дала інтерв'ю для місцевого телебачення, зустрілася з сім'ями і дітьми, разом відвідала музей Чорнобиля. Також зустрілася з представниками міської ради, ліквідаторами Чорнобильської аварії. Крім цього, познайомилася з учасниками екологічної конференції, поспілкувалася з організаторами. Разом з виконавчим директором GCU Юрієм Сапігою та регіональними координаторами проектів Оленою Германович і Тетяною Бойко, а також з мером міста Славутич Юрієм Фомічовим та Володимиром Удовиченко поклала квіти до меморіалу, щоб вшанувати пам'ять загиблих, висловити свою солідарність та відданість у вирішенні проблем, пов'язаних з наслідками катастрофи.

Читати далі: Міжнародна програма SOCMED в Україні

 

Сторінка 2 з 37

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Дякуємо за інтерес, проявлений Вами до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу  та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація “Зелений Хрест України”

АТ «Укрексімбанк» м. Києва, Україна

ЄДРПОУ – 26383599

МФО - 322313

р/р - 26002010047025

S.W.I.F.T.: EXBS UA UX

© 2018 GREEN CROSS UKRAINE. Всі права захищено.
Создание сайта: VM Production