Інавгурація Президента України

7 червня 2014 року в Києві відбулася церемонія інавгурації п'ятого президента України, на якій Петро Олексійович Порошенко прийняв присягу на вірність українському народу.

На інавгурацію прибули більше 50 іноземних делегацій. Церемонія транслювалася на шести мовах. Спікер Верховної Ради Олександр Турчинов закрив урочисте засідання Верховної Ради.

Читати далі: Інавгурація Президента України

 

Виїзд медичної бригади GCU

Спільно з партнерами з Житомирської обласної дитячої лікарні 29 квітня 2014 року відбувся виїзд медичної бригади Зеленого Хреста України (GCU) в село Бігунь Овруцького району Житомирської області. Виїзд в віддалений район був можливим завдяки спільній діяльності с партнерами в рамках реалізації міжнародної програми СОЦМЕД, директором якої є Марія Вітальяно (GCCH).

Читати далі: Виїзд медичної бригади GCU

 

28 років подолання наслідків Чорнобильської аварії

28 років пройшло з моменту Чорнобильської катастрофи. У забруднених радіацією регіонах України, Білорусії та Росії проживають більше п'яти мільйонів чоловік. Аварія призвела до серйозних наслідків в економічній, соціальній, політичній та інших сферах життя населення найбільш постраждалих країн. Вплив на навколишнє середовище, екологічні проблеми, в результаті аварії на 4-му енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції призвели до змін територіальної організації та переселення, змін у способі життя, погіршення стану здоров'я, ментальності та культурних проявів значної частини населення, спрямованості його громадської активності. У 2000-х роках світова спільнота об'єднала свої зусилля для вирішення чорнобильських проблем, які актуальні до сьогодні та потребують допомоги.

Читати далі: 28 років подолання наслідків Чорнобильської аварії

 

Сторінка 11 з 36

«ПочатокПопередня11121314151617181920НаступнаКінець»

Дякуємо за інтерес, проявлений Вами до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу  та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація “Зелений Хрест України”

АТ «Укрексімбанк» м. Києва, Україна

ЄДРПОУ – 26383599

МФО - 322313

р/р - 26002010047025

S.W.I.F.T.: EXBS UA UX

© 2018 GREEN CROSS UKRAINE. Всі права захищено.
Создание сайта: VM Production