Благодійний концерт Грін Кросс у Цюріху

26 грудня 2014 року в центральному концертному залі Тонхолл, Цюріх Грін Кросс Швейцарія з партнерами організував різдвяний благодійний концерт Кирила Труссова та Берлінського камерного оркестру.

У період з 23 по 27 грудня 2014 року українська група: 3 дітей (юних музикантів зі Славутича - Катя Шехтер, Артур Худолій, Ростислав Максименко) у супроводі координатора Грін Кросс Україна в місті Славутич Олени Германович, - здійснили поїздку до Швейцарії (Цюріх). Візит був організований Грін Кросс Швейцарія для того, щоб діти з України мали можливість взяти участь у благодійному концерті, розповісти про Україну, а також проявити солідарність. Концерт відбувся 26 грудня 2014 року в центральному концертному залі Тонхолл, Цюріх.

Читати далі: Благодійний концерт Грін Кросс у Цюріху

 

Вдячність сімей зі сходу України

Ще в липні 2014 року Національна екологічна благодійна організація Зелений Хрест України (GCU) надала допомогу матерям з дітьми, що були змушені виїхати з міста Горлівка, Донецького регіону. Троє матерів та п’ятеро дітей приймали участь у терапевтичному екологічному таборі, що проходить щорічно в Закарпатській області, в селі Лумшори на базі ЛОК «Полонина». В таборі приймали участь діти з Житомирської області, Білої Церкви, Переяслава-Хмельницького та міста Славутич (73 дітей).

Читати далі: Вдячність сімей зі сходу України

 

Відкриття літнього екологічного оздоровчого табору в Закарпатті

Завдяки багаторічній співпраці з партнерами Зеленого Хреста Швейцарії (GCCH) та Міжнародного Зеленого Хреста (GCI) 19 липня відбувся заїзд дітей і відкриття Літнього екологічного оздоровчого табору, який щорічно проходить в рамках міжнародної програми SOCMED. Директором міжнародної програми є Марія Вітальяно (GCCH), яка зі своєю командою прикладає багато зусиль для того, щоб кожен рік в Україні міг проводитися оздоровчий табір.

Команда Зеленого Хреста України (GCU) з січня 2014 почала підготовчу роботу для можливості і проведення табору для дітей, які проживають в 3 і 4 Чорнобильських зонах і мають статус постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

У таборі, який цього року триватиме до 9 серпня (21 день) в природній екологічно чистій гірській місцевості Закарпаття на базі ЛОК «Полонина» у селі Лумшори, беруть участь сімдесят три дитини.

З міста Славутич у таборі беруть участь 8 дітей, з Білої Церкви - 30, з Переяслава-Хмельницького - 11, з Житомира та області - 19, з Горлівки - 5.

Читати далі: Відкриття літнього екологічного оздоровчого табору в Закарпатті

 

Сторінка 11 з 37

«ПочатокПопередня11121314151617181920НаступнаКінець»

Дякуємо за інтерес, проявлений Вами до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу  та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація “Зелений Хрест України”

АТ «Укрексімбанк» м. Києва, Україна

ЄДРПОУ – 26383599

МФО - 322313

р/р - 26002010047025

S.W.I.F.T.: EXBS UA UX

© 2018 GREEN CROSS UKRAINE. Всі права захищено.
Создание сайта: VM Production