Green Cross Україна продовжує сприяти культурному розвитку дітей

 

11821 вересня 2011 року за підтримки координатора GCU міста Біла Церква Іванової Олени Георгіївни була організована і проведена зустріч у м. Біла Церква з дітьми, що приймали участь в молодіжному таборі у Швейцарії. Зустріч була проведена в рамках роботи клубу GCU «Матері та дитини» на базі Центральної бібліотеки для дітей.

У заході взяли участь представники Green Cross Україна, учасники молодіжного табору у Швейцарії, а також їхні батьки, ровесники, інші школярі, члени клубу GCU «Матері та дитини», координатор в м. Біла Церква, психолог та соціальні працівники.

Читати далі: Green Cross Україна продовжує сприяти культурному розвитку дітей

 

Зустріч з дітьми в Коростені

gcu korosten

З початком нового навчального року представники організації  Green Cross Україна, що виступила партнером і промоутером у проекті «Знайомство зі світом: молодіжний швейцарський табір» здійснила запланований візит в регіони і на місцях провела зустрічі з дітьми, щоб  додатково оцінити психологічний та фізичний стан цих дітей, а також надати їм можливість поділитися своїми враженнями та ідеями з ровесниками та іншими зацікавленими особами.

Читати далі: Зустріч з дітьми в Коростені

 

Водні ресурси потребують захисту

oil splitПроблеми води з кожним роком набирають нових обертів. Людство інтенсивно використовує водні ресурси в промисловості, сільському господарстві та побуті, і часто робить це нераціонально, забруднюючи річки, водойми та підземні води.

Світова спільнота неодноразово мала справу з наслідками пролиття нафти, відходів від будівництва і техобслуговування транспортної інфраструктури. Аварії нафтоналивних суден призводять до сильного забруднення морських вод та прибережних зон, завдають великої шкоди водній фауні та живим ресурсам моря.  Щоб уникнути конфліктів між державами, урядам необхідно розробляти науково-обґрунтований підхід до управління з використання та охорони водних ресурсів.

Читати далі: Водні ресурси потребують захисту

 

Сторінка 31 з 37

«ПочатокПопередня31323334353637НаступнаКінець»

Дякуємо за інтерес, проявлений Вами до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу  та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація “Зелений Хрест України”

АТ «Укрексімбанк» м. Києва, Україна

ЄДРПОУ – 26383599

МФО - 322313

р/р - 26002010047025

S.W.I.F.T.: EXBS UA UX

© 2018 GREEN CROSS UKRAINE. Всі права захищено.
Создание сайта: VM Production