Пам'ятаємо з глибоким смутком в серцях

008c6813415e

Ці кадри нагадують нам про минуле, про те, що 25 років тому сталася трагедія, катастрофа світового масштабу - вибух на Чорнобильській атомній станції. Постраждала значна частина територій багатьох країн як європейського, так і пост радянського простору. Жителі цих країн опинилися під загрозою, вони зазнали ряд економічних, соціальних і медичних проблем.

Весь цей час ми долаємо наслідки цієї аварії. Сьогодні ми бачимо, що нам необхідно ще багато зробити. На жаль, більшість наукових фактів і отриманих даних свідчать про невтішний подальший розвиток подій. Кожного разу ми маємо справу з невидимою загрозою, яка в будь-який момент може стати нашою реальністю.

Читати далі: Пам'ятаємо з глибоким смутком в серцях

 

Візит, приурочений до 25-ти річчя аварії на ЧАЕС

У цьому році відзначається 25-ти річчя аварії на Чорнобильській атомній станції. Кожен раз, ця подія і цей день наповнений сумом, скорботою і спогадами. Багато хто з нас до цих пір виносить уроки з цієї найбільшої у своєму роді за всю історію ядерної енергетики аварії і до цих пір переживає її наслідки.

Читати далі: Візит, приурочений до 25-ти річчя аварії на ЧАЕС

 

Допомога в організації малого бізнесу

У рамках міжнародної програми SOCMED реалізується проект GC «Соціальні кооперативи: мінікролеферма», який спрямований на надання допомоги жителям сільської місцевості, навчання сільських жителів новим технологіям у вирощуванні кролів та виробництві м'яса і як результат відродження українського села.

Читати далі: Допомога в організації малого бізнесу

 

Сторінка 34 з 37

«ПочатокПопередня31323334353637НаступнаКінець»

Дякуємо за інтерес, проявлений Вами до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу  та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація “Зелений Хрест України”

АТ «Укрексімбанк» м. Києва, Україна

ЄДРПОУ – 26383599

МФО - 322313

р/р - 26002010047025

S.W.I.F.T.: EXBS UA UX

© 2018 GREEN CROSS UKRAINE. Всі права захищено.
Создание сайта: VM Production