Програма «Розумна вода для зелених шкіл» в Україні

 

wwc 2green cross

ifc logo-eng-page-001З січня 2013 року в с. Невгоди, Овруцького району Житомирської області стартував новий проект  «Розумна вода для зелених шкіл» під координацією Міжнародного Зеленого Хреста (GCI), з метою забезпечення доступу до безпечної води та санітарії населення с. Невгоди, а також підвищення екологічної обізнаності місцевих громад.

photo 02У селі Невгоди налічується 157 будинків, де проживають 403 людини, в тому числі 71 дитина у віці до 17 років й 8 багатодітних сімей. Відмінною особливістю села Невгоди є те, що це перше село, побудоване після атомної катастрофи на Чорнобильській АЕС, з метою забезпечити житлом людей, евакуйованих з Чорнобильської зони. Існуючі очисні споруди не можуть виконувати свої початкові функції. В результаті, вода в селі низької якості.

Завдяки ремонту очисних споруд, системи водопостачання ми плануємо забезпечити чистою водою і таким чином покращити стан здоров'я жителів с. Невгоди.

photo 1Реалізація проекту стала можливою завдяки підтримці Міжнародного Зеленого Хреста (GCI), а також Міжнародного Комітету Форуму (IFC) та Всесвітньої Водної Ради (WWC), основними принципами якої є захист фундаментального права людини на доступ до чистої безпечної води.

В рамках проекту, який триватиме сім місяців (з січня по липень 2013 року) планується проведення реконструкції очисних споруд села Невгоди і підведення оновленої водопровідної системи до будинків місцевих жителів. Крім цього, проект передбачає будівництво і установку сухих екотуалетов в школі с. Невгоди, а також проведення медичних консультацій, семінарів і тренінгів для школярів і місцевих жителів з питань водопостачання, санітарії, гігієни, дбайливого ставлення та збереження водних ресурсів.

ptoro 6

З боку влади проект отримав активну підтримку голови Овруцької районної державної адміністрації Левківського Миколи Григоровича, першого заступника голови Овруцької райдержадміністрації Гайчука Миколи Івановича, заступника голови адміністрації Бібко Анатолія Васильовича, а також голови Невгодівської сільської ради Демидчука Анатолія Васильовича. Вони мають намір і готові брати участь в організації і сприяти проведенню робіт по проекту в рамках спільної діяльності.

Завдяки реалізації цього проекту жителі села Невгоди зможуть отримати доступ до чистої питної води, покращити стан свого здоров'я, підвищити екологічну обізнаність, отримати необхідні медичні консультації, стати більш поінформованими у питаннях води та санітарії, а також поділитися набутим досвідом та знаннями з іншими.

Всіх зацікавлених запрошуємо до співпраці в нашому спільному проекті! Використовуючи нові можливості, розширюючи коло взаємної підтримки, ми зможемо розвивати наші програми та проекти, спрямовані на надання допомоги.

Асистент GCU
Ірина МУСІЙЧУК

Дякуємо за інтерес, проявлений Вами до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу  та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація “Зелений Хрест України”

АТ «Укрексімбанк» м. Києва, Україна

ЄДРПОУ – 26383599

МФО - 322313

р/р - 26002010047025

S.W.I.F.T.: EXBS UA UX

© 2019 GREEN CROSS UKRAINE. Всі права захищено.
Создание сайта: VM Production