«Грін Крос» GREEN CROSS: успішний фініш першого проекту у Невгодах.

Пілотний проект «Розумна вода для зелених шкіл» (Smart Water for Green Schools – SWGS) у Невгодах закінчено. Тривав він сім місяців, із січня до липня ц.р. Цього часу стало вдосталь для його логічного завершення, адже все виконувалося швидкими темпами, якісно та ефективно. І невгодівці вже реально відчули переваги проекту на практиці, а місцеві школярі, ще й під час навчання в школі.

Важливість проекту, яка закладена навіть у його назві, переоцінити важко, адже чиста вода запорука здоров’я нації, яке так потрібно усім нашим  людям, що мешкають у забрудненій Чорнобилем зоні.  Отож, відтепер жителі Невгодівської сільської ради з вдячністю користуватимуться якісною водою, адже проведено реконструкцію очисних споруд та водонапірної башні, підведено воду до окремих осель громадян, зроблено ремонт усієї водогінної мережі, прибудову до Невгодівської школи, там встановлено нові сухі біоекотуалети та реконструйовано дві суміжні кімнати. Також було проведено медичне обстеження усіх учнів школи та проліковано тих, хто потребував медичної допомоги.

На мою думку, перевага проекту, ще і в тому, що він насамперед, направлений на збереження  здоров’я  підростаючого покоління. Про дітей ми маємо піклуватися в першу чергу, адже вони майбутнє нашої держави.

Завдячуючи програмі  SOCMED (директор міжнародної програми Марія Вітальяно), нині невгодівські школярі оздоровляються у закарпатському регіоні. Свіже цілюще повітря, нові знайомства і друзі, а також увага і турбота дорослих, безумовно підуть їм на користь. Та доброї справи могло і не бути, якби не міжнародна організація «Грін Крос Інтернешенел»(GCI) та «Грін Крос Україна» (GCU) й усі спонсори та донори, що залучалися до цього проекту. Щира їм вдячність. Особиста подяка Президенту «Грін Крос Інтернешенел» (GCI) Олександру Ліхоталю, директору програми Марі-Лор Веркамбре, Головному операційному директору Адаму Конюшевському, координатору-асистенту проекту GCI Яні Назаровій та усій Команді «Грін Крос Україна» в особі Голови Правління GCU Юрія Сапіги.

Сподіватимемося, що невгодівська земля – лише вдалий старт проекту «Розумна вода для зелених шкіл» на Овруччині. Є надія, що проект реалізується і в інших поселеннях району, зокрема у Першотравневому, Бігуні, Левковичах, та Шоломках. І за його ціленаправлені і впевнені кроки у нашому зануклідненому поліському регіоні ми маємо дякувати організаторам та друзям проекту, які роблять благородну і таку потрібну справу для людей.

Василь Налапій, голова районної ради

02_ 047 03_ 404 04_dsc004405_dsc002606_dsc004807_dsc007208_dsc010809_dsc016310_ 23611_ 23712_ 21613_ 206

Дякуємо за інтерес, проявлений Вами до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу  та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація “Зелений Хрест України”

АТ «Укрексімбанк» м. Києва, Україна

ЄДРПОУ – 26383599

МФО - 322313

р/р - 26002010047025

S.W.I.F.T.: EXBS UA UX

© 2019 GREEN CROSS UKRAINE. Всі права захищено.
Создание сайта: VM Production