Інавгурація Президента України

7 червня 2014 року в Києві відбулася церемонія інавгурації п'ятого президента України, на якій Петро Олексійович Порошенко прийняв присягу на вірність українському народу.

На інавгурацію прибули більше 50 іноземних делегацій. Церемонія транслювалася на шести мовах. Спікер Верховної Ради Олександр Турчинов закрив урочисте засідання Верховної Ради.

У залі парламенту прозвучав Гімн України.

У завершенні торжества прозвучав Гімн Європи у виконанні Національної заслуженої академічної капели України «ДУМКА», під керівництвом учня академіка, професора, почесного президента національної екологічної благодійної організації «Зелений Хрест України» Олега Семеновича Тимошенко, Героя України, народного артиста України, лауреата Національної премії ім. Тараса Шевченка, професора Євгена Савчука.

Петро Порошенко прийняв командування Збройними Силами України і привітав усіх військових і генералів, пройшла церемонія підняття прапора України. Петро Порошенко почав промову зі слів «Слава Україні!»

«Я йду на посаду президента, щоб зберегти і зміцнити єдність, забезпечити тривалий мир», - заявив Порошенко. «Знаю, мир - найголовніше, до чого прагне народ. Я не хочу війни, я не хочу помсти», - пояснив він. Порошенко заявив, що починає свою роботу з пропозиції мирного плану, а також за переобрання Ради, оскільки чинний склад парламенту не відповідає настроям у суспільстві.

Президент Зеленого Хреста України (GCU) Максим Тимошенко який також взяв участь в урочистій частині, поділився своїми думками після інавгурації з гостями, зарубіжними представниками з різних країн, а також політиками про те, що очікує Україну найближчим часом – «Масштабні економічні та адміністративні реформи, які в перспективі мають оздоровити ситуацію в країні. У світлі поступової стабілізації життя в Україні і стрімкого курсу на європеїзацію можна розраховувати на приплив додаткових інвестицій, в тому числі і приватних. Крім цього, нас очікує глобальне «переодягання» політичного життя, а так ж повний перехід до євро стандартів».

Раніше підписані угоди підкреслюють рішучу підтримку України в ці важкі часи з боку Європейського Союзу. Глави держав і урядів ЄС також підтвердили свою рішучість підписати інші положення Угоди. ЄС тимчасово скасував мита на український експорт до Євросоюзу і це тільки перші кроки. Все це є доказом обопільного бажання ЄС та України до побудови тісної політичної асоціації та економічної інтеграції. Всі ці кроки дуже позитивно впливають на майбутні відносини і на стратегію розвитку між нашими країнами і для народу України.

Президент «Зеленого Хреста України» (GCU)

М.О. Тимошенко

Дякуємо за інтерес, проявлений Вами до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу  та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація “Зелений Хрест України”

АТ «Укрексімбанк» м. Києва, Україна

ЄДРПОУ – 26383599

МФО - 322313

р/р - 26002010047025

S.W.I.F.T.: EXBS UA UX

© 2018 GREEN CROSS UKRAINE. Всі права захищено.
Создание сайта: VM Production