Відкриття літнього екологічного оздоровчого табору в Закарпатті

Завдяки багаторічній співпраці з партнерами Зеленого Хреста Швейцарії (GCCH) та Міжнародного Зеленого Хреста (GCI) 19 липня відбувся заїзд дітей і відкриття Літнього екологічного оздоровчого табору, який щорічно проходить в рамках міжнародної програми SOCMED. Директором міжнародної програми є Марія Вітальяно (GCCH), яка зі своєю командою прикладає багато зусиль для того, щоб кожен рік в Україні міг проводитися оздоровчий табір.

Команда Зеленого Хреста України (GCU) з січня 2014 почала підготовчу роботу для можливості і проведення табору для дітей, які проживають в 3 і 4 Чорнобильських зонах і мають статус постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

У таборі, який цього року триватиме до 9 серпня (21 день) в природній екологічно чистій гірській місцевості Закарпаття на базі ЛОК «Полонина» у селі Лумшори, беруть участь сімдесят три дитини.

З міста Славутич у таборі беруть участь 8 дітей, з Білої Церкви - 30, з Переяслава-Хмельницького - 11, з Житомира та області - 19, з Горлівки - 5.

В організації табору взяли участь: Юрій Станіславович Сапіга з Командою GCU, координатори з регіонів, волонтери та педагоги. У відкритті табору взяв участь Президент Зеленого Хреста України (GCU) Максим Олегович Тимошенко зі своєю родиною. Урочисте відкриття табору відбулося під гімн України і супроводжувалося концертом дітей.

Всі учасники табору мають можливість пройти медичне обстеження і отримати курс лікування відповідно до поставленого діагнозу. Реабілітаційно-оздоровчі програми, комплексне лікування і оздоровлення дітей розроблені і проводиться медиками з Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні, а також спеціалістами з ДУ НПМЦ «Реабілітація» МОЗ України, які прибули для допомоги в організації та проведенні оздоровлення дітей. Всі медичні процедури проводяться з урахуванням структури захворюваності дітей, що поступили на лікування, а також з використанням природних лікувальних факторів.

Основні процедури, що були призначені: питний прийом мінеральної води, терренкур по висхідному режиму, лікувальна фізкультура, інгаляції, соллюкс, ампліпульс, дарсонваль, арома-озонотерапія, прийняття ванн з сірководневою водою.

«Закарпатський регіон, природа і ліси характеризуються високою концентрацією кисню. У лісовому повітрі іонізація кисню в 3 рази більша, ніж у морському, і в 10 разів, ніж в атмосфері промислових міст. Іонізоване повітря підвищує активність дихальних ферментів, покращує самопочуття, знімає втому, сприяє лікуванню бронхіальної астми, атеросклерозу, а також ендокринологічних захворювань», - розповів дітям і всім учасникам табору керівник медичної частини проекту Віктор Турлик.

Завдяки директору табору Олени Георгіївни Іванової, організована робота волонтерів та педагогів груп: Наталія Куц, Надія Опалюк, Світлана Басова, Світлана Доценко, Марія Дмитрієва, Наталя Дубініна, Руслана Костенко, Наталя Матіга, Олена Германович, Інна Ткаченко, Марія Парфенюк, Христина Васильченко.

Медичні фахівці, які беруть участь у проекті: Віктор Турлік, Тінеа Марчук, Віталій Заремба, Вікторія Заремба, Тетяна Осипович, Людмила Кравченко, Лілія Ольшевська, Наталя Лазарєва.

Батьки дітей, а також самі діти, які беруть участь у літньому екологічному оздоровчому таборі, висловлюють величезну подяку Зеленому Хресту Швейцарії (GCCH) та Зеленому Хресту України (GCU) за їх координацію і фінансову підтримку. В свою чергу Зелений Хрест України (GCU) висловлює подяку керівництву і персоналу ЛОК «Полонина», всім координаторам з регіонів, педагогам, вожатим, волонтерам, медперсоналу і всім, хто доклав зусиль до організації та успішного старту проекту в Закарпатському регіоні в рамках міжнародної програми SOCMED.

 

Зелений Хрест України (GCU)

0102030405060708091 jpg  2014    110111213141516

Дякуємо за інтерес, проявлений Вами до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу  та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація “Зелений Хрест України”

АТ «Укрексімбанк» м. Києва, Україна

ЄДРПОУ – 26383599

МФО - 322313

р/р - 26002010047025

S.W.I.F.T.: EXBS UA UX

© 2019 GREEN CROSS UKRAINE. Всі права захищено.
Создание сайта: VM Production