Вдячність сімей зі сходу України

Ще в липні 2014 року Національна екологічна благодійна організація Зелений Хрест України (GCU) надала допомогу матерям з дітьми, що були змушені виїхати з міста Горлівка, Донецького регіону. Троє матерів та п’ятеро дітей приймали участь у терапевтичному екологічному таборі, що проходить щорічно в Закарпатській області, в селі Лумшори на базі ЛОК «Полонина». В таборі приймали участь діти з Житомирської області, Білої Церкви, Переяслава-Хмельницького та міста Славутич (73 дітей).

Щорічне проведення таких таборів для дітей можливе завдяки фінансовій та координаційній підтримці зі сторони Зеленого Хреста Швейцарія (GCCH).

З 15 жовтня по 4 листопада та з 22 жовтня по 11 листопада 2014 року (21 день) 5 сімей з дітьми з Донецької і Луганської областей та міста Маріуполь проходять реабілітацію та оздоровлення у лікувально-санаторному центрі «Дениші» в Житомирській області.

Завдяки небайдужості та фінансовій підтримці Андрія Омеляновича Флекей, проект з надання допомоги матерям та дітям зі східних регіонів України став можливим.

Спільними зусиллями із Житомирською обласною державною адміністрацією, Департаментом сім’ї, молоді та спорту Житомирської ОДА та завдяки особистому сприянню Світлани Миколаївни Гресь, проект з оздоровлення та лікування  тимчасово переселених сімей був успішно втілений на базі санаторію «Дениші».

У санаторії жінкам з дітьми провели попередній медогляд, щоб назначити потрібні процедури, яких у санаторії широкий спектр: бальнеотерапія (різноманітні ванни); спелеотерапія (лікування з використанням  високодисперсного аерозолю з хлоридом натрію); теплотерапія (грязелікування (пеліодотерапія) та озокеритотерапія); кліматотерапія із 4 комплексами: аерогідротермічний, фотоактинічний, повітряно-хімічний, повітряно-електричний); вертикальне витягування у радоновій воді; нетрадиційні методи лікування (рефлексотерапія, гірудотерапія, ароматерапія, фітолікування, лікування солями Мертвого моря).

«Корисні процедури, чотирьохразове харчування та гарні умови проживання, така можливість  надається не кожному», - поділилась враженнями мама 3-річного Єлисея Ольга - «Ми написали лист вдячності особисто Андрію Омеляновичу Флекей та його Сімї за фінансову підтримку та небайдужість до наших сімей. Ми маємо змогу пройти курс обстеження та лікування, живемо в прекрасних умовах і до нас ставляться як до своїх близьких. Також ми передаємо Андрію Омеляновичу наші фотографії із санаторію та впевнені, що він їх побачить».

Жінки також висловили свої хвилювання щодо інших переселенців, які зараз знаходяться в Житомирській області. На сьогоднішній день понад 4768 людей, з них 1688 дітей, переселені з територій Луганської та Донецької областей в Житомирську область. На жаль, всі вони не мають змоги отримати оздоровлення у такому санаторії, в таких умовах, які отримали 5 матерів з дітьми.

Національна екологічна благодійна організація Зелений Хрест України (GCU) приєднується до слів вдячності матерів і також висловлює свою вдячність Андрію Омеляновичу Флекей, Житомирській обласній державній адміністрації, голові Житомирської ОДА Сергію Олександровичу Машковському, директору Департаменту сім’ї, молоді та спорту Житомирської ОГА Світлані Миколаївні Гресь, Голові Федерації профспілок в Житомирській області Нелі Анатоліївні Паламарчук, керівництву та персоналу комунального підприємства Житомирський обласний лікувально-санаторний центр радіаційного захисту для дитячого та дорослого населення  «Дениші» Житомирської обласної ради за сприяння та багаторічне партнерство.

 

Національна екологічна благодійна організація Зелений Хрест України (GCU)

00_dsc018401_maxim02_dsc018203_dsc017604_dsc006105_dsc012206_dsc013008_

Дякуємо за інтерес, проявлений Вами до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу  та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація “Зелений Хрест України”

АТ «Укрексімбанк» м. Києва, Україна

ЄДРПОУ – 26383599

МФО - 322313

р/р - 26002010047025

S.W.I.F.T.: EXBS UA UX

© 2019 GREEN CROSS UKRAINE. Всі права захищено.
Создание сайта: VM Production