Благодійний концерт Грін Кросс у Цюріху

26 грудня 2014 року в центральному концертному залі Тонхолл, Цюріх Грін Кросс Швейцарія з партнерами організував різдвяний благодійний концерт Кирила Труссова та Берлінського камерного оркестру.

У період з 23 по 27 грудня 2014 року українська група: 3 дітей (юних музикантів зі Славутича - Катя Шехтер, Артур Худолій, Ростислав Максименко) у супроводі координатора Грін Кросс Україна в місті Славутич Олени Германович, - здійснили поїздку до Швейцарії (Цюріх). Візит був організований Грін Кросс Швейцарія для того, щоб діти з України мали можливість взяти участь у благодійному концерті, розповісти про Україну, а також проявити солідарність. Концерт відбувся 26 грудня 2014 року в центральному концертному залі Тонхолл, Цюріх.

В аеропорту групу зустріли представники Грін Кросс Швейцарії, які супроводжували групу і допомагали в організаційних питаннях під час їх перебування.  Протягом двох днів діти весь день проводили репетиції та готувалися до виступу, а у вечірній час знайомилися з визначними пам'ятками Цюріху. 26 грудня 2014 група з України виступила перед запрошеними. На концерті виконувалися твори Вівальді «Пори року» та Пьяцолла. Перед концертом молоді музиканти зустрічали всіх запрошених музикою, виконуючи українську класичну і народну музику. У складі дитячого ансамблю були задіяні віолончель та 2 скрипки. Виступ супроводжувався оваціями та оплесками. Особливо сподобався глядачам виступ Ростислава Максименко (9 років), який не тільки виконував соло на скрипці, але й співав класичні та народні українські пісні.

Перед початком концерту з великої сцени група дітей разом з координатором CCU Оленою Германович розповіла про діяльність Грін Кросс в Україні, про місто Славутич, в якому живуть ліквідатори та їхні сім'ї, які брали участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. Також учасники з України побажали всім присутнім Щасливого Різдва та Нового Року, а під час перерв діти відповідали на безліч питань гостей концерту, а також глядачів з різних країн.

Виконання Кирила Труссова та Берлінського камерного оркестру привело в захват усіх запрошених, а також дітей з України. Всі слухали, затамувавши подих, прекрасні музичні твори.

27 грудня група повернулася додому в Україну повна енергії, життєвих, сил та радості, отримавши безцінний досвід та незабутні враження.

Завдяки візиту української групи, ще більше людей в Швейцарії дізналися про активну діяльність міжнародної організації Грін Кросс, про традиції та музику в Україні. Для юних музикантів ця поїздка стала новим стимулом для занять музикою, залишила в пам'яті незабутні враження. Ця можливість була надана дітям з України завдяки організаційній та фінансовій підтримці Грін Кросс Швейцарії та Команди СОЦМЕД, а також Посольства Швейцарії в Україні та Команди ГКУ. Діти та їх батьки дуже вдячні всім організаторам цієї поїздки за таку можливість!

0102030506070809

Дякуємо за інтерес, проявлений Вами до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу  та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація “Зелений Хрест України”

АТ «Укрексімбанк» м. Києва, Україна

ЄДРПОУ – 26383599

МФО - 322313

р/р - 26002010047025

S.W.I.F.T.: EXBS UA UX

© 2019 GREEN CROSS UKRAINE. Всі права захищено.
Создание сайта: VM Production