Електромобілі з Києва стартують до Монте-Карло

В Україні вперше стартує щорічний марафон електромобілів і пройде з 3 по 10 червня 2015 року за маршрутом Київ - Монте-Карло.

«Після кількох років проведення цього марафону до нас прийшла ідея. Ми звернулися до принца Монако Альберта ІІ c пропозицією в 2015 році вперше провести в Україні цей марафон, і він дав згоду», - повідомив Почесний Консул Монако в Естонії, директор ралі на електромобілях Юрі Тамм на прес-конференції в УНІАН, за підсумками якої було підписано меморандум про співпрацю між Міністерством екології України і Почесним Консульством Монако в Естонії.

За словами пана Тамма, марафон електромобілів з України через країни Європи допоможе не тільки популяризувати електротранспорт, а й посилити зв'язок між регіонами і допомогти Україні інтегруватися в європейське співтовариство.

«Ми хочемо, щоб завдяки цій гонці з'явився ще більш тісний зв'язок між країнами, регіонами і містами. Роль цієї гонки - внести позитивні емоції, нові знання, інтегрувати Україну в Європу», - сказав Тамм. Він також повідомив, що маршрут цього унікального пробігу (крім Києва) пройде також через Бучу, Рівне та Львів.

Як відзначив присутній на прес-конференції міністр екології Ігор Шевченко, такі заходи зможуть популяризувати електротранспорт в Україні, поліпшити екологію та зменшити залежність країни від імпорту нафтопродуктів. «Електричні машини не забруднюють навколишнє середовище. Тому я з радістю підтримав процес просування ідей щодо популяризації цих автомобілів в Україні».

На відкриття марафону було запрошено президента Зеленого Хреста України Максима Тимошенко, який разом з мером Києва Віталієм  Клічко відкрив марафон та виступив зі словами вітання до учасників марафону: «В умовах стрімкого зростання населення у всьому світі енергетична безпека стає однією з найважливіших світових проблем. Енергетика майбутнього поєднуватиме в собі традиційні і «нові» види енергії - вітер, сонце, водень. Поки електромобілі не надто популярні, але за ними майбутнє. Адже вони використовують невичерпний ресурс і абсолютно екологічно чисті».

За даними УНІАН, кількість електромобілів в Україні обчислюється кількома сотнями. На думку експертів, причиною відсутності попиту українців на екологічний транспорт є їх ціна, вони в кілька разів дорожчі за бензинові аналоги. Разом з тим, світовий ринок електромобілів стрімко зростає. Тільки за підсумками 2014 року продаж електромобілів в Європі зросла на 36,6% - до 75,331 тис. одиниць.

Закриття марафону заплановано на 10 червня 2015 року в Монте-Карло за участю Почесного Консула Монако в Естонії Юрі Тамма.

Інформація від УНІАН

1 - kuba83732 - kuba85023 - kuba85434 - kuba85795 - kuba86796 - kuba89137 - kuba89238 - kuba8989

Дякуємо за інтерес, проявлений Вами до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу  та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація “Зелений Хрест України”

АТ «Укрексімбанк» м. Києва, Україна

ЄДРПОУ – 26383599

МФО - 322313

р/р - 26002010047025

S.W.I.F.T.: EXBS UA UX

© 2019 GREEN CROSS UKRAINE. Всі права захищено.
Создание сайта: VM Production