Допомога в оздоровленні дітей

Завдяки новому співробітництву Зеленого Хреста України (GCU) з новими партнерами дитячого літнього центру відпочинку «Kinderdorf Senti» в Угорщині, які проявили солідарність і виступили з благодійною ініціативою в наданні допомоги дітям, які є вимушеними переселенцями з Донецької та Луганської областей і тимчасово проживають в Житомирської області, координації Марії Вітальяно (GCCH), Дітера фон Дайхмана і підтримки місцевих партнерів з Департаменту Сім'ї, Молоді та Спорту Житомирської обласної державної адміністрації було реалізовано перший спільний проект з реабілітації та відновленню здоров'я, психологічного та емоційного стану дітей у таборі «Kinderdorf Senti» на північному березі озера Балатон в Угорщині.

З 15 липня по 30 липня 2015 діти прийняли участь у таборі і мали можливість відпочити і відновитися, як психологічно, так і фізично в екологічно чистій гірській місцевості в 10 км від озера Балатон в селі Дьюлакесі в Угорщині.

Табір був відкритий представниками приймаючої сторони в Угорщині, Юрієм Сапігою (GCU) разом з командою педагогів з України.

Мальовнича сільська місцевість, що знаходиться серед колишніх вулканів і лісів з різноманітними тваринами, чисте гірське повітря, барвисті пейзажі, добре організована самими організаторами табору програма сприяли оздоровленню та відпочинку дітей.

Перебування дітей у таборі було цікавим і насиченим завдяки навчально-розважальною та культурною програмою, яка була розроблена раніше до заїзду дітей в табір Марією Вітальяно (GCCH), Маркусом Хаслєром і Дітером фон Дайхманом.

З дітьми систематично проводилась робота, спрямована на підвищення їх екологічної освіти та обізнаності. Щодня для дітей організовувалися туристичні походи в гори, в ліс, в музеї природи, діти мали можливість відпочивати і купатися в озері Балатон, організовувались водні прогулянки на пароплаві, катання на конях, проводились пізнавальні екскурсії в міста Тапольца і Кестхей, а щовечора спортивні та розважальні заходи.

Дітям було важко розлучатися з табором, де панувала дружня атмосфера, радували око мальовничі пейзажі, було цікаво, весело, діти отримали масу позитивних емоцій і вражень, збагатили свої знання в області екології, відновили своє здоров'я і знайшли нових друзів.

Завдяки координації Сапіги Дмитра Юрійовича та спільній роботі педагогів з України разом з організаторами, табір був успішний і цікавий для дітей.

Батьки і діти, які були учасниками літнього оздоровчого табору, висловлюють величезну подяку партнерам та спонсорам проекту, а саме Марії Вітальяно (GCCH) за координацію, яка неоціненна і була дуже важлива до початку табору, Габріелі Хаслєр Сенті і Маркусу Хаслєру, за надання бази для оздоровлення дітей, фінансову підтримку проекту, організацію всіх заходів, екскурсій, культурної програми, солідарність і допомогу дітям-переселенцям з Донецької та Луганської областей, а також сім'ї - Оксані Сапізі і Юрію Сапізі за організацію та підтримку проекту. Батьки і діти також вдячні всій Команді Зеленого Хреста в Україні, яка доклала багато зусиль і старань для того, щоб оздоровлення дітей в Угорщині було успішним.

Також хочемо висловити свою вдячність Ведучому Консулу Консульського відділу Посольства Угорщини в Україні, Яношу Коллару, а також всьому колективу Консульського відділу, за підтримку і надання безкоштовних віз для всієї групи, партнерам з Департаменту Сім'ї, Молоді та Спорту Житомирської обласної державної адміністрації за співпрацю, а також педагогам, медперсоналу, перекладачеві і всім, хто доклав зусиль в організації та успішній реалізації проекту в Угорщини.

Ми впевнені, що подібні проекти в першу чергу сприяють поліпшенню здоров'я дітей, їх культурному розвитку, а також зміцненню та розвитку партнерських відносин для створення спільних подібних проектів в майбутньому.

Зелений  Хрест України

0102030405060708091011121314151617181920

Дякуємо за інтерес, проявлений Вами до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу  та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація “Зелений Хрест України”

АТ «Укрексімбанк» м. Києва, Україна

ЄДРПОУ – 26383599

МФО - 322313

р/р - 26002010047025

S.W.I.F.T.: EXBS UA UX

© 2019 GREEN CROSS UKRAINE. Всі права захищено.
Создание сайта: VM Production