Співпраця з Житомирською обласною державною адміністрацією і управлінням сім'ї та молоді

3 березня на засіданні колегії управління сім'ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації в м. Житомирі були обговорені та підведені підсумки роботи в області сімейної, молодіжної та гендерної політики, а також інші питання, пов'язані з оздоровленням дітей та сімей. На засідання був запрошений Сапіга Юрій Станіславович, Голова правління Зеленого Хреста України, Координатор Міжнародної програми SOCMED.

У засіданні взяли участь заступник голови ОДА Ярослав Лагута та перший заступник голови обласної ради Володимир Ширма, а також начальник управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Світлана Гресь, запрошені представники районів та представники громадських організацій.

Заступник голови облдержадміністрації закликав до плідної роботи та максимальної активності, а також висловив подяку всім, хто працював у галузі протягом року. Також пан Лагута наголосив на необхідності тісно співпрацювати з керівництвом ОДА та її структурними підрозділами, різними фондами і громадськими організаціями для досягнення хороших здобутків і позитивної динаміки в області. Висловив впевненість в тому, що темпи роботи протягом 2016 року будуть збережені та покращені. Але також зазначив що багато чого ще потрібно буди зробити для покращення ситуації.

Начальник управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Світлана Гресь звернула увагу на пріоритети роботи управління в галузі фізичної культури і спорту. Основні здобутки галузі з питань реалізації в області державної сімейної, молодіжної політики висвітлив заступник начальника управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Олександр Антонюк.

На засіданні управління було відзначено подяками і грамотами кращих працівників структурних підрозділів, керівників організацій, які плідно співпрацюють з управлінням сім'ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації.

Заступник голови обласної державної адміністрації Ярослав Лагута особисто урочисто вручив офіційну подяку Зеленому Хресту України за співпрацю і допомогу в оздоровленні та реабілітації дітей внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, дітей учасників АТО,  а також за роботу із сім'ями, постраждалими внаслідок Чорнобильської аварії. Адміністрація та населення Житомирської області також висловлюють слова подяки за реабілітацію дітей з Донецької та Луганської областей, які вважаються тимчасово переселеними і проживають на території Житомирщини. У своєму виступі Юрій Сапіга подякував курівництву Житомирської облдержадміністрації і управління сім’ї, молоді та спорту за плідну співпрацю, довіру та готовність до подальшої роботи в забезпеченні кращого майбутнього для жителів регіону.

В свою чергу Юрій Сапіга висловив подяку за отриману високу відзнаку, та зазначив, що це – заслуга всієї команди Зеленого Хреста України та партнерів всього Житомирського регіону, де проводить свою діяльність Зелений Хрест. Успішна діяльність організації є можливою завдяки нашим партнерам із Зеленому Хресту Швейцарії. Ми всі дуже вдячні за їх фінансову підтримку реалізації проектів, управління та координацію. Подяки розділяємо з усіма, хто працює в міжнародній програмі соціально-медичної допомоги SOCMED. Особливі слова вдячності виконавчому директору GCCH Наталі Гізі та директору Міжнародної програми SOCMED Марії Вітальяно за той великий внесок і допомогу українському народу та сім'ям. «Без підтримки ми б не змогли реалізувати намічені плани і проекти»,  –  зазначив Ю. Сапіга.

Наша організація та партнери як в Україні, так і за кордоном запрошують до співпраці в рамках міжнародної програми SOCMED та сподіваються на координаційну і фінансову підтримку для реалізації проектів, які направлені на допомогу в організації та надання медичної та соціальної допомоги населенню, які проживають в 3 і 4 чорнобильських зонах і в екологічно несприятливих регіонах України та реабілітації дітей внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, дітей учасників АТО.

Дмитро Сапіга

Інформаційна та технічна підтримка GCU

78798081828384

Дякуємо за інтерес, проявлений Вами до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу  та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація “Зелений Хрест України”

АТ «Укрексімбанк» м. Києва, Україна

ЄДРПОУ – 26383599

МФО - 322313

р/р - 26002010047025

S.W.I.F.T.: EXBS UA UX

© 2019 GREEN CROSS UKRAINE. Всі права захищено.
Создание сайта: VM Production