«Грін Крос» GREEN CROSS: успішний фініш першого проекту у Невгодах.

Пілотний проект «Розумна вода для зелених шкіл» (Smart Water for Green Schools – SWGS) у Невгодах закінчено. Тривав він сім місяців, із січня до липня ц.р. Цього часу стало вдосталь для його логічного завершення, адже все виконувалося швидкими темпами, якісно та ефективно. І невгодівці вже реально відчули переваги проекту на практиці, а місцеві школярі, ще й під час навчання в школі.

Читати далі: «Грін Крос» GREEN CROSS: успішний фініш першого проекту у Невгодах.

 

Діяльність в рамках проекту «Розумна вода для зелених шкіл»

24 травня 2013 в школі селі Невгоди Овруцького району, Житомирської області було проведено тренінг для місцевого населення на тему «Очищення домашніх стічних вод», а також відбулося обстеження дітей лікарями виїзної бригади Житомирської обласної дитячої лікарні в рамках проекту «Розумна вода для зелених шкіл» (SWGS) Міжнародного Зеленого Хреста (GCI), за фінансової підтримки Міжнародного Комітету Форуму (IFC) та Всесвітньої Водної Ради (WWC).

Читати далі: Діяльність в рамках проекту «Розумна вода для зелених шкіл»

 

Просвітницька діяльність з питань води та санітарії в рамках проекту «Розумна вода для зелених шкіл» у с. Невгоди

photo 0

В рамках нового проекту «Розумна вода для зелених шкіл» (SWGS) Міжнародного Зеленого Хреста, за фінансової підтримки Міжнародного Комітету Форуму (IFC) та Всесвітньої Водної Ради (WWC) 15 та 19 лютого 2013 року на базі Національного еколого-натуралістичного центру (НЕНЦ), а також в селі Невгоди Овруцького району, Житомирської області були проведені тренінги для дітей та дорослого місцевого населення на тему «Комплексний підхід до забезпечення доступу до водопостачання, санітарії та збереження вододілів та водних ресурсів», а також «Вода, санітарія та практики гігієни».

Читати далі: Просвітницька діяльність з питань води та санітарії в рамках проекту «Розумна вода для зелених шкіл» у с. Невгоди

 

Програма «Розумна вода для зелених шкіл» в Україні

 

wwc 2green cross

ifc logo-eng-page-001З січня 2013 року в с. Невгоди, Овруцького району Житомирської області стартував новий проект  «Розумна вода для зелених шкіл» під координацією Міжнародного Зеленого Хреста (GCI), з метою забезпечення доступу до безпечної води та санітарії населення с. Невгоди, а також підвищення екологічної обізнаності місцевих громад.

photo 02У селі Невгоди налічується 157 будинків, де проживають 403 людини, в тому числі 71 дитина у віці до 17 років й 8 багатодітних сімей. Відмінною особливістю села Невгоди є те, що це перше село, побудоване після атомної катастрофи на Чорнобильській АЕС, з метою забезпечити житлом людей, евакуйованих з Чорнобильської зони. Існуючі очисні споруди не можуть виконувати свої початкові функції. В результаті, вода в селі низької якості.

Читати далі: Програма «Розумна вода для зелених шкіл» в Україні

 
 

Дякуємо за інтерес, проявлений Вами до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу  та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація “Зелений Хрест України”

АТ «Укрексімбанк» м. Києва, Україна

ЄДРПОУ – 26383599

МФО - 322313

р/р - 26002010047025

S.W.I.F.T.: EXBS UA UX

© 2019 GREEN CROSS UKRAINE. Всі права захищено.
Создание сайта: VM Production