Наші проекти

Проект «SOCMED»

Проект «SOCMED»

Програма соціальної, медичної та освітньої допомоги в Україні 2000-2019. Міжнародна програма SOCMED в...
Проект «Шкільний сад»

Проект «Шкільний сад»

EU4Youth: Шкільний сад для розвитку сільськогосподарського підприємництва Основні завдання проекту: Наростити...
Проект «Розумна вода» (SWGS)

Проект «Розумна вода» (SWGS)

В Україні незадовільна якість води сприяє поширенню ряду серйозних захворювань серед населення. Питання...
 • Проект «SOCMED»
 • Проект «Шкільний сад»
 • Проект «Розумна вода» (SWGS)
 • Проект «SOCMED»

  Програма соціальної, медичної та освітньої допомоги в Україні 2000-2019.

  Міжнародна програма SOCMED в Україні прагне заохотити зростання самодопомоги і відповідальності населення в сфері захисту здоров'я, допомогти в забезпеченні медичного обслуговування, надання екологічної освіти

  SOCMED в Україні спрямована на формування відповідальності населення країни за майбутнє дітей, їх фізичне і духовне здоров'я

  Програма передбачає оволодіння методами самодопомоги з метою надання людям можливості знаходити власні рішення і активно діяти

  Дізнатись детальніше

 • Проект «Шкільний сад»

  EU4Youth: Шкільний сад для розвитку сільськогосподарського підприємництва

  Основні завдання проекту:

  Наростити потенціал сільських шкіл з пришкільними ділянками через створення на їх базі інкубаторів з навчання молоді сучасним технологіям виробництва сільськогосподарської продукції з високою доданою вартістю.

  Підвищити знання і навички в сферах органічного землеробства та підприємництва серед молоді для створення можливостей їх працевлаштування в селі.

  Зв'язати виробничі інкубатори з місцевими громадами, освітніми установами, суб'єктами господарювання; інтегрувати їх в загальну освітню і економічне середовище.

  Дізнатись детальніше

 • Проект «Розумна вода» (SWGS)

  В Україні незадовільна якість води сприяє поширенню ряду серйозних захворювань серед населення. Питання доступу до безпечної питної води та каналізації залишається однією з основних проблем в Україні. Санітарія є ключовим фактором у поліпшенні здоров'я населення країни.

  У 2013 році Зелений Хрест, керуючись своїми принципами в питаннях вирішення водних проблем, направив свої зусилля на поліпшення ситуації в цьому секторі. Завдяки фінансовій підтримці GCI, IFC і ​​під керівництвом WWC був реалізований проект «Розумна вода для зелених шкіл» (Smart Water for Green Schools) в Житомирському регіоні.

  Дізнатись детальніше

 • Проект «SOCMED»
 • Проект «Шкільний сад»
 • Проект «Розумна вода» (SWGS)

Останні новини

Рука допомоги

Рука допомоги

Конфлікт в Україні змусив тисячі людей покинути свої будинки і шукати притулку в інших місцях. У зв'язку з ситуацією, що склалася уряд України веде координаційну роботу, забезпечуючи соціальну підтримку і захист, медичну допомогу, соціально-психологічну реабілітацію. Вимушено переміщені особи отримують допомогу переважно від місцевих органів влади і громадських організацій. Існує гостра необхідність продовжувати вирішувати питання, пов'язані із забезпеченням житла, продуктів харчування, засобів гігієни, одягу, надання допомоги в працевлаштуванні, а також інформуванні та консультуванні щодо надання допомоги ВПО і правової допомоги, зокрема при відновленні та оформленні документів.

Подробнее...

EU4Youth «Мережа виробничих інкубаторів «Шкільний сад»

EU4Youth «Мережа виробничих інкубаторів «Шкільний сад»

Одним з основних завдань сучасної освіти є набуття актуальних знань та практичних навичок для реалізації своїх можливостей в умовах постійних та швидких змін. Перспективним напрямом діяльності є підприємництво в галузі органічного землеробства.

Прикладом успішної роботи в Житомирській області є Комунальний заклад Вишевицької сільської ради «Вишевицький ліцей», який визначений опорним закладом в реалізації проекту EU4Youth «Мережа виробничих інкубаторів «Шкільний сад». В рамках проекту завдяки підтримці донора та партнерів була побудована теплиця, площею 260 кв.м., що наразі служить майданчиком для отримання практичних занять та удосконалення виробничих навичок при підготовці випускників і здобуття ними робітничих професій, а також отримання додаткового матеріального ресурсу для поліпшення МТБ і співробітництва з іншими навчальними закладами.

Подробнее...

SOCMED в Україні в умовах пандемії

SOCMED в Україні в умовах пандемії

Завдяки співпраці, координації та фінансової підтримки Green Cross Switzerland, спільно з партнерами в Україні Green Cross Ukraine продовжує діяльність в рамках міжнародної програми Соціально-медичної допомоги (SOCMED). Однак, на проведення запланованих заходів та роботу в регіонах вплинула ситуація, пов'язана з поширенням вірусу COVID-19. Зараз завдання організації ще більше розширилися.

Подробнее...

Logo Big

Дякуємо Вам за інтерес, який Ви проявили до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація "Зелений Хрест України"

АТ «Укрексімбанк» м Києва | ЄДРПОУ - 26383599 | МФО - 322313 | р / с - 26002010047025 | S.W.I.F.T .: EXBS UA UX