Наші проекти

Проект «SOCMED»

Проект «SOCMED»

Програма соціальної, медичної та освітньої допомоги в Україні 2000-2019. Міжнародна програма SOCMED в...
Проект «Шкільний сад»

Проект «Шкільний сад»

EU4Youth: Шкільний сад для розвитку сільськогосподарського підприємництва Основні завдання проекту: Наростити...
Проект «Розумна вода» (SWGS)

Проект «Розумна вода» (SWGS)

В Україні незадовільна якість води сприяє поширенню ряду серйозних захворювань серед населення. Питання...
 • Проект «SOCMED»
 • Проект «Шкільний сад»
 • Проект «Розумна вода» (SWGS)
 • Проект «SOCMED»

  Програма соціальної, медичної та освітньої допомоги в Україні 2000-2019.

  Міжнародна програма SOCMED в Україні прагне заохотити зростання самодопомоги і відповідальності населення в сфері захисту здоров'я, допомогти в забезпеченні медичного обслуговування, надання екологічної освіти

  SOCMED в Україні спрямована на формування відповідальності населення країни за майбутнє дітей, їх фізичне і духовне здоров'я

  Програма передбачає оволодіння методами самодопомоги з метою надання людям можливості знаходити власні рішення і активно діяти

  Дізнатись детальніше

 • Проект «Шкільний сад»

  EU4Youth: Шкільний сад для розвитку сільськогосподарського підприємництва

  Основні завдання проекту:

  Наростити потенціал сільських шкіл з пришкільними ділянками через створення на їх базі інкубаторів з навчання молоді сучасним технологіям виробництва сільськогосподарської продукції з високою доданою вартістю.

  Підвищити знання і навички в сферах органічного землеробства та підприємництва серед молоді для створення можливостей їх працевлаштування в селі.

  Зв'язати виробничі інкубатори з місцевими громадами, освітніми установами, суб'єктами господарювання; інтегрувати їх в загальну освітню і економічне середовище.

  Дізнатись детальніше

 • Проект «Розумна вода» (SWGS)

  В Україні незадовільна якість води сприяє поширенню ряду серйозних захворювань серед населення. Питання доступу до безпечної питної води та каналізації залишається однією з основних проблем в Україні. Санітарія є ключовим фактором у поліпшенні здоров'я населення країни.

  У 2013 році Зелений Хрест, керуючись своїми принципами в питаннях вирішення водних проблем, направив свої зусилля на поліпшення ситуації в цьому секторі. Завдяки фінансовій підтримці GCI, IFC і ​​під керівництвом WWC був реалізований проект «Розумна вода для зелених шкіл» (Smart Water for Green Schools) в Житомирському регіоні.

  Дізнатись детальніше

 • Проект «SOCMED»
 • Проект «Шкільний сад»
 • Проект «Розумна вода» (SWGS)

Останні новини

SOCMED в Україні в умовах пандемії

SOCMED в Україні в умовах пандемії

Завдяки співпраці, координації та фінансової підтримки Green Cross Switzerland, спільно з партнерами в Україні Green Cross Ukraine продовжує діяльність в рамках міжнародної програми Соціально-медичної допомоги (SOCMED). Однак, на проведення запланованих заходів та роботу в регіонах вплинула ситуація, пов'язана з поширенням вірусу COVID-19. Зараз завдання організації ще більше розширилися.

Подробнее...

Криза COVID в Західній Африці

Криза COVID в Західній Африці

Не дивлячись на всі складнощі, пов'язані з пандемією Covid-19, Зелений Хрест України продовжує свою роботу в рамках міжнародної програми соціально-медичної допомоги (SOCMED) за підтримки місцевих партнерів в Україні та фінансової, організаційної підтримки GCCH. У цей нелегкий період ми також підтримуємо починання та ініціативи наших колег Сім'ї Зеленого Хреста, які дуже важливі і необхідні для запобігання поширенню вірусу і негативних наслідків для населення.

Подробнее...

Саміт Східного партнерства по залученню молоді – 2020

Саміт Східного партнерства по залученню молоді – 2020

Green Cross Ukraine взяла участь в Саміті Східного партнерства по залученню молоді – 2020, який проходив в on-line режимі 2-3 липня. Темою заходу стало «Участь молоді в Східному партнерстві: Вивчаючи сьогодення і направляючи майбутнє!» Саміт проходив повністю у віртуальному форматі. Такий формат був обраний у зв'язку з глобальною пандемією COVID-19 з метою захистити здоров'я учасників і організаторів. Саміт по залученню молоді CП був загальнодоступною зустріччю в форматі відеоконференції для зареєстрованих учасників, за участі доповідачів, організаторів та відвідувачів, які розосереджені по всій Європі. Саміт надав молодим учасникам унікальну можливість обмінятися один з одним, а також з політиками з ЄС і Східних країн-партнерів, своїми досягненнями і викликами в області роботи з молоддю.

Подробнее...

Logo Big

Дякуємо Вам за інтерес, який Ви проявили до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація "Зелений Хрест України"

АТ «Укрексімбанк» м Києва | ЄДРПОУ - 26383599 | МФО - 322313 | р / с - 26002010047025 | S.W.I.F.T .: EXBS UA UX