Наші проекти

Проект «SOCMED»

Проект «SOCMED»

Програма соціальної, медичної та освітньої допомоги в Україні 2000-2019. Міжнародна програма SOCMED в...
Проект «Шкільний сад»

Проект «Шкільний сад»

EU4Youth: Шкільний сад для розвитку сільськогосподарського підприємництва Основні завдання проекту: Наростити...
Проект «Розумна вода» (SWGS)

Проект «Розумна вода» (SWGS)

В Україні незадовільна якість води сприяє поширенню ряду серйозних захворювань серед населення. Питання...
 • Проект «SOCMED»
 • Проект «Шкільний сад»
 • Проект «Розумна вода» (SWGS)
 • Проект «SOCMED»

  Програма соціальної, медичної та освітньої допомоги в Україні 2000-2019.

  Міжнародна програма SOCMED в Україні прагне заохотити зростання самодопомоги і відповідальності населення в сфері захисту здоров'я, допомогти в забезпеченні медичного обслуговування, надання екологічної освіти

  SOCMED в Україні спрямована на формування відповідальності населення країни за майбутнє дітей, їх фізичне і духовне здоров'я

  Програма передбачає оволодіння методами самодопомоги з метою надання людям можливості знаходити власні рішення і активно діяти

  Дізнатись детальніше

 • Проект «Шкільний сад»

  EU4Youth: Шкільний сад для розвитку сільськогосподарського підприємництва

  Основні завдання проекту:

  Наростити потенціал сільських шкіл з пришкільними ділянками через створення на їх базі інкубаторів з навчання молоді сучасним технологіям виробництва сільськогосподарської продукції з високою доданою вартістю.

  Підвищити знання і навички в сферах органічного землеробства та підприємництва серед молоді для створення можливостей їх працевлаштування в селі.

  Зв'язати виробничі інкубатори з місцевими громадами, освітніми установами, суб'єктами господарювання; інтегрувати їх в загальну освітню і економічне середовище.

  Дізнатись детальніше

 • Проект «Розумна вода» (SWGS)

  В Україні незадовільна якість води сприяє поширенню ряду серйозних захворювань серед населення. Питання доступу до безпечної питної води та каналізації залишається однією з основних проблем в Україні. Санітарія є ключовим фактором у поліпшенні здоров'я населення країни.

  У 2013 році Зелений Хрест, керуючись своїми принципами в питаннях вирішення водних проблем, направив свої зусилля на поліпшення ситуації в цьому секторі. Завдяки фінансовій підтримці GCI, IFC і ​​під керівництвом WWC був реалізований проект «Розумна вода для зелених шкіл» (Smart Water for Green Schools) в Житомирському регіоні.

  Дізнатись детальніше

 • Проект «SOCMED»
 • Проект «Шкільний сад»
 • Проект «Розумна вода» (SWGS)

Останні новини

Зелений Хрест для забезпечення стабільного розвитку регіонів та надання цільової допомоги населенню

Зелений Хрест для забезпечення стабільного розвитку регіонів та надання цільової допомоги населенню

Благодійна організація Green Cross Ukraine продовжує співпрацю з партнерами і проводить діяльність в рамках міжнародної програми Соціально-медичної та освітньої допомоги (SOCMED) завдяки фінансовій підтримці Green Cross Schweiz, а також заходи в  рамках проекту міжнародної технічної допомоги EU4Youth: Шкільний сад для розвитку сільськогосподарського підприємництва, метою якого є сприяти розширенню можливостей для працевлаштування молодих людей, що проживають в сільських регіонах, в тому числі постраждалих від аварії на Чорнобильській АЕС і їх активній участі в житті суспільства та економіки через розвиток у них сучасних навичок праці, організаційних і підприємницьких здібностей, просування перспективних професійних компетенцій. Передбачається підтримка та оснащення ≥4 сільських шкіл / освітніх центрів з пришкільними садами для передачі їм передового органічного сільськогосподарського досвіду і відкриття на їх базі виробничих інкубаторів для практичного тренінгу сільської молоді з сучасного органічного сільського господарства.

Подробнее...

Допоможемо разом - Дзядович Оля

Допоможемо разом - Дзядович Оля

Green Cross Ukraine продовжує свою діяльність в рамках міжнародної програми SOCMED і направляє свої зусилля на допомогу сім’ям, які опинилися в складних життєвих ситуаціях.

Надається соціальна допомога найбільш незахищеним верствам населення, постраждалим внаслідок Чорнобильської аварії, оздоровлення дітей та підлітків, медична допомога, професійна консультативна та психологічна підтримка матерям з маленькими дітьми, багатодітним, малозабезпеченим сім’ям, а також отримання екологічної освіти та виховання, підвищення рівня обізнаності та свідомості з метою поширення знань про здоровий спосіб життя, правильне харчування та реалізацію заходів направлених на захист та охорону навколишнього середовища.

Подробнее...

Logo Big

Дякуємо Вам за інтерес, який Ви проявили до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація "Зелений Хрест України"

АТ «Укрексімбанк» м Києва | ЄДРПОУ - 26383599 | МФО - 322313 | р / с - 26002010047025 | S.W.I.F.T .: EXBS UA UX