Наші проекти

Проект «SOCMED»

Проект «SOCMED»

Програма соціальної, медичної та освітньої допомоги в Україні 2000-2019. Міжнародна програма SOCMED в...
Проект «Шкільний сад»

Проект «Шкільний сад»

EU4Youth: Шкільний сад для розвитку сільськогосподарського підприємництва Основні завдання проекту: Наростити...
Проект «Розумна вода» (SWGS)

Проект «Розумна вода» (SWGS)

В Україні незадовільна якість води сприяє поширенню ряду серйозних захворювань серед населення. Питання...
 • Проект «SOCMED»
 • Проект «Шкільний сад»
 • Проект «Розумна вода» (SWGS)
 • Проект «SOCMED»

  Програма соціальної, медичної та освітньої допомоги в Україні 2000-2019.

  Міжнародна програма SOCMED в Україні прагне заохотити зростання самодопомоги і відповідальності населення в сфері захисту здоров'я, допомогти в забезпеченні медичного обслуговування, надання екологічної освіти

  SOCMED в Україні спрямована на формування відповідальності населення країни за майбутнє дітей, їх фізичне і духовне здоров'я

  Програма передбачає оволодіння методами самодопомоги з метою надання людям можливості знаходити власні рішення і активно діяти

  Дізнатись детальніше

 • Проект «Шкільний сад»

  EU4Youth: Шкільний сад для розвитку сільськогосподарського підприємництва

  Основні завдання проекту:

  Наростити потенціал сільських шкіл з пришкільними ділянками через створення на їх базі інкубаторів з навчання молоді сучасним технологіям виробництва сільськогосподарської продукції з високою доданою вартістю.

  Підвищити знання і навички в сферах органічного землеробства та підприємництва серед молоді для створення можливостей їх працевлаштування в селі.

  Зв'язати виробничі інкубатори з місцевими громадами, освітніми установами, суб'єктами господарювання; інтегрувати їх в загальну освітню і економічне середовище.

  Дізнатись детальніше

 • Проект «Розумна вода» (SWGS)

  В Україні незадовільна якість води сприяє поширенню ряду серйозних захворювань серед населення. Питання доступу до безпечної питної води та каналізації залишається однією з основних проблем в Україні. Санітарія є ключовим фактором у поліпшенні здоров'я населення країни.

  У 2013 році Зелений Хрест, керуючись своїми принципами в питаннях вирішення водних проблем, направив свої зусилля на поліпшення ситуації в цьому секторі. Завдяки фінансовій підтримці GCI, IFC і ​​під керівництвом WWC був реалізований проект «Розумна вода для зелених шкіл» (Smart Water for Green Schools) в Житомирському регіоні.

  Дізнатись детальніше

 • Проект «SOCMED»
 • Проект «Шкільний сад»
 • Проект «Розумна вода» (SWGS)

Останні новини

СЛАВУТИЧ – 32 роки по тому

СЛАВУТИЧ – 32 роки по тому

26 квітня – День пам'яті загиблих в радіаційних аваріях і катастрофах. Цього року виповнилося 32 роки з моменту Чорнобильської катастрофи – найбільшої за всю історію ядерної енергетики в світі.

7 грудня 2003 року Генеральна Асамблея ООН підтримала рішення Ради голів держав Співдружності про проголошення 26 квітня Міжнародним днем ​​пам'яті жертв радіаційних аварій і катастроф, а також закликала всі держави-члени ООН відзначати цей Міжнародний день і проводити відповідні заходи в його рамках. У грудні 2016 року вона проголосила 26 квітня Міжнародним днем ​​пам'яті про чорнобильську катастрофу.

Подробнее...

EarthX 2018

EarthX 2018

19-22 квітня в Далласі, штат Техас в рамках EarthX відбулися зустрічі лідерів неурядових екологічних організацій та бізнесменів. Ідея такого формату святкування Дня Землі належить бізнесменові, філантропу, захиснику навколишнього середовища Треммел С. Кроу, який щорічно збирає разом ряд представників урядових і ділових установчих некомерційних організацій, вчених і лідерів світової спільноти для обговорення питань, пов'язаних зі зміною клімату та пошуку шляхів їх вирішення. Спільно на EarthX в Fair Park екологічне співтовариство створювало роботу в мережі, проходило навчання, встановлювалося нове партнерство. EarthX надихав і стимулював міжнародні діалоги і спілкування за допомогою численних шляхів, щоб сприяти сталому майбутньому. Завдяки ініціативі Треммел С. Кроу, неурядової організації Global Green і заходам з'явилися можливості розвитку і партнерства серед організацій.

Подробнее...

Актуальність реалізації міжнародної програми SOCMED в Україні

Актуальність реалізації міжнародної програми SOCMED в Україні

Масштаби наслідків Чорнобильської катастрофи для навколишнього середовища, здоров'я людей, розвитку суспільства є значними. Внаслідок викиду радіонуклідів в навколишнє середовище на території України виникла несприятлива екологічна ситуація, що спричинила як зовнішнє опромінення багатомільйонної популяції людей, так і довгострокове надходження в організм радіоактивних ізотопів, що формують внутрішнє опромінення.

Внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС постраждало близько 5 млн. громадян, на забруднених територіях розташовано майже 5 тис. населених пунктів України, Республіки Білорусь та Російської Федерації, у тому числі в Україні число потерпілих від аварії  складає 1,7 млн. осіб, у тому числі понад 300 тисяч потерпілих дітей.

Подробнее...

Logo Big

Дякуємо Вам за інтерес, який Ви проявили до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація "Зелений Хрест України"

АТ «Укрексімбанк» м Києва | ЄДРПОУ - 26383599 | МФО - 322313 | р / с - 26002010047025 | S.W.I.F.T .: EXBS UA UX