Продовжується співпраця

В рамках проєкту міжнародної технічної допомоги Європейського союзу «Мережа виробничих інкубаторів «Шкільний сад», який направлений на створення мережі виробничих інкубаторів для розвитку сучасного підприємництва, професійного і соціального росту молоді в нужденних сільських населених пунктах, Green Cross Ukraine продовжує розвивати співпрацю з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.

Продовжити

Напрацювання проекту "EU4Youth: "Шкільний сад" в Україні

В рамках проекту "EU4Youth:" Шкільний сад "для розвитку сільськогосподарського підприємництва" Green Cross Ukraine продовжує роботу і співпрацю з партнерами в Житомирському регіоні, спільно розвиває бізнес-інкубатори на пришкільних ділянках. Робота вихованців Селянщинського спортивного ліцею на заняттях, які проводяться на ділянці закритого землеробства, дозволяє їм здобути практичні вміння та навички в області овочівництва, прищеплює учням любов до землеробства, знайомить і дає можливість старшокласникам проводити наукові дослідження і навіть заробляти певні кошти. Досліди, виконуються гуртківцями згідно з планом, мають навчально-виховну і виробничу спрямованість.

Продовжити

Впроваджуємо знання в справу

Green Cross Ukraine спільно з Національним еколого-натуралістичним центром (НЕНЦ), партнерами в Житомирському і Чернігівському регіонах продовжують реалізовувати проект «EU4Youth: «Шкільний сад» для розвитку сільськогосподарського підприємництва», фінансується Європейським союзом.

Продовжити

SOCMED 2021 - для поліпшення добробуту і зміцнення здоров'я

Зелений Хрест України продовжує реалізовувати Міжнародну програму SOCMED в Україні. Координація та фінансова підтримка Зеленого Хреста Швейцарії (GCCH) дуже важлива для продовження діяльності програми і проектів. Актуальним в роботі організації залишається оздоровлення дітей і матерів, надання ефективної і своєчасної медичної допомоги, навчання, екологічне виховання та просвіта, нарощування потенціалу місцевих громад в регіонах, які постраждали від Чорнобильської аварії, шляхом поширення знань і досвіду в питаннях органічного землеробства, безпеки харчових продуктів, рішення санітарних і водних питань, використання альтернативних джерел енергії.

Продовжити

Здоров'я дітей – головна наша турбота

Здоров'я потребує ретельної турботи протягом усього життя людини. Збереження і поліпшення здоров'я – це важлива частина роботи, яку проводить Зелений Хрест в Україні в рамках міжнародної програми SOCMED за фінансової та організаційної підтримки Зеленого Хреста Швейцарії. Однією з основних завдань є виховання здорового підростаючого покоління. За останні роки стан здоров'я дітей постійно погіршується, тому вкрай важливо створити умови, що забезпечують соціальне благополуччя, фізичне і психічне здоров'я дитини.

Продовжити

Сільська школа - відкритий освітній майданчик в рамках проекту «Шкільний сад»

З метою підвищення організаційного потенціалу шкільних виробничих інкубаторів, а також розвитку навичок і поширення знань серед учнівської молоді та викладачів активно проводяться заняття, практичні тренінги та онлайн лекторії в області ведення сучасного органічного сільського господарства та підприємництва. Організовуються перші ознайомчі тури груп з сусідніх районних навчальних закладів для наочного вивчення процесів вирощування органічної продукції, застосовуваних технологій і тих складнощів, з якими стикаються школи на шляху реалізації перспективних бізнес ідей і стартапів, що включають соціальний компонент їх діяльності.

Продовжити

Чорнобиль - 35-ти річчя всесвітньої катастрофи

Дорогі та шановні ветерани,
Дорогі ліквідатори і жителі легендарного і унікального міста Славутич.

Нас з 1999 року запрошують брати участь у заходах міста, які присвячені чорнобильським дням і трагедії, яка 26 квітня 1986 року сталась біля міста Прип'ять.
Однак, вже більше 10 років нас ніхто не запрошує, а ми приїжджаємо до вас самі з нашими партнерами з усіх країн і друзями.

Продовжити

Рука допомоги

Конфлікт в Україні змусив тисячі людей покинути свої будинки і шукати притулку в інших місцях. У зв'язку з ситуацією, що склалася уряд України веде координаційну роботу, забезпечуючи соціальну підтримку і захист, медичну допомогу, соціально-психологічну реабілітацію. Вимушено переміщені особи отримують допомогу переважно від місцевих органів влади і громадських організацій. Існує гостра необхідність продовжувати вирішувати питання, пов'язані із забезпеченням житла, продуктів харчування, засобів гігієни, одягу, надання допомоги в працевлаштуванні, а також інформуванні та консультуванні щодо надання допомоги ВПО і правової допомоги, зокрема при відновленні та оформленні документів.

Продовжити

EU4Youth «Мережа виробничих інкубаторів «Шкільний сад»

Одним з основних завдань сучасної освіти є набуття актуальних знань та практичних навичок для реалізації своїх можливостей в умовах постійних та швидких змін. Перспективним напрямом діяльності є підприємництво в галузі органічного землеробства.

Прикладом успішної роботи в Житомирській області є Комунальний заклад Вишевицької сільської ради «Вишевицький ліцей», який визначений опорним закладом в реалізації проекту EU4Youth «Мережа виробничих інкубаторів «Шкільний сад». В рамках проекту завдяки підтримці донора та партнерів була побудована теплиця, площею 260 кв.м., що наразі служить майданчиком для отримання практичних занять та удосконалення виробничих навичок при підготовці випускників і здобуття ними робітничих професій, а також отримання додаткового матеріального ресурсу для поліпшення МТБ і співробітництва з іншими навчальними закладами.

Продовжити

Logo Big

Дякуємо Вам за інтерес, який Ви проявили до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація "Зелений Хрест України"

АТ «Укрексімбанк» м Києва | ЄДРПОУ - 26383599 | МФО - 322313 | р / с - 26002010047025 | S.W.I.F.T .: EXBS UA UX