Ми Українці, а в першу чергу ми люди!

Дорогі наші друзі та партнери,

Дорогі наші люди, які особисто не знають так добре мене і нашу Команду, але все ж таки вірять нам, хочуть і можуть разом з нами та продовжувати допомагати біженцям та переселенцям, дітям та сім'ям з Ірпеня, Бучі, Херсона, Маріуполя, Києва, Донецького та Луганського регіону, а також з інших міст та сіл України, в яких проходить окупація російськими солдатами. 

Місць, де мешкають мирні жителі, які хочуть жити у своїй країні. 

Продовжити

Ми та весь світ - заберемо у Росії значно більше, ніж російські ракети!

Українці! 

Завершується 54-й день нашої оборони проти російського вторгнення. Російська армія не збавляє темпу використання ракет проти України. Хоча вже мала б усвідомити, що їй буде вкрай складно відновити ракетний запас в умовах навіть вже чинних санкцій. Без імпорту вони не можуть навіть цього. А коли будуть закриті ще й усі лазівки, які використовуються для обходу санкцій, та коли будуть запроваджені ще жорсткіші санкційні обмеження, відновлення ракетного потенціалу Росії буде нереалістичним. Тобто російські ракетні удари призводять лише до одного – ракетної самодемілітаризації Російської Федерації.

Продовжити

Солідарність Швейцарської Конфедерації та Green Cross Швейцарії

Дорогі наші друзі!

Хочемо повідомити Вам сьогодні, що рішенням мера Славутича – Юрія Фомічева, а також депутатами та Громадою м. Славутич – член парламенту Швейцарії, генеральний директор GREEN CROSS Швейцарії Martin Bäumle 17.03.2022 став Почесним громадянином міста Славутич і нагороджується Орденом "За вагомий внесок за порятунок життя людей у Військовий час в Україні".
https://en.wikipedia.org/wiki/Medal_for_Lifesaving_(Ukraine)

Мартін Боймле зазначив, що це честь не тільки для нього, а велика честь для всіх нас у Швейцарії та заслуга ради директорів та опікунської ради GCCH, спонсорів та донорів, а також кожного громадянина у Швейцарії, які продовжують вірити нам, в Український народ, та в Україну. Людей, які можуть зараз підтримати своєю солідарністю та фінансово сім'ї та волонтерів, які роблять все для порятунку та полегшення страждань життя дітей та нужденної категорії населення в Україні.

Також, Мартін Боймле зазначив - «ми хочемо й надалі допомагати, і зміцнювати позиції Швейцарії як провідного світового економічного центру та партнера та робити свій внесок у покращення якості життя людей не лише в нашій країні». Я вдячний всій нашій Команді у Швейцарії та Команді в Україні за їхню солідарність та роботу – зазначив Мартін Боймле у своєму виступі, під час чергової координаційної зустрічі.

Продовжити

Діяльність Зеленого Хреста України в рамках надання фінансової гуманітарної допомоги від Green Cross Switzerland

З 24 лютого 2022 року життя кожного українця змінилося назавжди. В більшості міст та сіл спостерігається справжня гуманітарна катастрофа. Немає налагодженого постачання сировини, медикаментів та їжі. Багато людей знаходяться в небезпечних для життя точках та потребують термінової евакуації. За даними ВООЗ, поточна оцінна кількість постраждалих в Україні від військового наступу Росії становить 18 млн. осіб, з яких 6,7 млн. є внутрішньо переміщеними особами. Вторгнення викликало міграційну кризу. За даними ООН, Україну залишило 3 млн біженців, у тому числі 1,4 млн дітей.

Green Cross Switzerland (GCCH) знайшли можливість надати допомогу, проявили солідарність та фінансово підтримали нужденну категорію людей в Україні. Завдяки стабільному партнерству у 2022 році Green Cross Ukraine (GCU) активно долучилася до роботи з надання гуманітарної допомоги населенню, яке страждає внаслідок вторгнення російських військ на територію всієї України. Своєчасні консультації та переговори вплинули на подальші напрямки реалізації нових направлень гуманітарної роботи в Україні. Були визначені регіони та проблемні питання, які вирішувались терміново та оперативно завдяки координації та домовленостям, які позитивно вплинули на допомогу сім’ям та дітям у визначених регіонах України (Житомирська, Чернігівська області, місто Славутич, місто Київ та Київська область).

Продовжити

Підтримай Україну

Дорогі друзі,

Так сталося, що нашу мирну, вільну та добру Україну, яка ніколи нікому не погрожувала та ні на кого ніколи не нападала, було атаковано ворогом, який прикрився абсолютно безглуздими мотивами та намірами.

Повірити в те, що сталось, і зараз нам всім дуже важко та стало тривожно. (https://www.youtube.com/watch?v=fdfrY30toVU)

Але зараз - це наша реальність. В Україні має місце справжнє протистояння добра, демократичних цінностей та свободи проти агресора.

Честь та Воля до свободи в українців така велика, що її не змогли адекватно оцінити ні наші друзі, ні наші вороги. Для перших - це виявилось приємною несподіванкою, а для других - причиною їх власної неминучої катастрофи. 

Продовжити

GCU Реквізити для гуманітарної допомоги в Україну

Назва організації: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ГРІНКРОС УКРАЇНА»

Юридична адреса: 01024, м. КИЇВ, вул. Круглоуніверситетська, будинок 13, кв. 1

IBAN: UA 70 322313 0000026008000041756 (UAH)

Код ЄДРПОУ - 26383599 |

Банк: Акціонерне товариство 'Український експортно-імпортний банк'

Адреса банку: Україна, 03150, м. Київ, вул. Антоновича, 127

МФО: 322313

Код ЄДРПОУ: 00032112

SWIFT: EXBSUAUX

Призначення платежу: Благодійна безповоротна гуманітарна допомога в Україні

Продовжити

Українські сім'ї потребують Вашої підтримки

Дорогі друзі, колеги та всі, хто знає нас і всю нашу команду GCU, а також мене, як співзасновника Зеленого Хреста в Україні та просто як людину, яка завжди допомагала та підставляла своє плече всім, кому була потрібна допомога, і не лише в Україні.

Тепер гуманітарна допомога потрібна нам, нашому народові.

Звертаємось до всіх із проханням про допомогу, хто може допомогти у цей дуже складний час для нас в Україні.

Сьогодні 4 березня 2022 року в Україні продовжуються військові дії внаслідок вторгнення Росії на територію незалежної України.

Найбільш постраждалі регіони – Київська, Чернігівська, Житомирська, Херсонська, Сумська та Харківська області.

Ми хочемо поінформувати, що центральний офіс, вся команда GCU, регіональні координатори в регіонах, де працює наша організація протягом 23 років, і далі продовжують свою гуманітарну роботу в складних умовах.

Продовжити

GCU ЗВЕРНЕННЯ

Любі друзі,

Шановні колеги та партнери,

«Ми не боїмося Росії, ми не боїмося говорити з Росією про все, не боїмося говорити про гарантії безпеки, не боїмося говорити про нейтральний статус. Але які при цьому будуть гарантії? І найголовніше: які конкретно країни нам їх дадуть?»

З такими словами виступив президент В. Зеленський.

Українському народу необхідні гарантії та точна інформація про країни, які будуть готові їх надати для впевненості та безпеки життя сімей та всього нашого народу.

Коли закінчиться вторгнення російських окупантів на мої землі?

Це зараз головне питання, яке турбує мою сім'ю та мільйонний мій народ.

Ми захищаємо свою свободу і землю і як ніколи нам потрібна, і ми потребуємо дієвої міжнародної допомоги від Вас.

Нам усім дуже важко справлятися з окупантами, але ми намагаємося бути сильними, і ми вистоємо у цій боротьбі за незалежність та свободу.

З Вашою допомогою та підтримкою нам буде легше впоратися, у зв'язку з цим ми просимо вас та інформуємо про потреби людей, які зараз перебувають у складних та не людських умовах та ситуаціях.

У містах, де відбуваються військові дії людям, потрібні хліб, вода, харчування для дітей, молоко для дітей та медичні препарати.

Потрібно допомагати із продовольством.

Продовжити

Logo Big

Дякуємо Вам за інтерес, який Ви проявили до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація "Зелений Хрест України"

IBAN: UA 70 322313 0000026008000041756