Рука допомоги

Конфлікт в Україні змусив тисячі людей покинути свої будинки і шукати притулку в інших місцях. У зв'язку з ситуацією, що склалася уряд України веде координаційну роботу, забезпечуючи соціальну підтримку і захист, медичну допомогу, соціально-психологічну реабілітацію. Вимушено переміщені особи отримують допомогу переважно від місцевих органів влади і громадських організацій. Існує гостра необхідність продовжувати вирішувати питання, пов'язані із забезпеченням житла, продуктів харчування, засобів гігієни, одягу, надання допомоги в працевлаштуванні, а також інформуванні та консультуванні щодо надання допомоги ВПО і правової допомоги, зокрема при відновленні та оформленні документів.

Продовжити

EU4Youth «Мережа виробничих інкубаторів «Шкільний сад»

Одним з основних завдань сучасної освіти є набуття актуальних знань та практичних навичок для реалізації своїх можливостей в умовах постійних та швидких змін. Перспективним напрямом діяльності є підприємництво в галузі органічного землеробства.

Прикладом успішної роботи в Житомирській області є Комунальний заклад Вишевицької сільської ради «Вишевицький ліцей», який визначений опорним закладом в реалізації проекту EU4Youth «Мережа виробничих інкубаторів «Шкільний сад». В рамках проекту завдяки підтримці донора та партнерів була побудована теплиця, площею 260 кв.м., що наразі служить майданчиком для отримання практичних занять та удосконалення виробничих навичок при підготовці випускників і здобуття ними робітничих професій, а також отримання додаткового матеріального ресурсу для поліпшення МТБ і співробітництва з іншими навчальними закладами.

Продовжити

SOCMED в Україні в умовах пандемії

Завдяки співпраці, координації та фінансової підтримки Green Cross Switzerland, спільно з партнерами в Україні Green Cross Ukraine продовжує діяльність в рамках міжнародної програми Соціально-медичної допомоги (SOCMED). Однак, на проведення запланованих заходів та роботу в регіонах вплинула ситуація, пов'язана з поширенням вірусу COVID-19. Зараз завдання організації ще більше розширилися.

Продовжити

Криза COVID в Західній Африці

Не дивлячись на всі складнощі, пов'язані з пандемією Covid-19, Зелений Хрест України продовжує свою роботу в рамках міжнародної програми соціально-медичної допомоги (SOCMED) за підтримки місцевих партнерів в Україні та фінансової, організаційної підтримки GCCH. У цей нелегкий період ми також підтримуємо починання та ініціативи наших колег Сім'ї Зеленого Хреста, які дуже важливі і необхідні для запобігання поширенню вірусу і негативних наслідків для населення.

Продовжити

Саміт Східного партнерства по залученню молоді – 2020

Green Cross Ukraine взяла участь в Саміті Східного партнерства по залученню молоді – 2020, який проходив в on-line режимі 2-3 липня. Темою заходу стало «Участь молоді в Східному партнерстві: Вивчаючи сьогодення і направляючи майбутнє!» Саміт проходив повністю у віртуальному форматі. Такий формат був обраний у зв'язку з глобальною пандемією COVID-19 з метою захистити здоров'я учасників і організаторів. Саміт по залученню молоді CП був загальнодоступною зустріччю в форматі відеоконференції для зареєстрованих учасників, за участі доповідачів, організаторів та відвідувачів, які розосереджені по всій Європі. Саміт надав молодим учасникам унікальну можливість обмінятися один з одним, а також з політиками з ЄС і Східних країн-партнерів, своїми досягненнями і викликами в області роботи з молоддю.

Продовжити

Діяльність програми SOCMED 2020

Зелений Хрест продовжує свою діяльність в Україні та вдячний всім партнерам і колегам за підтримку і координацію.
Незважаючи на складні ситуації, ми намагаємося продовжувати нашу роботу в рамках статутної діяльності, поставлених завдань і зобов'язань перед партнерами.
У 2019 був проведений аудит в організації і за рекомендацією аудиторів і юристів проведено доповнення в Статуті організації.
Розуміючи і усвідомлюючи всю серйозність соціальної допомоги для українських сімей Рада директорів і члени організації прийняли рішення продовжувати діяльність.

Продовжити

Проект міжнародної технічної допомоги EU4Youth «Шкільний сад»

На координаційній зустрічі піднімалися питання підсумків і стратегій реалізації проекту в країнах-учасницях: Білорусь, Україна, Молдова. На робочу зустріч були запрошені та прийняли участь представники з трьох країн.
Підсумки попередньої роботи та стратегія реалізація проекту по кожній країні – це і стало основною метою для зустрічі та подальшою координацією.
В. Шевцов (Білорусь) розповів про:
- основні заходи проекту на 2020-2022 рр..;
- зміни в логічній матриці;
- індикатори проекту;
- етапи розвитку проекту по роках;
- пілотну роботу інкубаторів та освоєння місцевих ринків і спільнот;
- нарощування потенціалу шкіл

Продовжити

Зелений Хрест для забезпечення стабільного розвитку регіонів та надання цільової допомоги населенню

Благодійна організація Green Cross Ukraine продовжує співпрацю з партнерами і проводить діяльність в рамках міжнародної програми Соціально-медичної та освітньої допомоги (SOCMED) завдяки фінансовій підтримці Green Cross Schweiz, а також заходи в  рамках проекту міжнародної технічної допомоги EU4Youth: Шкільний сад для розвитку сільськогосподарського підприємництва, метою якого є сприяти розширенню можливостей для працевлаштування молодих людей, що проживають в сільських регіонах, в тому числі постраждалих від аварії на Чорнобильській АЕС і їх активній участі в житті суспільства та економіки через розвиток у них сучасних навичок праці, організаційних і підприємницьких здібностей, просування перспективних професійних компетенцій. Передбачається підтримка та оснащення ≥4 сільських шкіл / освітніх центрів з пришкільними садами для передачі їм передового органічного сільськогосподарського досвіду і відкриття на їх базі виробничих інкубаторів для практичного тренінгу сільської молоді з сучасного органічного сільського господарства.

Продовжити

Допоможемо разом - Дзядович Оля

Green Cross Ukraine продовжує свою діяльність в рамках міжнародної програми SOCMED і направляє свої зусилля на допомогу сім’ям, які опинилися в складних життєвих ситуаціях.

Надається соціальна допомога найбільш незахищеним верствам населення, постраждалим внаслідок Чорнобильської аварії, оздоровлення дітей та підлітків, медична допомога, професійна консультативна та психологічна підтримка матерям з маленькими дітьми, багатодітним, малозабезпеченим сім’ям, а також отримання екологічної освіти та виховання, підвищення рівня обізнаності та свідомості з метою поширення знань про здоровий спосіб життя, правильне харчування та реалізацію заходів направлених на захист та охорону навколишнього середовища.

Продовжити

Logo Big

Дякуємо Вам за інтерес, який Ви проявили до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація "Зелений Хрест України"

АТ «Укрексімбанк» м Києва | ЄДРПОУ - 26383599 | МФО - 322313 | р / с - 26002010047025 | S.W.I.F.T .: EXBS UA UX