SOCMED в Україні в умовах пандемії

Завдяки співпраці, координації та фінансової підтримки Green Cross Switzerland, спільно з партнерами в Україні Green Cross Ukraine продовжує діяльність в рамках міжнародної програми Соціально-медичної допомоги (SOCMED). Однак, на проведення запланованих заходів та роботу в регіонах вплинула ситуація, пов'язана з поширенням вірусу COVID-19. Зараз завдання організації ще більше розширилися.

Продовжити

Криза COVID в Західній Африці

Не дивлячись на всі складнощі, пов'язані з пандемією Covid-19, Зелений Хрест України продовжує свою роботу в рамках міжнародної програми соціально-медичної допомоги (SOCMED) за підтримки місцевих партнерів в Україні та фінансової, організаційної підтримки GCCH. У цей нелегкий період ми також підтримуємо починання та ініціативи наших колег Сім'ї Зеленого Хреста, які дуже важливі і необхідні для запобігання поширенню вірусу і негативних наслідків для населення.

Продовжити

Саміт Східного партнерства по залученню молоді – 2020

Green Cross Ukraine взяла участь в Саміті Східного партнерства по залученню молоді – 2020, який проходив в on-line режимі 2-3 липня. Темою заходу стало «Участь молоді в Східному партнерстві: Вивчаючи сьогодення і направляючи майбутнє!» Саміт проходив повністю у віртуальному форматі. Такий формат був обраний у зв'язку з глобальною пандемією COVID-19 з метою захистити здоров'я учасників і організаторів. Саміт по залученню молоді CП був загальнодоступною зустріччю в форматі відеоконференції для зареєстрованих учасників, за участі доповідачів, організаторів та відвідувачів, які розосереджені по всій Європі. Саміт надав молодим учасникам унікальну можливість обмінятися один з одним, а також з політиками з ЄС і Східних країн-партнерів, своїми досягненнями і викликами в області роботи з молоддю.

Продовжити

Діяльність програми SOCMED 2020

Зелений Хрест продовжує свою діяльність в Україні та вдячний всім партнерам і колегам за підтримку і координацію.
Незважаючи на складні ситуації, ми намагаємося продовжувати нашу роботу в рамках статутної діяльності, поставлених завдань і зобов'язань перед партнерами.
У 2019 був проведений аудит в організації і за рекомендацією аудиторів і юристів проведено доповнення в Статуті організації.
Розуміючи і усвідомлюючи всю серйозність соціальної допомоги для українських сімей Рада директорів і члени організації прийняли рішення продовжувати діяльність.

Продовжити

Проект міжнародної технічної допомоги EU4Youth «Шкільний сад»

На координаційній зустрічі піднімалися питання підсумків і стратегій реалізації проекту в країнах-учасницях: Білорусь, Україна, Молдова. На робочу зустріч були запрошені та прийняли участь представники з трьох країн.
Підсумки попередньої роботи та стратегія реалізація проекту по кожній країні – це і стало основною метою для зустрічі та подальшою координацією.
В. Шевцов (Білорусь) розповів про:
- основні заходи проекту на 2020-2022 рр..;
- зміни в логічній матриці;
- індикатори проекту;
- етапи розвитку проекту по роках;
- пілотну роботу інкубаторів та освоєння місцевих ринків і спільнот;
- нарощування потенціалу шкіл

Продовжити

Зелений Хрест для забезпечення стабільного розвитку регіонів та надання цільової допомоги населенню

Благодійна організація Green Cross Ukraine продовжує співпрацю з партнерами і проводить діяльність в рамках міжнародної програми Соціально-медичної та освітньої допомоги (SOCMED) завдяки фінансовій підтримці Green Cross Schweiz, а також заходи в  рамках проекту міжнародної технічної допомоги EU4Youth: Шкільний сад для розвитку сільськогосподарського підприємництва, метою якого є сприяти розширенню можливостей для працевлаштування молодих людей, що проживають в сільських регіонах, в тому числі постраждалих від аварії на Чорнобильській АЕС і їх активній участі в житті суспільства та економіки через розвиток у них сучасних навичок праці, організаційних і підприємницьких здібностей, просування перспективних професійних компетенцій. Передбачається підтримка та оснащення ≥4 сільських шкіл / освітніх центрів з пришкільними садами для передачі їм передового органічного сільськогосподарського досвіду і відкриття на їх базі виробничих інкубаторів для практичного тренінгу сільської молоді з сучасного органічного сільського господарства.

Продовжити

Допоможемо разом - Дзядович Оля

Green Cross Ukraine продовжує свою діяльність в рамках міжнародної програми SOCMED і направляє свої зусилля на допомогу сім’ям, які опинилися в складних життєвих ситуаціях.

Надається соціальна допомога найбільш незахищеним верствам населення, постраждалим внаслідок Чорнобильської аварії, оздоровлення дітей та підлітків, медична допомога, професійна консультативна та психологічна підтримка матерям з маленькими дітьми, багатодітним, малозабезпеченим сім’ям, а також отримання екологічної освіти та виховання, підвищення рівня обізнаності та свідомості з метою поширення знань про здоровий спосіб життя, правильне харчування та реалізацію заходів направлених на захист та охорону навколишнього середовища.

Продовжити

СЛАВУТИЧ – 32 роки по тому

26 квітня – День пам'яті загиблих в радіаційних аваріях і катастрофах. Цього року виповнилося 32 роки з моменту Чорнобильської катастрофи – найбільшої за всю історію ядерної енергетики в світі.

7 грудня 2003 року Генеральна Асамблея ООН підтримала рішення Ради голів держав Співдружності про проголошення 26 квітня Міжнародним днем ​​пам'яті жертв радіаційних аварій і катастроф, а також закликала всі держави-члени ООН відзначати цей Міжнародний день і проводити відповідні заходи в його рамках. У грудні 2016 року вона проголосила 26 квітня Міжнародним днем ​​пам'яті про чорнобильську катастрофу.

Продовжити

EarthX 2018

19-22 квітня в Далласі, штат Техас в рамках EarthX відбулися зустрічі лідерів неурядових екологічних організацій та бізнесменів. Ідея такого формату святкування Дня Землі належить бізнесменові, філантропу, захиснику навколишнього середовища Треммел С. Кроу, який щорічно збирає разом ряд представників урядових і ділових установчих некомерційних організацій, вчених і лідерів світової спільноти для обговорення питань, пов'язаних зі зміною клімату та пошуку шляхів їх вирішення. Спільно на EarthX в Fair Park екологічне співтовариство створювало роботу в мережі, проходило навчання, встановлювалося нове партнерство. EarthX надихав і стимулював міжнародні діалоги і спілкування за допомогою численних шляхів, щоб сприяти сталому майбутньому. Завдяки ініціативі Треммел С. Кроу, неурядової організації Global Green і заходам з'явилися можливості розвитку і партнерства серед організацій.

Продовжити

Logo Big

Дякуємо Вам за інтерес, який Ви проявили до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація "Зелений Хрест України"

АТ «Укрексімбанк» м Києва | ЄДРПОУ - 26383599 | МФО - 322313 | р / с - 26002010047025 | S.W.I.F.T .: EXBS UA UX