Допоможемо разом - Дзядович Оля

Green Cross Ukraine продовжує свою діяльність в рамках міжнародної програми SOCMED і направляє свої зусилля на допомогу сім’ям, які опинилися в складних життєвих ситуаціях.

Надається соціальна допомога найбільш незахищеним верствам населення, постраждалим внаслідок Чорнобильської аварії, оздоровлення дітей та підлітків, медична допомога, професійна консультативна та психологічна підтримка матерям з маленькими дітьми, багатодітним, малозабезпеченим сім’ям, а також отримання екологічної освіти та виховання, підвищення рівня обізнаності та свідомості з метою поширення знань про здоровий спосіб життя, правильне харчування та реалізацію заходів направлених на захист та охорону навколишнього середовища.

Крім виконання основної проектної діяльності, організація отримує ряд прохань про допомогу. Одним з таких є звернення від родини Олі Дзядович, яка наразі бореться із тяжкою хворобою - гострий лімфобластний лейкоз. Маленькій дівчинці всього 7 років і вже більше, ніж 2,5 років з них вона проживає стадії захворювання. Усе розпочалося з того, що у квітні 2017 у Олечки почали боліти ніжки і піднялася висока температура. Жарознижуючі допомагали лише на кілька годин. Через день дівчинка зблідла на обличчі. Сім’я одразу звернулася в лікарню. Дитину обстежили і виявили захворювання лейкоз. Було розпочато лікування в Онкогематологічному відділенні Житомирської обласної дитячої лікарні. Лікування хіміотерапією було довгим і тяжким – рік стаціонарного лікування і ще більше ніж 1,5 роки підтримуваної терапії. Кожного тижня потрібно було приїжджати в обласну лікарню (родина проживає в маленькому селі за 120 км від лікарні), здавати аналізи і консультуватися з лікарем. 30 липня 2019 лікування завершилося, а через 2 місяці Оля поскаржилася на головний біль та біль у ніжках. Звернулися до лікаря, провели обстеження. Результат приголомшив – ізольований ЦНС рецидив. Знову лікарняна палата та тяжке лікування і невтішні прогнози вітчизняних лікарів.

На даний момент розпочато лікування за противорецидивним протоколом ALL-IC-BFM, розпочато перший блок хіміотерапії. Для родини це дуже важке випробування, їм страшно. Маленька Оля ще не відновилася від попереднього лікування, а вже знову нелегке лікування ліками.

Лікування лейкозу та його рецидивів проводять і в українських клініках. Але обставини, які супроводжують лікування Олі не дозволяють подальше лікування дитини в місцевій клініці через те, що рецидив дуже ранній і окрім того дівчинка має генетичне захворювання. Ці фактори значно знижують відсоток успіху лікування. Родина вирішила розпочати пошук закордонних клінік. Відгукнувся Ізраїльський Медичний центр Шіба. Вони ознайомилися з історією хвороби дитини і готові прийняти її на лікування. Але рахунок за лікування для сім’ї дуже великий:

150-200 тисяч доларів США, якщо знадобиться пересадка кісткового мозку.

Мама Олі – сільська вчителька, зараз постійно перебуває з донечкою в лікарні. Батько Олі помер більше 10 місяців тому. Вдома на Олю чекає її маленький братик.

Вкрай важливою в цій ситуації залишається будь-яка допомога від усіх небайдужих. Дітей чужих не буває, ми всі разом, доклавши зусиль та мінімальної підтримки, можемо допомогти врятувати життя. Від імені родини ми звертаємося до кожного з вас про допомогу. Якщо є можливість ви можете перерахувати кошти на підтримку лікування для Олі Дзядович.

Реквізити для надання допомоги:

Картки:
4731219109757603 Приватбанк
4678089000246112 Райффайзен Банк Аваль

Банк отримувача: АТ "Райффайзен Банк Аваль"
МФО Банку отримувача: 300335
Отримувач: Дзядович Ольга
ІПН/ЄДРПОУ: 2975109865
Рахунок: 2620214208
Призначення платежу: Поповнення карткового рахунку СКР 0449177100 Дзядович Ольга

РЕКВІЗИТИ РАХУНКУ З IBAN
Банк: АТ "Райффайзен Банк Аваль"
IBAN: UA643003350000000002620214208
Отримувач: Дзядович Ольга
ІПН/ЄДРПОУ: 2975109865
Призначення платежу: Поповнення карткового рахунку СКР 0449177100 Дзядович Ольга

Сторінка допомоги в Фейсбук: fb.me/ODzyadovych

GCU

Logo Big

Дякуємо Вам за інтерес, який Ви проявили до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація "Зелений Хрест України"

IBAN: UA 70 322313 0000026008000041756