EarthX 2018

19-22 квітня в Далласі, штат Техас в рамках EarthX відбулися зустрічі лідерів неурядових екологічних організацій та бізнесменів. Ідея такого формату святкування Дня Землі належить бізнесменові, філантропу, захиснику навколишнього середовища Треммел С. Кроу, який щорічно збирає разом ряд представників урядових і ділових установчих некомерційних організацій, вчених і лідерів світової спільноти для обговорення питань, пов'язаних зі зміною клімату та пошуку шляхів їх вирішення. Спільно на EarthX в Fair Park екологічне співтовариство створювало роботу в мережі, проходило навчання, встановлювалося нове партнерство. EarthX надихав і стимулював міжнародні діалоги і спілкування за допомогою численних шляхів, щоб сприяти сталому майбутньому. Завдяки ініціативі Треммел С. Кроу, неурядової організації Global Green і заходам з'явилися можливості розвитку і партнерства серед організацій.

Прекрасна ідея і вся програма, яку пропонує EarthX, об’єднуючи представників урядових і ділових установчих некомерційних організацій і лідерів дозволила нам брати участь в обговореннях та обмінятися досвідом.

На заході активно була представлена ​​робота Міжнародного Зеленого Хреста. Захід приїхали також підтримати численні національні організації сім'ї Зеленого Хреста: Green Cross Australia, Green Cross Italy, Green Cross Brazil, Green Cross Ghana, Green Cross France et Territoires, Green Cross Sweden, Green Cross Ukraine, Green Cross Switzerland та Global Green USA.

Наталі Гізі, генеральний секретар GCI виступила перед широким загалом, представивши роботу основних програм Зеленого Хреста і подальше бачення розвитку напрямків діяльності в майбутньому.

Візит в США представників з України був фінансово підтриманий GCI. Координаційну підтримку показала GCCH та GCI, за що ми дуже вдячні.

Можливість участі також дозволила познайомитися з новими цікавими людьми і ознайомитися з інноваційними пропозиціями, обмінятися досвідом та ідеями. Завдяки ініціативі та проведеним заходам з'явилися можливості розвитку і партнерства серед організацій, зазначив у своєму виступі і під час зустрічей Юрій Сапіга, засновник GCU, Виконавчий директор.

У своєму виступі Юрій Сапіга, презентував міжнародну програму Соціально-медичної допомоги (SocMed), директором якої є Марія Вітальяно (GCCH) і розповів про діяльність в рамках роботи терапевтичних таборів, сімейних клубів для дітей, молоді та дорослих, які постраждали від аварії на Чорнобилі і Фукусімі, а також про надання ортопедичної допомоги дітям у В'єтнамі, які постраждали від Агент Оранж.

В цілому, близько 9 мільйонів людей по всьому світу, особливо діти, помирають щороку в результаті токсинів в навколишньому середовищі. Це майже в три рази вище смертельних випадків, викликаних малярією і в 14 разів вище випадків в результаті ВІЛ/СНІД.

В рамках діяльності міжнародної програми Зеленого Хреста, Соціальна і Медична допомога за рахунок 1 млн. доларів на рік (в рамках діяльності для всіх країн-партнерів і відділень GCI) - 50 тис. осіб отримують щорічно соціальну і медичну підтримку, а також дуже важливі знання та консультації про те, як вижити в умовах забруднення навколишнього середовища.

Зміна клімату – це глобальна проблема, яку необхідно обговорювати в першу чергу з ученими і впливовими політиками і бізнесменами. Ми вважаємо, що тільки інноваційні передові методи, розумні технології і залучення додаткових ресурсів зможуть допомогти країнам стати більш стійкими і незалежними.

Так, Зелений Хрест спрямовує свої зусилля не тільки на питання щодо поліпшення клімату, а й на підтримку і поліпшення умов життя і благополуччя дітей, молоді та сімей.

Діти це наше майбутнє і заради продовження життя на Землі ми повинні зробити все можливе, щоб наші діти, наші онуки жили в чистих містах і селах і не наражалися на небезпеку екологічних та інших техногенних катастроф.

Green Cross Ukraine

Logo Big

Дякуємо Вам за інтерес, який Ви проявили до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація "Зелений Хрест України"

IBAN: UA 70 322313 0000026008000041756