Криза COVID в Західній Африці

Не дивлячись на всі складнощі, пов'язані з пандемією Covid-19, Зелений Хрест України продовжує свою роботу в рамках міжнародної програми соціально-медичної допомоги (SOCMED) за підтримки місцевих партнерів в Україні та фінансової, організаційної підтримки GCCH. У цей нелегкий період ми також підтримуємо починання та ініціативи наших колег Сім'ї Зеленого Хреста, які дуже важливі і необхідні для запобігання поширенню вірусу і негативних наслідків для населення.

У відповідь на медичну і економічну кризу, пов'язану з Covid-19 і з огляду на потреби вразливих людей в Західній Африці, Зелений Хрест Гани і волонтери об'єднали зусилля і запускають глобальну кампанію солідарності, що отримала назву «Нагодувати надією». Завдання проекту - надати продовольчі набори для 40 000 сімей, а саме дітям і сім'ям в країнах Західної Африки, які борються з Covid-19, щоб за підсумками нагодувати 200 000 чоловік в регіоні. Зелений Хрест Гани закликає благодійне співтовариство допомогти в наданні рятівних продуктових наборів сім'ям, що піддаються найбільшому ризику голоду в Гані, Буркіна-Фасо і Кот-д'Івуарі, роблячи пожертви на сайті www.ServeUpHope.org.

В даний момент зусилля спрямовані на пошук підтримки від приватних осіб, компаній, шкіл, громад і релігійних груп по всьому світу, щоб допомогти Зеленому Хресту продовжувати задовольняти зростаючі потреби в Західній Африці, оскільки пандемія продовжує чинити негативний вплив на життя і здоров'я, як дорослого так і дитячого населення. Повні наслідки всесвітньої пандемії Covid-19 ще не відчуваються в Західній Африці. Однак очікується, що система охорони здоров'я може не впоратися з наростаючою ситуацією.

«Covid-19 і відсутність продовольчої безпеки – смертельна комбінація», - попередила Фамке Янссен, актриса, активістка і посол кампанії «Нагодувати надією». Виконавчий директор Всесвітньої продовольчої програми ООН попереджає, що «ми зіткнулися не тільки з глобальною пандемією здоров'я, але і з глобальною гуманітарною катастрофою. Але, нагодувавши людей, ми можемо відновити їх силу і гідність. І, розширюючи можливості людей, вони зможуть відновити свої власні спільноти. Наша допомога потрібна негайно».

Є побоювання, що економічний вплив Covid-19 на Західну Африку буде настільки ж смертоносним, як і вірус. За оцінками, пандемія обійдеться країнам Африки на південь від Сахари від 37 до 79 мільярдів доларів, що знизить продуктивність сільського господарства, зменшить перспективи працевлаштування та посилить політичну нестабільність.

«Те, що в Африці зберігаються проблеми, сотні мільйонів людей живуть у крайній убогості, повсюди брак електрики і виснажений гендерний розрив; це робить континент погано підготовленим до реагування на цю зростаючу кризу», - повідомляє Мубарік Масавуду, президент Зеленого Хреста Гани. «ООН попереджає, що пандемія Covid-19 поставить на межу голоду ще 130 мільйонів чоловік в Африці. Ми закликаємо приватних осіб, компанії та групи небайдужих громадян прийняти виклик «Нагодувати надією» - годуючи людей, ми можемо нагодувати економіку країн Західної частини континенту, з усіх сил намагаються відреагувати на Covid-19».

Зелений Хрест України приєднується до ініціативи і в поширенні інформації. Ми дуже сподіваємося, що небайдужі люди, компанії не залишаться осторонь і по можливості зможуть допомогти потребуючим дітям і сім'ям в країнах Західної Африки.

Для отримання більш детальної інформації та деталей проекту, Ви можете звернутися до президента Зеленого Хреста Гани, Мубарік Масавуду (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) або до нас за більш детальною і більш додатковою інформацією в Україні (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.). Ми бажаємо міцного здоров'я і удачі.

GCU

Logo Big

Дякуємо Вам за інтерес, який Ви проявили до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація "Зелений Хрест України"

IBAN: UA 70 322313 0000026008000041756