• Головна
  • Новини
  • Зелений Хрест для забезпечення стабільного розвитку регіонів та надання цільової допомоги населенню

Зелений Хрест для забезпечення стабільного розвитку регіонів та надання цільової допомоги населенню

Благодійна організація Green Cross Ukraine продовжує співпрацю з партнерами і проводить діяльність в рамках міжнародної програми Соціально-медичної та освітньої допомоги (SOCMED) завдяки фінансовій підтримці Green Cross Schweiz, а також заходи в  рамках проекту міжнародної технічної допомоги EU4Youth: Шкільний сад для розвитку сільськогосподарського підприємництва, метою якого є сприяти розширенню можливостей для працевлаштування молодих людей, що проживають в сільських регіонах, в тому числі постраждалих від аварії на Чорнобильській АЕС і їх активній участі в житті суспільства та економіки через розвиток у них сучасних навичок праці, організаційних і підприємницьких здібностей, просування перспективних професійних компетенцій. Передбачається підтримка та оснащення ≥4 сільських шкіл / освітніх центрів з пришкільними садами для передачі їм передового органічного сільськогосподарського досвіду і відкриття на їх базі виробничих інкубаторів для практичного тренінгу сільської молоді з сучасного органічного сільського господарства.

Green Cross Ukraine продовжує реалізовувати проекти міжнародної програми SOCMED, проводити діяльність та заходи, спрямовані на допомогу населенню, сім'ям і дітям, які постраждали внаслідок Чорнобильської аварії в Житомирській області, Чернігівському регіоні та місті Славутич. Надається медична, психологічна, юридична і консультаційна допомога. Діти мають можливість оздоровлюватися як в Україні, так і за її межами (Угорщина). В рамках співпраці місцеві жителі беруть участь у семінарах, тренінгах екологічного спрямування. За підтримки партнерів проводяться інформаційні заходи та пропаганда цілей Зеленого Хреста, серед яких сприяння поліпшенню здоров'я і соціального становища населення, а також надання допомоги найбільш постраждалим верствам населення - дітям, підліткам і матерям з маленькими дітьми.

Для успішної реалізації проекту Голова правління, виконавчий директор Green Cross Ukraine Юрій Сапіга і команда GCU проводить регулярні візити в регіони та зустрічі з місцевими органами влади, головами сільських і селищних рад, начальниками управління освіти та директорами навчальних закладів. На одній з таких зустрічей голова райдержадміністрації в Чернігівській області Геннадій Поляк особисто подякував Юрію Сапізі за плідну співпрацю в районі, постійну підтримку та організацію оздоровлення учнів Ріпкинської ЗОШ № 2 та вручив подяку РДА: «Відрадно, що благодійна організація Green Cross Ukraine допомагає дітям нашого району. Ви робите благородну і добру справу, сприяєте комунікативності та розвитку дітей. Приємно, що діти і талановитий вчительський колектив на чолі з директором закладу постійно в русі, експериментуть, вишукують можливості та беруть участь у реалізації різних проектів задля розвитку, які ініціює та підтримує Зелений Хрест».

В рамках роботи спільно з партнерами в Україні Національним еколого-натуралістичним центром був проведений конкурс «Пришкільна ділянка — як освітній майданчик для сучасних безпечних агротехнологій» з метою відбору учасників проекту заявок та проектних пропозицій, які надійшли від шкіл сільської місцевості України, що виявили зацікавленість в проектній діяльності. В результаті були відібрані перші школи для участі в проекті: Ріпкинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2, комунальний заклад «Борзнянська спеціалізована школа-інтернат I-III ст. з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів», комунальний заклад Вишевицької сільської ради «Вишевицький ліцей» та «Селянщинський спортивний ліцей». Додатково організовано допомогу Сновянській загальноосвітній школі I-II ст. в Чернігівській області.

Наразі проект реалізується в Чернігівській та Житомирській області. В планах на наступний рік подальша робота з партнерами в Україні з залученням бенефіціарів в Києві (НЕНЦ) та Київській області. Почалися закупівлі необхідного інвентарю та матеріалів першого етапу, доставка закуплених матеріалів і обладнання в школи-учасники проекту. На реалізацію грандіозної екологічної ініціативи навчальні заклади отримали насіння, матеріали, інвентар, добрива – все, що потрібно для облаштування теплиць, продовження діяльності. Весною на подвір’ї навчальних закладів учні заклали екологічні грядки, щоб ознайомитись із технологіями органічного сільського господарства і підприємництва. Були проведені посівні кампанії, досягнуті певні напрацювання та результати. На постійній основі проводиться моніторинг та координація роботи на місцях. Проведено тренінги для викладачів та учнів з органічного землеробства, як методу поліпшення добробуту і здорового способу життя.

Green Cross Ukraine направляє свої зусилля на покращення добробуту населення, залучаючи не тільки донорів і спонсорів з-за кордону, а й місцевих партнерів в Україні. Планується робота з новими партнерами і фондами для можливості продовження реалізації існуючих проектів, так і розвитку нових напрямків діяльності.

Logo Big

Дякуємо Вам за інтерес, який Ви проявили до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація "Зелений Хрест України"

IBAN: UA 70 322313 0000026008000041756