Підтримка і допомога Швейцарської Конфедерації продовжується

4-5 липня 2022 року в Швейцарії розпочалась конференція з питань відновлення України (URC 2022) у місті Лугано.

Першочергово Конференція планує висвітлювати прогрес реформ в Україні та обговорювати наступні пріоритети реформ.
Враховуючи повномасштабну війну Росії проти України, яка розпочалася 24 лютого 2022 року, Україна та Швейцарія спільно вирішили продовжити організацію конференції, але сфокусувати увагу на більш пріоритетній у поточній ситуації темі.

Продовжити

Плата за ціну незалежності

Щодня Україна платить високу ціну за нашу свободу і незалежність. Щодня гинуть кращі доньки і сини країни. 

Більш ніж 610 дітей постраждали в Україні внаслідок збройної агресії Російської Федерації. 

Загиблих  дітей — 217. 

Не зазнали змін і офіційні дані щодо поранених — понад 393. 

Продовжити

Вічна пам'ять герою зі Славутича.

Ця клята війна забирає найкращих! 

Молодих, активних, розумних, сильних і сміливих…

Саме таким був Ігор Кирпиченко, який з перших днів великої війни пішов захищати місто в територіальну оборону. 

Продовжити

Доброго та сонячного літнього дня, Українці.

Для українців 24 лютого триває вже більш трьох місяців.

Та Український народ тримає оборону та тримається завдяки друзям та партнерам зі всіх країн світу.

Три дні — саме за стільки російський президент Володимир Путін планував захопити Україну.

Ми намагаємося і далі продовжувати нашу роботу та допомагаємо усім нужденним категоріям людей: переселенцям, що вимушені були залишити свої зруйновані будники, матерям з дітьми, вдовам, літнім людям та пораненим.

Продовжити

Ми Українці, а в першу чергу ми люди!

Дорогі наші друзі та партнери,

Дорогі наші люди, які особисто не знають так добре мене і нашу Команду, але все ж таки вірять нам, хочуть і можуть разом з нами та продовжувати допомагати біженцям та переселенцям, дітям та сім'ям з Ірпеня, Бучі, Херсона, Маріуполя, Києва, Донецького та Луганського регіону, а також з інших міст та сіл України, в яких проходить окупація російськими солдатами. 

Місць, де мешкають мирні жителі, які хочуть жити у своїй країні. 

Продовжити

Ми та весь світ - заберемо у Росії значно більше, ніж російські ракети!

Українці! 

Завершується 54-й день нашої оборони проти російського вторгнення. Російська армія не збавляє темпу використання ракет проти України. Хоча вже мала б усвідомити, що їй буде вкрай складно відновити ракетний запас в умовах навіть вже чинних санкцій. Без імпорту вони не можуть навіть цього. А коли будуть закриті ще й усі лазівки, які використовуються для обходу санкцій, та коли будуть запроваджені ще жорсткіші санкційні обмеження, відновлення ракетного потенціалу Росії буде нереалістичним. Тобто російські ракетні удари призводять лише до одного – ракетної самодемілітаризації Російської Федерації.

Продовжити

Солідарність Швейцарської Конфедерації та Green Cross Швейцарії

Дорогі наші друзі!

Хочемо повідомити Вам сьогодні, що рішенням мера Славутича – Юрія Фомічева, а також депутатами та Громадою м. Славутич – член парламенту Швейцарії, генеральний директор GREEN CROSS Швейцарії Martin Bäumle 17.03.2022 став Почесним громадянином міста Славутич і нагороджується Орденом "За вагомий внесок за порятунок життя людей у Військовий час в Україні".
https://en.wikipedia.org/wiki/Medal_for_Lifesaving_(Ukraine)

Мартін Боймле зазначив, що це честь не тільки для нього, а велика честь для всіх нас у Швейцарії та заслуга ради директорів та опікунської ради GCCH, спонсорів та донорів, а також кожного громадянина у Швейцарії, які продовжують вірити нам, в Український народ, та в Україну. Людей, які можуть зараз підтримати своєю солідарністю та фінансово сім'ї та волонтерів, які роблять все для порятунку та полегшення страждань життя дітей та нужденної категорії населення в Україні.

Також, Мартін Боймле зазначив - «ми хочемо й надалі допомагати, і зміцнювати позиції Швейцарії як провідного світового економічного центру та партнера та робити свій внесок у покращення якості життя людей не лише в нашій країні». Я вдячний всій нашій Команді у Швейцарії та Команді в Україні за їхню солідарність та роботу – зазначив Мартін Боймле у своєму виступі, під час чергової координаційної зустрічі.

Продовжити

Діяльність Зеленого Хреста України в рамках надання фінансової гуманітарної допомоги від Green Cross Switzerland

З 24 лютого 2022 року життя кожного українця змінилося назавжди. В більшості міст та сіл спостерігається справжня гуманітарна катастрофа. Немає налагодженого постачання сировини, медикаментів та їжі. Багато людей знаходяться в небезпечних для життя точках та потребують термінової евакуації. За даними ВООЗ, поточна оцінна кількість постраждалих в Україні від військового наступу Росії становить 18 млн. осіб, з яких 6,7 млн. є внутрішньо переміщеними особами. Вторгнення викликало міграційну кризу. За даними ООН, Україну залишило 3 млн біженців, у тому числі 1,4 млн дітей.

Green Cross Switzerland (GCCH) знайшли можливість надати допомогу, проявили солідарність та фінансово підтримали нужденну категорію людей в Україні. Завдяки стабільному партнерству у 2022 році Green Cross Ukraine (GCU) активно долучилася до роботи з надання гуманітарної допомоги населенню, яке страждає внаслідок вторгнення російських військ на територію всієї України. Своєчасні консультації та переговори вплинули на подальші напрямки реалізації нових направлень гуманітарної роботи в Україні. Були визначені регіони та проблемні питання, які вирішувались терміново та оперативно завдяки координації та домовленостям, які позитивно вплинули на допомогу сім’ям та дітям у визначених регіонах України (Житомирська, Чернігівська області, місто Славутич, місто Київ та Київська область).

Продовжити

Logo Big

Дякуємо Вам за інтерес, який Ви проявили до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація "Зелений Хрест України"

IBAN: UA 70 322313 0000026008000041756