Історія

soglashenie GCU GCI

31 січня 2002 року в Женеві відбулася важлива подія: видатний політичний діяч, Президент-засновник Міжнародного Зеленого Хреста (GCI) М. С. Горбачов та Президент-засновник "Зеленого Хреста України", ректор Національної музичної академії України, академік, народний артист України О. С. Тимошенко підписали "Угоду про визнання між "Зеленим Хрестом України"(GCU) та Міжнародним Зеленим Хрестом (GCI)".

Створена в Україні громадська, некомерційна благодійна організація "Зелений Хрест України" (GCU), яка функціонує з 2000 року, цією Угодою набула статус Національного комітету.

Під час підписання Угоди М. С. Горбачов сердечно привітав Президента "Зеленого Хреста України" (GCU) і висловив глибоку повагу до України та її народу. Він підкреслив, що радий підтримати українську Національну організацію на сучасному, надзвичайно важливому для України політичному етапі.

Наразі сім'я Зеленого Хреста налічує філіали, які розташовані в 31 країні світу, а саме Аргентині, Австралії, Австрії, Білорусі, Болівії, Бразилії, Буркіна-Фасо, Гані, Данії, Естонії, Іспанії, Італії, Йорданії, Канаді, Кот-д'Івуар, Нідерландах, Пакистані, Південній Кореї, Польщі, Росії, Свазіленді, США, Угорщині, Україні, Франції, Чехії, Швейцарії, Швеції, Шрі-Ланці та Японії.

 

 

 

 


Сапига Юрий Станиславович

sapiga yu s

Сапіга Юрій Станіславович – Засновник, Голова правління GCU, виконавчий директор, координатор міжнародних програм в Україні, член-кореспондент Української Технологічної Академії, відділення "Екологія".

Народився 17 липня 1969 року на ст. Попільня, Житомирської області. З 1987 по 1991 рік проходив строкову військову службу у групі радянських військ у Німеччині. У період з 1993-2004 рр. працював в Національній музичній академії України. У 2004 році закінчив Київський державний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого, здобув спеціальність театрознавець на факультеті «Організація та управління. Театральне мистецтво».

Проводить наукову, просвітницьку та виробничу діяльність. Опубліковані  близько 20 робіт. Тісно співпрацює з міжнародними партнерами. Сприяє та організовує зустрічі між представниками влади, підтримує проведення форумів та конференцій, сприяючи сумісній співпраці та розвитку міжнародних відносин, залучає іноземних партнерів, інвесторів та спонсорів, які допомагають у вирішенні соціальних, медичних та  екологічних питань в Україні.

Має численні подяки, дипломи та відзнаки від обласних та районних адміністрацій, дитячих будинків та інтернатів, партнерських організацій та медичних установ за заслуги, надану допомогу, благодійність та значний особистий внесок у формування добробуту, благополуччя та щасливого здорового майбутнього для дітей України.

 

Logo Big

Дякуємо Вам за інтерес, який Ви проявили до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація "Зелений Хрест України"

IBAN: UA 70 322313 0000026008000041756