А для вас проблеми води - актуальні?

У наш час світове співтовариство зіткнулося з проблемами прісної та питної води води, а також проблеми управління води. Антропогенні перетворення досягли глобальних масштабів. Незважаючи на велику кількість стратегічних документів, прийнятих міжнародною спільнотою, сьогодні ситуація з прісною водою продовжує викликати серйозну тривогу.

 

Порушується водний баланс і природний режим озер та річок, які є головним джерелом забезпечення прісною водою. На якість поверхневих і підземних вод значно впливають викиди стічних вод промисловості, енергетики, міст, тваринницьких комплексів, розосереджених джерел забруднення. Спостерігається поступове ускладнення доступу населення, особливо сільського, до джерел чистої питної води.

 Щоб запобігти подальшому виснаженню та забрудненню водних ресурсів, а також забезпечити національну та регіональну безпеку, необхідно розробити комплексний науково-обгрунтований підхід до управління з використання та охорони водних ресурсів. Резолюція на право доступу до чистої води і санітарним умовам, яка була прийнята в цьому році - яскраве підтвердження тому, що більшість країн збентежені та небайдужі до цієї серйозної проблеми. Завдяки активній підтримці з боку Міжнародного Зеленого Хреста (Green Cross International) дана резолюція була затверджена і активно реалізується на практиці.

   31595                                           1

БО Green Cross Ukraine також зацікавлена в тому, щоб спільними зусиллями продовжити вирішувати проблеми водних ресурсів та питної води в Україні. Наразі ми розробляємо проект, спрямований на вирішення проблем, пов'язаних із забрудненням води в Україні (Більш детальну інформацію ви зможете знайти тут). З партнерами Green Cross Poland, ми починаємо розробляти спільний проект по вирішенню низки проблем в сфері сільського господарства, який буде реалізуватися на території обох країн. Сподіваємося, що співробітництво стане гарним стимулом для подальшого розвитку нашої діяльності.

ruby_farm_pollution


Green Cross Ukraine запрошує до співпраці потенційних партнерів, спонсорів і донорів, а також закликає всіх зацікавлених осіб.

Керівник пілотного проекту GCU

Іщенко Тетяна

Logo Big

Дякуємо Вам за інтерес, який Ви проявили до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація "Зелений Хрест України"

IBAN: UA 70 322313 0000026008000041756