Доброго та сонячного літнього дня, Українці.

Для українців 24 лютого триває вже більш трьох місяців.

Та Український народ тримає оборону та тримається завдяки друзям та партнерам зі всіх країн світу.

Три дні — саме за стільки російський президент Володимир Путін планував захопити Україну.

Ми намагаємося і далі продовжувати нашу роботу та допомагаємо усім нужденним категоріям людей: переселенцям, що вимушені були залишити свої зруйновані будники, матерям з дітьми, вдовам, літнім людям та пораненим.

До нашої організації звертаються як офіційні структури, державні адміністрації, госпіталі так і прості люди які намагаються вижити в цих умовах не маючи нічого, або маючи тільки те що встигли взяти.

Всі переселенці та біженці які втратили домівки потребують нашої постійної допомоги та підтримки в усіх життєво необхідних сферах життя.

Найголовніше – це реабілітація та харчування людей та дітей, надання притулку та почуття захисту, психологічна допомога.
Саме це пріоритетне направлення є вкрай необхідне та потребує вашої підтримки. 
Так, саме вашої, наші дорогі та шановні друзі та партнери.

Проявіть солідарність та фінансово підтримайте та цим самим допоможіть сім’ям та дітям, які постраждали від цієї війни і які так сильно зараз потребують нашої допомоги.

Ми намагаємося знайти та використати будь які можливості тому прикладаємо усі наші зусилля та залучаємо до роботи інші організації, (такі як Мерсі Фарс), церкви, місцевих волонтерів та державні органи влади.

Вкрай необхідна підтримка військовому госпіталю в місті Ужгород, це обговорювалось під час нашої зустрічі з головою Закарпатської обласної ради, Володимиром Володимировичем Чубірко, на якій було чітко зазначено на які саме пріоритети та завдання необхідно звернути увагу.

Реабілітація та оздоровлення сімей та дітей з міста Славутич, Чернігів, Маріуполь, Ірпінь, Буча та інших є найбільшою необхідністю та основною задачею для нашої з вами спільної гуманітарної місії.

В тому числі дуже важливим для реабілітації є будування на базі в м. Шаян центру відновлення психологічного та фізичного стану, на території санаторію “Карпатія”, керівником якого є Сугай Андрій Андрійович, який планує будівництво центру сумісно з нашою організацією та донорами і благочинниками. Нами почалась сумісна робота і ми впевнені, що вона буде вдалою та вкрай необхідною для нашого народу, сімей та основне-для постраждалих від війни дітей та військових. Планується передати в безкоштовне користування земельну ділянку у термін на 30 років для тих, хто зможе долучитися до цієї співпраці. Також розглядаються інші можливі варіанти співпраці, адже ми відкриті до діалогу з усіма хто хоче долучитися до цієї благородної справи.

В перспективах та в планах нашої спільної діяльності - реалізувати та побудувати цей новий центр реабілітації, який зможе виконувати функції оздоровлення та лікування.
Вся документація підготовлена та чекає інвесторів для цієї гарної та вкрай необхідної справи для українського народу.
Новий центр зможе прийняти більш ніж 120 пацієнтів, сімей та дітей, щоб покращити психологічний та фізичний стан, отримати всі необхідні медичні консультації та пройти курс реабілітації.

Вкрай необхідно продовжити уже налагоджену роботу на базі “Едем” в селищі Теребля, де зараз перебувають переселенці (97 осіб, з яких 35-це діти). Ми і зараз опікуємось іншими переселенцями, але наші можливості не є такими потужними і саме тому ми звертаємося до всіх наших партнерів та друзів, щоб продовжити, та надати фінансову підтримку в рамках нашої співпраці.

Командою Зеленого Хреста України було зібрано кошти та організовано купівлю легкового автомобілю “Fiat”, який було подаровано військовому госпіталю в Закарпатській області. Інший автомобіль, “Mitsubishi”, було передано для потреб територіальної оборони міста Києва.

Щодня ми продовжуємо допомагати нужденним людям, забезпечуючи їх продуктами харчування та медикаментами, але потреба існує і надалі.
Харчування та забезпечення всіма санітарними та гуманітарними нормами сімей та дітей є нашою вкрай необхідною місією.

Це відео з переселенкою з міста Дніпро, яка зараз знаходиться у Закарпатській області, знято мною особисто: https://youtu.be/2QnxmWRGqHA

Ми готуємося до прийому дітей з гарячих точок України та пропонуємо оздоровлення та реабілітацію в м. Шаян на санаторній курортній базі “Карпатія” (18-21 день).

4 зміни - по 50 дітей та 5 вихователів плануємо оздоровити в цьому році.

Також ми розглядаємо інші варіанти оздоровлення та реабілітації дітей та сімей.

Комплекс відпочинку “Шаян Гора” розташований у с. Шаян, 1,5 км від центру Шаян, 800 м до бювету з мінеральною водою.

Мінеральна вода “Шаян-242” – вуглекисла, кремниста, малої мінералізації, гідрокарбонатно-натрієва, слабокисла, холодна. Загальна мінералізація – 3,06 г / л, температура – 17 °С.
Мінеральна вода “Шаян-4” – вуглекисла, гідрокарбонатна кальцієво-натрієва, кремниста, магнієва, середньої мінералізації, слабокислая, холодна. Загальна мінералізація – 5.2 г / л, температура – 16 ° С. У масовому продажі її немає так, як за межами надр через кілька годин вона втрачає свої властивості.
Ці мінеральні води мають лікувальні властивості при використанні в питному режимі. Вони мають детергентні дію (розчиняють слиз, яким покрита слизова), а потім викликають протизапальну дію на слизову оболонку шлунково-кишкового тракту, стимулюють утворення і виділення жовчі, зменшують гідростатичний тиск в 12-палої кишки, поліпшують відтік панкреатичного соку.
Шаянські мінеральні води мають стимулюючу дію на кишечник. Зменшення гідростатичного тиску в паренхіматозних органах (зокрема печінці та підшлунковій залозі) створює умови для поліпшення функціонування останніх.
Також вони мають здатність залужнювати внутрішні середовища організму, тобто придатні до патогенетичного лікування всіх форм ацидозу. Наявність кремнію і магнію забезпечує сечогінний ефект їх. Метакремнієва кислота є одним з найефективніших природних адаптогенів.

Шаянські мінеральні води – показання до використання:
Гастроентерологічні захворювання: езофагіт, гастрит, дуоденіт, коліт (неінфекційний), виразкова хвороба шлунка, 12-палої кишки, холецистит, холангіт, гепатит, панкреатит;
Захворювання сечовидільної системи: сечокам’яна хвороба (без явищ ниркової коліки), хронічний пієлонефрит, цистит, стан після оперативного втручання на нирках і сечовивідних шляхах;
Цукровий діабет I-II типу, легкої, середньої та важкого ступенів в фазі стабільної компенсації, субкомпенсації;
Захворювання опорно-рухового апарату: артрит, артроз, остеохондроз;
Порушення обміну речовин;
Психологічна реабілітація.

Проявіть солідарність та не будьте в стороні від тих, хто потребує нашої з вами підтримки та допомоги вже зараз!

Юрій Сапіга

Logo Big

Дякуємо Вам за інтерес, який Ви проявили до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація "Зелений Хрест України"

IBAN: UA 70 322313 0000026008000041756