Допомога в організації малого бізнесу

У рамках міжнародної програми SOCMED реалізується проект GC «Соціальні кооперативи: мінікролеферма», який спрямований на надання допомоги жителям сільської місцевості, навчання сільських жителів новим технологіям у вирощуванні кролів та виробництві м'яса і як результат відродження українського села.

 

У результаті, завдяки даному проекту була надана соціальна допомога 10 сім'ям, які є бенефіціарами в рамках діяльності GCU. Кожній сім'ї, яка потребує допомоги і виявила бажання брати участь у проекті, були безкоштовно надані 10 шт. кролів. Потім кожна сім'я зобов'язується найближчим часом повернути 10 кролів і надалі самостійно займатися їх розведенням. Таким чином, ми надали людям можливість розпочати і вести свій власний невеликий сімейний бізнес. Також, для всіх, хто отримав таку допомогу, були проведені консультації та тренінги. Вони були направлені на навчання членів соцкооператива з питань розвитку кооперації, підвищення рівня знань, оволодіння технологіями в кролівництві, поширення позитивного досвіду серед населення.

                 

.Ми впевнені, що ці сім'ї зможуть і надалі розвивати свій малий бізнес, а в подальшому, у свою чергу вони зможуть сприяти такому перспективному руху в своїх регіонах

 

Logo Big

Дякуємо Вам за інтерес, який Ви проявили до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація "Зелений Хрест України"

IBAN: UA 70 322313 0000026008000041756