GCU ЗВЕРНЕННЯ

Любі друзі,

Шановні колеги та партнери,

«Ми не боїмося Росії, ми не боїмося говорити з Росією про все, не боїмося говорити про гарантії безпеки, не боїмося говорити про нейтральний статус. Але які при цьому будуть гарантії? І найголовніше: які конкретно країни нам їх дадуть?»

З такими словами виступив президент В. Зеленський.

Українському народу необхідні гарантії та точна інформація про країни, які будуть готові їх надати для впевненості та безпеки життя сімей та всього нашого народу.

Коли закінчиться вторгнення російських окупантів на мої землі?

Це зараз головне питання, яке турбує мою сім'ю та мільйонний мій народ.

Ми захищаємо свою свободу і землю і як ніколи нам потрібна, і ми потребуємо дієвої міжнародної допомоги від Вас.

Нам усім дуже важко справлятися з окупантами, але ми намагаємося бути сильними, і ми вистоємо у цій боротьбі за незалежність та свободу.

З Вашою допомогою та підтримкою нам буде легше впоратися, у зв'язку з цим ми просимо вас та інформуємо про потреби людей, які зараз перебувають у складних та не людських умовах та ситуаціях.

У містах, де відбуваються військові дії людям, потрібні хліб, вода, харчування для дітей, молоко для дітей та медичні препарати.

Потрібно допомагати із продовольством.

Потрібно годувати матерів, які від страху бомбардувань змушені були залишити свої будинки і з дітьми виїхали з міст. Зараз вони знаходяться в бомбосховищах та підвалах. Як вони живуть цієї хвилини і що відчувають наші діти, брати і сестри, які терплять і страждають від окупантів?     

Ми не просимо чогось великого. Ми, команда GCU, зможемо організувати цю допомогу спільно з волонтерами та партерами, але у нас немає для цього фінансової спроможності.

Що ми можемо ще сказати і попросити у Вас, то це те, що просимо вас молитися, щоб російське вторгнення зупинилося і не поширилося далі на інші європейські країни.

Ви і Бог із нами.

Юрій Сапіга та Команда GCU

Logo Big

Дякуємо Вам за інтерес, який Ви проявили до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація "Зелений Хрест України"

IBAN: UA 70 322313 0000026008000041756