Генеральна Асамблея січень 2010

Шановний Михайло Сергійовичу,

Шановний пане Кульчик,

Шановний Олександр Олександровичу,

Пані та Панове, Дорогі друзі,

По-перше хочу подякувати за запрошення взяти участь у Генеральній Асамблеї.
Я хотів би висвітлити кілька напрямків програми СОЦМЕД, яку ми реалізуємо в Україні. Я не буду говорити про труднощі і проблеми, які торкнулися нашої організації у 2009 році. Я впевнений, що складнощі є в кожній організації. Зупинюся лише на основних моментах.
Ми реалізуємо програму СОЦМЕД в Україні з 2000 року.

Проекти в Україні спрямовані на поліпшення стану здоров'я населення, екологічну освіту особливо дітей, підлітків, що мешкають на території забруднених регіонів.

Наші проекти:

  • Екологічні оздоровчі табори
  • Міжнародний екологічний табір
  • Профілактика карієсу
  • Здоров'я для майбутнього
  • Клуби Матері і діти (4 регіони)
  • Соціальні кооперативи
  • Навчання навчаючих. Школа волонтера
  • Інформація та публікація
  • Розвиток організації

Завдяки підтримці ГКШ в реалізації програми СОЦМЕД ми змогли продовжувати нашу діяльність і допомогли багатьом сім'ям, дітям з інтернатів, а також багатодітним сім'ям.

У 2009 у складі засновників ГКУ з’явилися нові члени, які, ми сподіваємося, зможуть залучити нових спонсорів і донорів. Фінансова підтримка є дуже важливим і значимим фактором в житті будь-якої організації.

Говорити про розвиток організації без фінансових можливостей, інвестицій та підтримки - неможливо
Існують певні закони - Закони розвитку організацій і ви всі їх знаєте.
Природним законам підкоряється все живе на Землі і людина як частина природи.
Штучні закони створюються самою людиною і регулюють його діяльність як соціальної істоти.
Якщо вилучити з діяльності підприємства принцип стабільності, то воно прийде до анархії і розориться, якщо виключити принцип розвитку, то воно закостеніє і теж розориться. Самозбереження забезпечується за рахунок майстерного поєднання стабільності і розвитку.
Закон інформованості припускає, що ефективність діяльності організації безпосередньо залежить від ступеня інформованості її співробітників. Якщо інформованість працівників про дійсний стан справ низька, то прийняти і реалізувати необхідні рішення не вдасться.
Якщо вилучити з діяльності принцип стабільності, то воно прийде до анархії і розориться, якщо виключити принцип розвитку, то воно закостеніє і теж розориться.
Самозбереження забезпечується за рахунок поєднання стабільності і розвитку.
Особисто я переконаний що тільки завдяки сильним лідерам організація може розвиватися на другій стадії і довгий час залишатися на ній.
Світова спільнота намагається вирішувати проблеми людського розвитку, виходячи з глобальних Цілей Розвитку Тисячоліття, серед яких: екологічна безпека та захист навколишнього середовища поліпшення здоров'я матерів та скорочення дитячої смертності, досягнення гендерної рівності. Всі ці фактори є одними з найважливіших для людства. Однак також важливими залишаються прості людські цінності - гармонійне поєднання з навколишнім середовищем, сімейне благополуччя і достаток.
2009 рік був складним для всіх нас. Він пов'язаний як зі світовою кризою, так і з внутрішніми економічними та політичними проблемами в нашій країни.
Ми вважаємо, що необхідно ще більше приділяти увагу інформованості про діяльність організації і залучати до співпраці державні структури, бізнесові структури всіх рівнів, приватний сектор. Результативний використовувати імідж, досягнутий за всі ці роки. Залучати тільки фахівців з досвідом роботи в галузі фандрейзингу.

Користуючись нагодою, хочу від імені одержувачів допомоги, від наших партнерів у регіонах подякувати команді ГКШ, пана Ліхотала, Адама Конюшевського за їх підтримку і допомогу в розвитку партнерських відносин між ГКУ і Компанією Колгейт-Палмолів Україна. Це новий контакт який відбувся завдяки партнерству і дуже допоміг в реалізації наших проектів.
Компанія Колгейт-Палмолів Україна в 2009 році надала 30 000 одиниць своєї продукції, що дорівнює приблизно 60 000 доларів. Вся продукція (для гігієни порожнини рота) була передана в 4 регіону де реалізується програма СОЦМЕД. Продукція була передана в обласні лікарні, дітям, інтернатам, багатодітним сім'ям, що постраждали від Чорнобильської катастрофи, а також людям, що проживають в екологічно несприятливих регіонах України.
За всі ці роки завдяки підтримки і координації ГКШ тисячі сімей і дітей України отримали соціально медичну допомогу.
Цього року виповнитися 10 років нашої спільної діяльності та партнерства. Це говорить багато про що.
У висновку свого виступу хотів би побажати всім успіхів і нових можливостей у співпраці. Дякую за увагу!

Голова Правління GCU, виконавчий директор
Юрій Сапіга.
Logo Big

Дякуємо Вам за інтерес, який Ви проявили до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація "Зелений Хрест України"

IBAN: UA 70 322313 0000026008000041756