Продовжується співпраця

В рамках проєкту міжнародної технічної допомоги Європейського союзу «Мережа виробничих інкубаторів «Шкільний сад», який направлений на створення мережі виробничих інкубаторів для розвитку сучасного підприємництва, професійного і соціального росту молоді в нужденних сільських населених пунктах, Green Cross Ukraine продовжує розвивати співпрацю з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.

Мета проекту «Шкільний сад» - сприяння розширенню можливостей для працевлаштування молоді, що проживає у сільській місцевості, і їх активній участі у житті суспільства і економіці, через розвиток у них сучасних навичок праці, організаційних і підприємницьких здібностей, просування професійних компетенцій.

На базі НЕНЦ, який має можливість та необхідні умови для прийому не лише всеукраїнських а також міжнародних делегацій, продовжується створення повноцінного тренерського центру для проведення тренінгів, семінарів, конференцій.

З цією метою, в навчальному корпусі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, Green Cross Ukraine, завдяки фінансовій підтримці Євросоюзу, до нового навчального року, відремонтовано та оснащено два навчальні кабінети. Було проведено капітальний ремонт кабінетів із заміною вікон, дверей на сучасні, заміна освітлення та встановлені сучасні енергозберігаючі світильники, заміна радіаторів опалення. Кабінети оснащено новими та зручними для учнів меблями, підготовлено для установлення екрани та мультимедія.

Це надасть додаткову можливість для учнів з навчання та обміну досвідом з шкільного підприємництва, маркетингу, органічного землеробства, втіленню в життя їх бізнес-ідей. Як, наприклад, досвід з шкільного підприємництва, одного з активних учасників проєкту – КУ «Вишевицький ліцей» Житомирської області.  

https://www.youtube.com/watch?v=jDz11eFztLI

Сучасний тренінговий центр дасть змогу розширити та залучити до проєкту «EU4Youth: «Шкільний сад» більше учнівської молоді та зробить проєкт всеукраїнським а також розвинути його до статусу міжнародного.

http://schoolgarden.net/uk/

GCU

 

Logo Big

Дякуємо Вам за інтерес, який Ви проявили до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація "Зелений Хрест України"

IBAN: UA 70 322313 0000026008000041756