Підтримай Україну

Дорогі друзі,

Так сталося, що нашу мирну, вільну та добру Україну, яка ніколи нікому не погрожувала та ні на кого ніколи не нападала, було атаковано ворогом, який прикрився абсолютно безглуздими мотивами та намірами.

Повірити в те, що сталось, і зараз нам всім дуже важко та стало тривожно. (https://www.youtube.com/watch?v=fdfrY30toVU)

Але зараз - це наша реальність. В Україні має місце справжнє протистояння добра, демократичних цінностей та свободи проти агресора.

Честь та Воля до свободи в українців така велика, що її не змогли адекватно оцінити ні наші друзі, ні наші вороги. Для перших - це виявилось приємною несподіванкою, а для других - причиною їх власної неминучої катастрофи. 

Збройні Сили України захищають не тільки нашу мирну країну, а і ефективно знищують ворога.

Їм допомагає все населення, волонтери, та територіальна оборона, яка швидко згуртувалася проти зовнішньої загрози. Кожна родина, кожен громадянин сьогодні прикладає максимальних зусиль для того, щоб наша перемога настала якомога швидше.

Ми, українці намагаємося та зберігаємо спокій та розсудливість. Війна іде не тільки на полях бою. Війна іде в інформаційному просторі і в економічній сфері.

З часом ми зможемо відновимо все, що було зруйновано, і побудуємо багато нових прекрасних будинків, мостів, доріг, електростанцій, заводів.

Ми і станемо мудрішими та ще кращими.

Зараз нам вкрай необхідна допомога у цій клятій війні проти всього людства.

Слава Героям!

Юрій Сапіга та Команда GCU

Logo Big

Дякуємо Вам за інтерес, який Ви проявили до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація "Зелений Хрест України"

IBAN: UA 70 322313 0000026008000041756