• Головна
  • Новини
  • Солідарність Швейцарської Конфедерації та Green Cross Швейцарії

Солідарність Швейцарської Конфедерації та Green Cross Швейцарії

Дорогі наші друзі!

Хочемо повідомити Вам сьогодні, що рішенням мера Славутича – Юрія Фомічева, а також депутатами та Громадою м. Славутич – член парламенту Швейцарії, генеральний директор GREEN CROSS Швейцарії Martin Bäumle 17.03.2022 став Почесним громадянином міста Славутич і нагороджується Орденом "За вагомий внесок за порятунок життя людей у Військовий час в Україні".
https://en.wikipedia.org/wiki/Medal_for_Lifesaving_(Ukraine)

Мартін Боймле зазначив, що це честь не тільки для нього, а велика честь для всіх нас у Швейцарії та заслуга ради директорів та опікунської ради GCCH, спонсорів та донорів, а також кожного громадянина у Швейцарії, які продовжують вірити нам, в Український народ, та в Україну. Людей, які можуть зараз підтримати своєю солідарністю та фінансово сім'ї та волонтерів, які роблять все для порятунку та полегшення страждань життя дітей та нужденної категорії населення в Україні.

Також, Мартін Боймле зазначив - «ми хочемо й надалі допомагати, і зміцнювати позиції Швейцарії як провідного світового економічного центру та партнера та робити свій внесок у покращення якості життя людей не лише в нашій країні». Я вдячний всій нашій Команді у Швейцарії та Команді в Україні за їхню солідарність та роботу – зазначив Мартін Боймле у своєму виступі, під час чергової координаційної зустрічі.

Юрій Сапіга – Засновник Green Cross Україна, своїм особистим прикладом, спільно зі своєю командою, залишаються в Україні, у Києві. Організовують закупівлі та підвозять своїм транспортом продукти та медичне обладнання як цивільному населенню, так і у військові госпіталі. Організували 2 польові кухні та харчування (більше 2 500 осіб щодня) у школах для дітей та сімей, які ховаються у підвалах та бомбосховищах від ракетних ударів.
Координатори та волонтери GCU продовжують свою місію та роботу в регіонах України для нужденних. Під час координаційної зустрічі 18 березня 2022 року було ухвалено рішення підтримати та організувати центр для біженців з України в Закарпатському регіоні, де наразі перебувають 76 осіб, зокрема матері та діти.

Планується організувати ще 2 пункти для біженців на 40 та 12 осіб. На цих пунктах планується також організувати подачу гарячого харчування та води для сімей, які тимчасово перебувають у цих центрах, та згодом планують виїхати до Швейцарії, Італії, Польщі, Німеччини, Угорщини.
Автобус GCU вже зміг вивезти першу багатодітну сім'ю із 7 осіб на Закарпатті.
Зараз найголовніше - нагодувати дітей і всіх людей, які ховаються від війни - з таким проханням звернувся Юрій Сапіга і вся команда GCU до Мартіна Боймле та Ради директорів GCCH. Рішення було ухвалено негайно. Дуже важливо, що рішення та фінансова допомога направлена одразу, наступного дня в Україну, не створюючи очікувань, ілюзій та неправдивих обіцянок. Це важливо і цінно в цей час і завжди у житті. Дякую Вам, наші партнери та друзі.

Ми просимо Вас і надалі координувати, та допомагати у фінансовому забезпеченні та підтримці, у придбанні найнеобхіднішого зараз для українських сімей – постачання хліба, води, продуктів, медикаментів та обладнання для дитячих лікарень та військових госпіталів. Це тільки найнеобхідніше та життєво важливе.
Головне чого ми потребуємо - це Вашої небайдужості, співчуття і солідарності, що Ви нам даєте і надавали завжди.
Ми всі, і особливо сім'ї та діти у м.Славутич , м.Чернігів , м.Житомир , на Закарпатті, цінуємо і відчуваємо Вашу турботу та любов.

Ми не одні.

У нас є Ви, з Вашою довірою та турботою, любов'ю та солідарністю.

Велике людське спасибі від усіх нас, тих, хто отримує допомогу та натхнення від Вашої підтримки.

Юрій Сапіга – засновник GCU в Україні.
22.03.2022 рік. м. КИЇВ, УКРАЇНА

Logo Big

Дякуємо Вам за інтерес, який Ви проявили до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація "Зелений Хрест України"

IBAN: UA 70 322313 0000026008000041756