Україна вперше увійшла до Ради директорів Green Cross International

Під час Генеральної Асамблеї Міжнародного Зеленого Хреста, яка проходила в Женеві, Швейцарія на порядку денному 2 жовтня, 2017 року відбулося обрання нових членів до Ради директорів GCI. До чинних членів Ради приєдналася Болівія та за 25 років існування Зеленого Хреста вперше обрали Україну, яку представляє професор, доктор, Посол миру, Максим Тимошенко, Президент Зеленого Хреста в Україні.

«Для України це потужний прорив вперед і можливість, якої ми чекали 25 років! Те, що сталося є визнанням країни в цілому. Люди, які працювали в цьому напрямку, доклали дуже багато зусиль, щоб досягти такого результату. Тепер ми зможемо в ООН і ЮНЕСКО піднімати питання екології, пов'язані з Україною. Я буду робити все можливе, щоб наш голос був почутий. Тому що раніше нас просто не чули. Зараз же ситуація зміниться», – коментує Максим Тимошенко.

В подальшому новообраний член Ради директорів GCI має намір надалі привертати увагу громадськості до діяльності Зеленого Хреста, сприяти підвищенню іміджу організації і знаходити можливості підтримки існуючих програм і розвитку нових напрямків.

Колектив Зеленого Хреста, а також регіональні координатори та партнери вітають Максима Тимошенко з призначенням на нову посаду, яка відкриває нові можливості для розвитку організації та залучення нових спонсорів і донорів на міжнародному рівні.

Міжнародний Зелений Хрест – одна з найвпливовіших екологічних організацій світу, заснована в 1993 році за рішенням саміту ООН зі сталого розвитку, який відбувся в Ріо-де-Жанейро (1992). Організація має консультативний і дорадчий голос в ООН і ЮНЕСКО. Центральний офіс знаходиться в Женеві, філії розташовані більш ніж в 30 країнах світу.

GCU

Logo Big

Дякуємо Вам за інтерес, який Ви проявили до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація "Зелений Хрест України"

IBAN: UA 70 322313 0000026008000041756