Діяльність GCU за перше півріччя 2011 року

 

В рамках міжнародної програми SOCMED протягом першого півріччя 2011 року БО Green cross Україна здійснила наступну діяльніть:

 

 

 


Січень

 • Складання плану роботи, заходів на перше півріччя 2011 року. Робочі візити в регіони.

Лютий

 • Організація візитів для журналів і фотографів для підготовки репортажів, присвячених 25-ти річчю Чорнобильської аварії. Візит двох журналістів з 6 по 12 лютого. Візит до Славутича, на атомну станцію та м. Прип'ять, поїздка до Житомирської області, в забруднені території задля зустрічей з постраждалими та сім'ями-переселенцями, а також у Житомирську обласну дитячу лікарню для ознайомлення з її діяльністю, яку проводить  GCU  в рамках міжнародної програми  SOCMED.
 • Випуск екологічного журналу "Паросток" (1500 примірників).

Березень

 • Організація візиту Директора програми  SOCMED  Марії Вітальяно в березні (з 14 по 21 березня). Робочий візит проходив за участю журналіста і фотографа журналу «Швейцарська сім'я» (Гулія Помпео і Фабіан Біазіо). Був організований візит до м. Славутич, зустріч з родинами, бенефіціарами клубу GCU «Матері та дитини», візит до дитячого будинку, поїздка на атомну станцію та м. Прип'ять, поїздка до Житомирської області, в забруднені території для зустрічей з постраждалими та сім'ями-переселенцями, ознайомлення з проектами  GCU  та роботою виїзної бригади  GCU . Також в Житомирському регіоні за участю Марії Вітальяно та сім'ї Гриник, які проживають на забрудненій території (Житомирська обл., Овруцький р-н, с. Ігнатпіль) був знятий фільм оператором Маріо Ноттарісом, співробітника телевізійного каналу «Ейнштейн». Також для пана Маріо Ноттаріса був організований візит на атомну станцію та в м. Прип'ять (22.03.2011).
 • Залучення до дослідження, що проводилося Школою Медицини Університету Південної Каліфорнії та Асоціацією психіатрів України за сприяння та підтримки  Green Cross Швейцарія. Участь в організації та проведенні фокус груп (з 18 по 25 березня). Організація візиту і зустріч співробітника університету, Сонні Петла, Магістра громадської охорони здоров'я, Дослідницької Асоціація, Кафедра превентивної медицини Університету Південної Каліфорнії. Підписання контрактів про співпрацю з Київським міжнародним інститутом соціології та Асоціацією психіатрів України.
 • Підготовка до зустрічей і візитів, присвячених 25-ти річчю Чорнобильської аварії.

Квітень

 • Організація візиту групи зі Швейцарії в Україну, а саме представників Green Cross Швейцарія, представників програми SOCMED, членів парламенту Швейцарії, представників сфери науки і медицини.
 • Прес-конференція та зустрічі з новими партнерами, потенційними спонсорами і донорами для розвитку проектів GCU в рамках програми SOCMED.
 • Організація 6-го Міжнародного молодіжного екологічного ФОРУМУ для студентів з України, Росії та Білорусі (квітень 2011) у співпраці з адміністрацією м. Славутич. Зустрічі з ліквідаторами.

Травень

 • Підготовча робота для проведення екологічних, оздоровчих, освітніх таборів для дітей, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, дітей з малозабезпечених сімей, дітей клубу  GCU  "Матері та дитини" (5 регіонів).
 • Організація з партнерами GCU, активістами клубу GCU «Матері та дитини» з Переяслав-Хмельницького благодійної акції «Венеціанський бал" (14 травня, 2011).
 • Участь волонтерів у зборах-походах та форумах з метою обміну досвідом та практичними знаннями, а також з метою підготовки до роботи в проекті GCU «Екологічний літній оздоровчий табір». Основні теми даних заходів - навчання комунікації, здорового способу життя, захисту навколишнього середовища, тренінги та ігри соціального та екологічного спрямування. Основними завданнями було проведення інтерактивних програм для волонтерських загонів з ідеєю розвитку волонтерства та молодіжного руху.
 • Проведення семінарів і тренінгів для вожатих, надання необхідних інформаційних матеріалів та документації. Також під час проведення заходів було озвучена назва міжнародної зміни "З природою в серці".
 • Випуск екологічного журналу "Паросток" (1500 примірників).

Червень

 • Організація візиту на атомну станцію та в м. Прип'ять для двох  фотографів, представників Білоруського Зеленого Хреста (07.06.-09.06, 2011 р.)
 • Підготовка матеріалів для участі в XVI Міжнародній конференції «Навчання для стійкого розвитку», Москва, червень 2011.
 • Відкриття нового соціального кооперативу в Житомирській області в сім'ї Людмили Демчук, одинокої матері, яка виховує 5 маленьких дітей.
 • Робота для відкриття регіонального представництва GCU в Черкаському регіоні.
 • Було проведено два тренінги для керівників та волонтерів табору «Міжнародний молодіжний еко-табір», що проходив в Національному еколого-натуралістичному центрі (НЕНЦ). Тема тренінгу «Екологічна освіта - важлива складова сталого розвитку України на сучасному етапі». Загальна кількість учасників - 34 особи.
 • Початок проведення "Міжнародного молодіжного еко-табору" спільно з партнером Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки, молоді та спорту для дітей, представників різних країн - України, Росії, Республіки Білорусь, Республіки Молдова.
 • Підготовка звіту діяльності GCU за перше півріччя та його подача Green Cross Швейцарія.
 • Підготовка до участі в Молодіжному таборі в Швейцарії.

Результати діяльності GCU за перше півріччя 2011 р. дивітьсяб будь ласка, тутСічень

 • Складання плану роботи, заходів на перше півріччя 2011 року. Робочі візити в регіони.

Лютий

 • Організація візитів для журналів і фотографів для підготовки репортажів, присвячених 25-ти річчю Чорнобильської аварії. Візит двох журналістів з 6 по 12 лютого. Візит до Славутича, на атомну станцію та м. Прип'ять, поїздка до Житомирської області, в забруднені території задля зустрічей з постраждалими та сім'ями-переселенцями, а також у Житомирську обласну дитячу лікарню для ознайомлення з її діяльністю, яку проводить  GCU  в рамках міжнародної програми  SOCMED .

 

Березень

 • Організація візиту Директора програми  SOCMED  Марії Вітальяно в березні (з 14 по 21 березня). Робочий візит проходив за участю журналіста і фотографа журналу «Швейцарська сім'я» (Гулія Помпео і Фабіан Біазіо). Був організований візит до м. Славутич, зустріч з родинами, бенефіціарами клубу «Матері і діти», візит до дитячого будинку, поїздка на атомну станцію та м. Прип'ять, поїздка до Житомирської області, в забруднені території для зустрічей з постраждалими та сім'ями-переселенцями, ознайомлення з проектами  GCU  та роботою виїзної бригади  GCU . Також в Житомирському регіоні за участю Марії Вітальяно та сім'ї Гриник, які проживають на забрудненій території (Житомирська обл., Овруцький р-н, с. Ігнатпіль) був знятий фільм оператором Маріо Ноттарісом, співробітника телевізійного каналу «Ейнштейн». Також для пана Маріо Ноттаріса був організований візит на атомну станцію та в м. Прип'ять (22.03.2011).
 • Залучення до дослідження, що проводилося Школою Медицини Університету Південної Каліфорнії та Асоціацією психіатрів України за сприяння та підтримки  Green Cross Switzerland . Участь в організації та проведенні фокус груп (з 18 по 25 березня). Організація візиту і зустріч співробітника університету, Сонні Петла, Магістра громадської охорони здоров'я, Дослідницької Асоціація, Кафедра превентивної медицини Університету Південної Каліфорнії. Підписання контрактів про співпрацю з Київським міжнародним інститутом соціології та Асоціацією психіатрів України.
 • Підготовка до зустрічей і візитів, присвяченим 25-ти річчю Чорнобиля.

 

Квітень

 • Організація візиту групи зі Швейцарії в Україну, а саме представників Green Cross Switzerland, представників програми SOCMED, членів парламенту Швейцарії, представників сфери науки і медицини.
 • Прес-конференція та зустрічі з новими партнерами, потенційними спонсорами і донорами для розвитку проектів GCU в рамках програми SOCMED.
 • Організація 6-го Міжнародного молодіжного екологічного ФОРУМУ для студентів з України, Росії та Білорусі (квітень 2011) у співпраці з адміністрацією м. Славутич. Зустрічі з ліквідаторами.

Травень

§         Підготовча робота для проведення екологічних, оздоровчих, освітніх таборів для дітей, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, дітей з малозабезпечених сімей, дітей клубу  GCU  "Матері та діти" (5 регіонів).

§         Організація з партнерами GCU, активістами клубу «Матері і діти» з Переяслав-Хмельницького благодійної акції «Венеціанський бал" (14 травня, 2011).

 • Участие волонтеров в сборах-походах и форумах с целью обмена опытом и практическими знаниями, а также с целью  подготовки  к работе в проекте ГКУ «Экологический оздоровительный лагерь». Основные темы данных мероприятий – обучения коммуникации, здоровому образу жизни, защите окружающей среды, тренинги и игры социального и экологического направления. Основными задачами было проведение интерактивных программ для волонтерских отрядов с идеей развития волонтерского и молодежного движения.  Участь волонтерів у зборах-походах та форумах з метою обміну досвідом та практичними знаннями, а також з метою підготовки до роботи в проекті  GCU  «Екологічний оздоровчий табір». Основні теми даних заходів - навчання комунікації, здорового способу життя, захисту навколишнього середовища, тренінги та ігри соціального та екологічного спрямування. Основними завданнями було проведення інтерактивних програм для волонтерських загонів з ідеєю розвитку волонтерства та молодіжного руху.
 • Проведення семінарів і тренінгів для вожатих, надання необхідних інформаційних матеріалів та документації. Також під час проведення заходів було озвучена назва міжнародної зміни "З природою в серці".

 

Червень

 • Організація візиту на атомну станцію та в м. Прип'ять для двох представників-фотографів з Зеленого Хреста Білорусь (07.06.-09.06, 2011 р.)
 • Підготовка матеріалів для участі в XVI Міжнародній конференції «Навчання для стійкого розвитку», Москва, червень 2011.
 • Відкриття нового соціального кооперативу в Житомирській області в сім'ї Людмили Демчук, одинокої матері, яка виховує 5 маленьких дітей.
 • Робота для відкриття регіонального представництва GCU в Черкаському регіоні.
 • Було проведено два тренінги для керівників та волонтерів табору «Міжнародний молодіжний еко-табір», що проходив в Національному еколого-натуралістичному центрі (НЕНЦ). Тема тренінгу «Екологічна освіта - важлива складова сталого розвитку України на сучасному етапі». Загальна кількість учасників - 34 особи.
 • Початок проведення "Міжнародного молодіжного еко-табору" спільно з партнером Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки, молоді та спорту для дітей, представників різних країн - України, Росії, Республіки Білорусь, Республіки Молдова.
 • Підготовка до участі в Молодіжному таборі в Швейцарії.
Logo Big

Дякуємо Вам за інтерес, який Ви проявили до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація "Зелений Хрест України"

IBAN: UA 70 322313 0000026008000041756