• Головна
  • Новини
  • Довгоочікуваний екологічний табір знову порадував дітей

Довгоочікуваний екологічний табір знову порадував дітей

Літо – пора відпусток та активного відпочинку. Це пора яскравих емоцій і незабутніх вражень. Особливо, коли цей відпочинок правильно організований та націлений на зміцнення здоров’я та покращення самопочуття. На жаль, через нестабільну економічну ситуацію, підвищення цін на проїзд, продукти харчування, путівки в санаторії та оздоровчі табори сьогодні не кожна людина  в Україні може забезпечити себе та своїх дітей здоровим відпочинком, особливо це стосується соціально-незахищених верств населення.

dsc07433

Цьогоріч Green Cross Україна разом з партнерами провели у рамках міжнародної програми SOCMED «Екологічний літній оздоровчий табір», націлений на оздоровлення, лікувальну профілактику, культурний, фізичний та духовний розвиток дітей з найбільш екологічно-несприятливих регіонів України, зокрема Славутича, Житомира, Переяслав-Хмельницького та Білої Церкви. Оздоровчий табір тривав з 1.07.2011 по 21.07.2011 і в ньому  взяло участь 60 дітей з малозабезпечених, багатодітних сімей, вихованців дитячих будинків та інтернатів.

img_0188 Відпочинок проходив на базі  ЛОК «Полонина» с. Лумшори Закарпатської області. Мальовничі краєвиди, чисте повітря, джерельна вода, екологічно чисті ліси не тільки милують око та зацілують душу й тіло,  а і наділені дивовижною силою лікувати,  надихати творчо мислити і пробуджують почуття відповідальності за це природне багатство, яке ми маємо, пробуджують екологічну свідомість та почуття обов’язку вивчати природу та берегти її.
dsc07389

Діти мали змогу не лише пройти повне медичне обстеження: комплексний огляд за участю лікаря-терапевта, гастроентеролога, пульмонолога, кардіолога, ЛОР, профільний діагностичний скринінг з метою виявлення патології шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної та дихальної систем, ЛОР-органів тощо,  а і отримали повний курс лікування  у відповідності до поставленого діагнозу.  

Клініко-лабораторний моніторинг проводився двічі протягом перебування на курорті, і це дозволило вносити корективи у методику лікування, а також дати об’єктивну оцінку ефективності лікування в цілому. Для оздоровлення дітей застосовувались водолікувальні процедури, гало терапія, питний прийом мінеральних вод, фізіотерапевтичні процедури,інгаляція, кліматотерапія в умовах середньогір’я, фізкультура та гімнастика. Крім того, зміцнювали тіло та дух цікаві навчально-розважальні культурні заходи, що проводилися в таборі кожен день.

Надзвичайно пізнавальними та захоплюючими були туристичні походи, спортивні розваги та екскурсія до міста Ужгород.

  dsc06781 dsc07198  dsc07441  

 В кінці табору діти пройшли повторне медичне обстеження. Отримані результати показали, що стан їхнього здоров'я значно покращився. Крім того, вони стали більш екологічно-освіченими і, переглянувши своє ставлення до природних багатств, стали більш бережливо відноситися до навколишнього середовища.

Дітям було надзвичайно важко розлучатися з табором, їм тут настільки сподобалося, що навіть і додому їхати не хотілося: дбайливе ставлення персоналу, смачні обіди, веселі програми, заходи, нові знайомства і багато позитивних емоцій.

dsc06714 Ці щасливі очі дітлахів стали найкращим подарунком для організаторів табору. Green Cross Україна надзвичайно вдячна за допомогу в організації та проведенні проекту нашим спонсорам та партнерам  Green Cross Швейцарія, координаторам  Германович Олені Альбертівні з Білої Церкви та Івановій Олені Георгіївні зі Славутича, стоматологам Гайдучек Олені Володимирівні, Кравченко Людмилі Іванівні, волонтерам Інні та Катерині з міста Біла Церква та всім, хто брав активну участь.

Logo Big

Дякуємо Вам за інтерес, який Ви проявили до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація "Зелений Хрест України"

IBAN: UA 70 322313 0000026008000041756