• Головна
  • Новини
  • Green Cross Україна продовжує сприяти культурному розвитку дітей

Green Cross Україна продовжує сприяти культурному розвитку дітей

 

1 вересня 2011 року за підтримки координатора GCU міста Біла Церква Іванової Олени Георгіївни була організована і проведена зустріч у м. Біла Церква з дітьми, що приймали участь в молодіжному таборі у Швейцарії. Зустріч була проведена в рамках роботи клубу GCU «Матері та дитини» на базі Центральної бібліотеки для дітей.

У заході взяли участь представники Green Cross Україна, учасники молодіжного табору у Швейцарії, а також їхні батьки, ровесники, інші школярі, члени клубу GCU «Матері та дитини», координатор в м. Біла Церква, психолог та соціальні працівники.

bts1066

Зустріч пройшла в теплій дружній атмосфері. Голова Правління, Виконавчий директор GCU Сапіга Юрій Станіславович, а також координатор GCU Іванова Олена Георгіївна вітали запрошених учасників зустрічі, розповіли про діяльність Зеленого Хреста в цілому, і про діяльність Green Cross Україна зокрема. Вони розповіли присутнім про програму Європейського Союзу «Молодь в дії» та більш детально про Міжнародний молодіжний табір у Швейцарії 2011. Учасники були проінформовані безпосередньо про проект «Знайомство зі світом: швейцарський молодіжний табір». Присутні почули про подорож та участь дітей з України в молодіжному таборі.

bts1050

Діти-учасники молодіжного табору в Швейцарії змогли поділитися досвідом і розповісти про подорож, табір і свої враження, а також про те, що нового вони дізналися та чого навчилися. Юлія Лаздаускайте, одна з учасниць табору, виступила перед аудиторією і заспівала акапельно пісню. Потім діти танцювали і співали пісні. Інші учасники зустрічі підготували вірші, які вони із задоволенням декламували. Під час зустрічі були присутні соціальні працівники та психолог, вони відмітили гарний настрій у дітей, що приймали учать у зустрічі. Особливо діти, що побували у Швейцарії, були досить активні, веселі та усміхнені.

1154По закінченню заходу, учасникам запропонували заповнити анкети, щоб зібрати відгуки дітей і провести додаткову оцінку. Організатори зустрічі залишили свої контакти і звернули увагу учасників на те, що у випадку виникнення будь-яких питань можна звертатися до клубу GCU «Матері та дитини» в м. Біла Церква, де їм буде надана необхідна психосоціальна допомога. Крім того, учасникам вручили буклети GCU і ручки.

Ми будемо продовжувати допомагати цим дітям, і вони завжди можуть розраховувати на нашу підтримку у разі необхідності.

 

Logo Big

Дякуємо Вам за інтерес, який Ви проявили до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація "Зелений Хрест України"

IBAN: UA 70 322313 0000026008000041756