• Головна
  • Новини
  • Президенту Зеленого Хреста в Україні присвоєно вчене звання професора

Президенту Зеленого Хреста в Україні присвоєно вчене звання професора

Колектив Зеленого Хреста, координатори з усіх регіонів України та партнери з-за кордону сім’ї Зеленого Хреста щиро вітають Максима Олеговича Тимошенко, Президента Зеленого Хреста України з присвоєнням вченого звання професора (Міністерство освіти і науки України, рішення вченої ради Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв від 20 квітня, 2017 року, протокол №12). Є наймолодшим серед удостоєних звання професора в Україні.

Заслужену нагороду принесли глибоке знання справи та самовіддана праця. Попередні здобутки та відзнаки підтверджують прагнення до реалізації поставлених цілей та отримання якісних результатів у професійній сфері.

М. О. Тимошенко є професором в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв, є дійсним членом Української академії наук та дійсним членом Української технологічної Академії по відділенню «Екологія» з присвоєним званням Академіка. Заслужений діяч мистецтв України, Посол Миру, громадський діяч. Очолює Міжнародну суспільно-патріотичну фундацію «Дні України». Автор понад 20 публікацій з своєї наукової спеціальності (культурології) в академічних збірниках і періодиці. Учасник наукових конференцій, національних та міжнародних форумів.

Від імені сім’ї Зеленого Хреста (Міжнародного Зеленого Хреста та національних організацій в Швейцарії, Японії, США, Канаді, Свазіленді, Бразилії, Кот-д'Івуар, Буркіна-Фасо, Гані, Болівії, в Італії, Франції, Аргентині, Австралії, Австрії, Чехії, Швеції, Данії, Естонії, Угорщині, Іспанії, Нідерландах, Південній Кореї, Йорданії та Пакистані, в Білорусі, Росії, Польщі та Україні) зичимо побажання творчої наснаги, вагомих досягнень у здійсненні  всього задуманого та нових здобутків у роботі й наукових пошуках.  Нехай багатий досвід, невичерпний інтелектуальний потенціал якнайкраще служитимуть на благо України!

Засновник, Голова Правління Зеленого Хреста України

Юрій Станіславович Сапіга

Logo Big

Дякуємо Вам за інтерес, який Ви проявили до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація "Зелений Хрест України"

IBAN: UA 70 322313 0000026008000041756