Ще одна сім'я отримала допомогу від GREEN CROSS

Багатодітна сім’я Валентина Гриник  проживає в Житомирській області, третій Чорнобильській зоні, на радіаційно-забрудненій території Овруцького району в селі Ігнатпіль.  Матір сама виховує трьох малих дітей і дуже турбується за їхнє здоров'я, оскільки діти часто хворіють, мають проблеми зі щитовидною залозою, легенями та бронхами, порушення серцево-судинної системи,  скаржаться на ревматизм. 

gcu - photo 5Через нестачу коштів діти не завжди можуть отримати належну медичну допомогу. Мати ніде не працює. у родини є невелике господарство та город. Валентина поділилася своїми тривогами команді Green Cross Україна, коли ми навідалися до неї в гості. Вона спокійно розповідала нам свою історію, а в голосі бриніли нотки смутку та відчаю. В рамках міжнародної програми Socmed та роботи проектів клубу GCU «Матері та дитини» а також «Соціальні кооперативи» сім’я Гриник отримала від Зеленого Хреста соціальну допомогу – 10 кроликів для розвитку свого власного невеликого господарства. Ця допомога була для них дуже важливою, оскільки матері-одиначці складно утримувати велику родину, вона майже не отримує ніякої підтримки. А ще Валентина вже давно мріяла про холодильник, виявляється, у них його в господі не було.

gcu 2 fridge dsc0338

Зйомки фільму про родину Гриників, автором якого є Маріо Нотаріс, побачили у Швейцарії. Люди не змогли залишитися в стороні, вони настільки пройнялися турботою та теплом до цієї родини, що вирішили їм допомогти. Звернувшись у благодійну організацію «Грін Крос Швейцарія», вони виділили кошти на придбання нового холодильника для родини Гриник.  Вже на місці Голова Правління GCU, Виконавчий директор БО Green Cross Україна Юрій Сапіга та команда GCU  зайнялися вирішенням цього питанням. І нарешті щаслива родина може оцінити всі переваги свіжих продуктів, що надійно зберігаються від псування у холодильній камері новенького «Днепр».      

Гриніки дуже вдячні за надану їм допомогу. Особливо раділи діти, а нам так приємно було бачити їхні щасливі щирі посмішки.

Завдяки партнерам Зеленого Хреста та тій діяльності, що проводиться на території України для сімей, постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС, а також завдяки допомозі донорів та небайдужих людей, Зелений Хрест  і надалі зможе допомагати багатьом людям, які того потребують, створювати для них кращі умови життя  та праці, надавати підтримку в реалізації їх мрій та забезпеченні кращого майбутнього.

 

Гриники дуже вдячні за надану їм допомогу. Особливо раділи діти, а нам так приємно було бачити їхні щасливі щирі посмішки.

Logo Big

Дякуємо Вам за інтерес, який Ви проявили до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація "Зелений Хрест України"

IBAN: UA 70 322313 0000026008000041756