Терапевтичні табори SOCMED 2016

Завдяки співпраці з новими партнерами в рамках міжнародної програми SOCMED в Україні в цьому році був успішно реалізований проект «Літній екологічний терапевтичний табір».

Проект став можливим завдяки координації  та фінансовій підтримці Зеленого Хреста Швейцарії (GCCH) в рамках міжнародної програми SOCMED,  керівником якої є Марія Вітальяно, а також за підтримки і участі місцевих партнерів в Україні.

У цьому році традиційно діти змогли відпочити та пройти курс терапії в санаторії «Дениші», Житомирська область (82 дитини) з 1 по 21 серпня і  оздоровитися на базі ЛОК «Полонина» в Закарпатті (40 дітей) з 7 по 28 серпня. Завдяки координатору Переяслав-Хмельницького району була організована група із 30 дітей, які прийняти участь в літньому таборі, що проходив в санаторії «Верховина», Закарпатському регіоні.

Всі учасники табору пройшли медичне обстеження та отримали курс лікування відповідно до рекомендацій лікарів. Для дітей були розроблені реабілітаційно-оздоровчі програми і проведено комплексне лікування та оздоровлення з використанням природних лікувальних ресурсів. Діти за призначенням лікарів приймали хвойні та слабосульфідні ванни, ванни з лікувальними травами і морською сіллю, пили мінеральну воду, пройшли фізіотерапевтичні процедури, інгаляції, кліматотерапію, пеллоідо і тепло терапію, приймали озокеритові аплікації, пройшли курс лікувального масажу, займалися лікувальною гімнастикою і плаванням. Педагоги та волонтери щодня проводили з дітьми роботу, спрямовану на підвищення їх екологічної освіти та обізнаності.

Для дітей були організовані різноманітні екологічні заходи, а також створені всі умови для оздоровлення та відпочинку. Діти мали можливість підвищити свої знання в області екології, оздоровитися і відпочити, завдяки добре підготовленій програмі табору, спрямованій на розвиток у дітей любові та бережливого ставлення до природи, з цікавими екологічними заходами, екскурсіями, творчими майстернями та круглими столами.

В цьому році була підписана Угода щодо співпраці з керівництвом санаторію "Україна " (Ворзель) стосовно оздоровлення дітей, які мають статус постраждалих від чорнобильської катастрофи та проживають в 3, 4 зонах, а також сімей і дітей, які потребують лікування і оздоровлення. В проекті прийняло участь 25 дітей.

В Чернігівському регіоні в Ріпкінскій школі  був організований і проведений сумісній пришкільний табір «Усмішка» для дітей, які не змогли виїхати в літній період на оздоровлення. Всього прийняло участь 130 дітей. Керівництво школи, батьки та педагоги висловили слова вдячності за відчутну підтримку сімей і з надією на продовження співпраці у наданні допомоги дітям, які проживають у чорнобильській зоні та відзначили Зелений Хрест Подякою від адміністрації школи та батьків.

У рамках партнерства з Національним еколого-натуралістичним центром (НЕНЦ) ми також маємо можливість брати участь у проекті з оздоровлення та екологічного виховання дітей. В цьому році за підтримки Міністерства освіти України, Національного еколого-натуралістичного центру (НЕНЦ) 110 дітей з 24 областей України пройшли оздоровлення і удосконалили свою екологічні знання на базі екологічних таборів ДП «УДЦ «Молода гвардія» з 24 квітня по 14 травня та з 28 вересня по 18 жовтня.

Продовжується та розвивається партнерство для допомоги дітям та сім'ям в Україні. Ми впевнені, що завдяки спільній співпраці та підтримці ми зможемо і надалі допомагати і організовувати оздоровлення та реабілітацію дітей в Україні в рамках реалізації діяльності програми SOCMED в Україні.

Logo Big

Дякуємо Вам за інтерес, який Ви проявили до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація "Зелений Хрест України"

IBAN: UA 70 322313 0000026008000041756