«З природою в серці»

Цього року організація Green Cross Україна спільно з партнером Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки, молоді та спорту організували «Міжнародний молодіжний еко-табір» для дітей. Учасниками стали 220 дітей, делегації з усіх регіонів України, діти з Росії, Республіки Білорусь та Республіки Молдова.

Табір проходив з 22 червня по 1 липня, 2011 року. Урочисте відкриття міжнародної зміни «З природою в серці» відбулося 23 червня. Свято розпочалося яскравим парадом делегацій в національних костюмах з прапорами. Гостинна України традиційно зустріла всіх учасників, друзів короваем. На знак дружби і миру представники делегацій України, Росії, Республіки Білорусь та Республіки Молдова запустили в небо білих голубів.

img_1163   img_1169  img_1176

Для дітей в таборі були організовані різні заходи. Згідно з програмою було передбачено проведення науково-дослідної роботи та обмін досвідом, участь у гуртках та хобі-групах, відвідання тематичних виставок, культурно-мистецьких закладів, пам'яток історії, культури м. Києва. Кожен день для дітей були організовані захоплюючі екскурсії.

З дітьми працювали волонтери-вожаті, які отримали нові знання та набули досвіду роботи з дітьми в подібних таборах. Організація Green Cross Україна підготувала та вручила вожатим футболки, а для інших учасників - краватки.

_dsc0812   _dsc0768   _dsc0717

По закінченню табору діти оздоровилися, відпочили і набралися нових сил. Також всі учасники отримали цінні знання та набули нових навичок, навчилися багато чому корисному і цікавому. Проведення міжнародного табору дало можливість дітям із різних країн дізнатися більше нового один про одного, про культуру кожної окремої країни. Всі діти знайшли нових друзів, з якими склалися теплі відносини.

_dsc0633 630   _dsc0855 852    _dsc0477

Logo Big

Дякуємо Вам за інтерес, який Ви проявили до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація "Зелений Хрест України"

IBAN: UA 70 322313 0000026008000041756