Зустріч з дітьми в Коростені

З початком нового навчального року представники організації  Green Cross Україна, що виступила партнером і промоутером у проекті «Знайомство зі світом: молодіжний швейцарський табір» здійснила запланований візит в регіони і на місцях провела зустрічі з дітьми, щоб  додатково оцінити психологічний та фізичний стан цих дітей, а також надати їм можливість поділитися своїми враженнями та ідеями з ровесниками та іншими зацікавленими особами.

30 вересня за підтримки координатора Житомирської області Паламарчук Нелі Анатолівни та сприяння клубу GCU "Матері та дитини" відбулася зустріч у місті Коростень Житомирської області на базі Центральної міської централізованої бібліотеки ім. М.Островського. Понад 40 людей прийняли участь, серед них більше 20 – діти. На зустрічі координатор Житомирської області Паламарчук Неля Анатолівна, а також Голова Правління GCU, Виконавчий директор Сапіга Юрій Станіславович привітали дітей з початком нового навчального року, розповіли про діяльність Зеленого Хреста в цілому, та Green Cross Україна зокрема.

gcu -korosten

Учасників ознайомили з програмою Європейського Союзу «Молодь в дії», та більш детально проінформували про проект «Знайомство зі світом: молодіжний швейцарський табір». Учасники та лідери груп цього проекту змогли поділитися досвідом, набутими знаннями і враженнями. Діти підготували презентацію та фотографії своєї подорожі до Швейцарії і з захватом розповіли, що нового та цікавого вони дізналися, прийнявши участь у молодіжному таборі. Вони активно та цікаво ділилися інформацією про їхню участь, табір, семінари, екскурсії та інші заходи, що  там проводилися, і про те, наскільки корисною та пізнавальною була їхня подорож.

Покращення фізіологічного, психічного та емоційного стану дітей помітили і психологи та соціальні працівники, що були присутні на зустрічі.

zhyt2011jpgПо закінченню заходу дітям було запропоновано заповнити анкети, що зібрати відгуки дітей та провести додаткову оцінку. Також учасники отримали від Green Cross Україна в подарунок ручки, а дітям, що приймали участь в  таборі, напам’ять подарували конверти з фотографіями.

В подальшому ми будемо пітримувати відносини з цими дітьми, і в разі необхідності вони завжди зможуть отримати ефективну допомогу.

 

 

 

Logo Big

Дякуємо Вам за інтерес, який Ви проявили до нашої організації.

Ми відкриті для конструктивного діалогу та співпраці, а також сподіваємося на Вашу підтримку.

Національна екологічна благодійна організація "Зелений Хрест України"

IBAN: UA 70 322313 0000026008000041756